Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
читав сьогодні відомого одного політолога так иого слова що Ющенко це саме наігірше в історіи Украини! месія якии убив надію,  
пряма мова)) 
- І потім, коли Ющенко почав працювати, я дуже швидко зробив висновок, що це шкідливий для України чоловік. Він зробив найстрашніше. Він знищив віру українців взагалі у спроможність існування Української держави. Якби він просто прийшов до влади як будь-який політик під час виборчої кампанії, виграв вибори. Але в який спосіб він прийшов? Його на руках занесли! Він справді корчив з себе Месію, і було дуже багато людей, особливо в сільській місцевості, які сприймали його появу як Друге пришестя. А потім виявилося, що це дуже не чистий на руку чоловік. Оце як він із цим газом, і "РосУкрЕнерго", ви знаєте, що потім творилося. І що практично корупція була при ньому легалізована. До нього корупцією практично займалися всі, але знали, що це треба робити так, щоб не спіймали. А при Ющенку це була просто честь! І цей Зварич, цей зваричізм! Оце є найвищим досягненням режиму Ющенка, і це повний…! Що таке Майдан? Це була перемога європейської ідеї, це можна було буквально за два роки вступити і в НАТО, європейці могли нам дати карт-бланш, і в Європейський Союз. Він це все знищив. Знищив європейський проект. 
 
Я не знаю, коли в це ще хтось зможе повірити. І тому ми ще дуже довго будемо просто харкати кров’ю від цього чоловіка. У мене є своя графа ворогів України, на другому місці Ленін, на третьому – Сталін, на четвертому – Гітлер, а на першому Ющенко.  
 
Чим він зараз займається Віктор Ющенко?  
 
Ну, чим він займається? Бджоли розводить?! Де він зараз? Що, в Україні така ситуація, у зв’язку із якою українець щирий чи чесний може спокійно спати? Тим більше той, який президентом був, якого народ заніс на руках! Де він є?! Ви запитайте його, де він є.
 
макс, 20:40 04.08.2010
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4962 дні)