Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
До Міли________ З Ваших слів мимохіть складається враження, що територію України треба закрити китайською стіною від кольоровошкірих. Можливо, не знаю. Але якщо у мене - карі очі, то за твердженням дослідників у моїх генах - кров татаро-монгольського іга або ж жидів... 
Згоден в тому, що винними у такій плачевній ситуації Україні є частка самих же українців. Але зобов'язаний уточнити: ПЕРЕВЕРТНІВ. Знаю росіян, яких дуже поважаю, але спілкуюся з ними виключно українською. Цікаво те, що ті росіяни (живуть в Україні), до яких я вперто говорю українською, з часом самі намагаються спілкуватися мовою країни, в якій живуть - українською. А москалів я взагалі зневажаю. 
Міло, ми - не малороси. Ми - уродженці славної і великої України. Малороси - це колишнє напівдике азійське плем'я, що населяють сучасну Росію. Саме це плем'я ми, українці, французи, німці вчили свого часу культурним цінностям і багато чого іншого. 
 
З француженками особисто не знайомий, контактів не підтримую. Але є такі, з якими б охоче зустрівся. Зокрема, з відомою співачкою Alizee.:)
 
Франсуа, 11:11 29.07.2010
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4640 днів)