Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Що тут ще обговорювати, Андрію? "Переливати з пустого в порожнє"? Обіцяють нам щоразу всі керівники: від кожного українського міста (села) до поста Президента. А що маємо з тих обіцянок? Все якраз навпаки: знищили вщент промисловість країни, перетворивши країну на суцільний базар. Розікрали все і далі грабують нас. Смішно сподіватися, що українські медіа позиватимуться в сучасні українські корумповані суди на чинуш різних мастей, базуючись на доказовій базі власних розслідувань чи слів анонімів у коментарях українських сайтів. Всі факти про їх діяльність добре відомі тим, хто й повинен притягати злодюг чи ж то злодіїв в законі до відповідальності. Але вони начебто нічого не чують, не бачуть і нічого не скажуть. Ось звідси і треба починати виясняти: чому? Чому вони для галочки у звітності швидше підставлять якогось простого мента чи шукають кримінал в бурсі, але віддають честь тим, за ким Колима плаче? 
Думаю, що наведені Вами слова належать скоріш Олексію Радзієвському, а Михайло Дмитрович їх просто повторив. Все це - локшина, яку нам черговий раз вішають на вуха. Право карати за злодіяння належать не представникам виконавчої чи законодавчої влади. Ці повноваження певною мірою належать таким органам, як прокуратура, СБУ, міліція, КРУ, податкова адміністрація, суд... Але ж не карають. Чому - інформація на поверхні. 
Щодо Підбужа. Гарне селище, велике. Але навіщо всіх чиновників району треба було туди тягнути? Може, вони всією делегацією пройшлися селом, зазирнули у кожну фосу, школу, ФАП, стайню, на незасіяні поля і т.д. і щось розумне придумали? Уявляю собі війта Сільця чи Волощі, що спочатку їхав до Дрогобича, а потім автобусом - в Підбуж. :zzz Мабуть, Підбуж - найзразковіше селище Дрогобиччини, там все - ідеально, що варто було їхати 20 км "переймати досвід". Але то нічого. От якби Дрогобицький район охоплював би ще й сусідні райони, тоді б вся ця чиновницько-депутатська братія півдня добиралися до якогось, наприклад, турківського села Хащів. :grin 
Тож думаю, боротися балачками сьогодні - безглуздо і неефективно, а в деяких моментах просто небезпечно. Гія Гонгадзе добалакався. Тепер вже й за Мельниченка беруться лже-офіцери, обвинувачуючи його у зраді. У зраді начебто України. А де ж мільйони тих адвокатів, що, слухаючи по телевізору про плівки Мельниченка схвально казали: "Молодець, патріот"! Мовчать? 
Хіба не бачите, що зараз відбувається в Україні?..
 
Франсуа, 22:22 27.04.2011
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4186 днів)