Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Щоб колишньому меру-невігласу ( нібито опоненту теперішнього мера Радзієвского) було легше говорити з ДІ надаю інфо : Що ж таке інститут міста. На жаль, відчуваю, що Дрогобицький варіант «інституту» є просто «порнуха» у порівнянні з тим, що це власне за структура ( має бути! ) і викликає великі сумніви щодо здатності пана Лужецького представляти цю структуру та подавати якісь ідеї по розвитку Дрогобича. Бо є «ідеальні ідеї» - вже забив пан голова…. 
Київ. АналІтично досідницький центр "Інститут міста" - неприбуткова громадська організація, завданням якої є всебічне вивчення проблем сучасного міста, аналіз діяльності органів влади, організацій, підприємств та установ, які забезпечують життєдіяльність міста, розробка концепцій, проектів і рекомендацій щодо вирішення проблем міста та інформування громадськості щодо шляхів їх розв'язання.  
Напрацьовані Інститутом матеріали у вигляді доповідей-брошур розповсюджують безкоштовно серед представників київської владної та депутатської еліти.  
Київ від Дрогобича далеко – цілі незрозумілі. Ближче та рідніше –Львів. Інститут міста – аналітичний центр, створений Львівською міською радою 21 травня 2009 року. Організаційно-правова форма — комунальна установа (має статус неприбутковості), заснована на комунальній власності і підпорядкована виконавчому комітету Львівської міської ради. Аналітики Інституту є спеціалістами з проведення аналізу, дослідження, прогнозів для прийняття найефективніших рішень і працюють з експертами у всіх сферах життя міста.Інститут міста – це координаційний центр вирішення проблем міста: тут організовують їх формулювання і тут знаходять їм вирішення.  
Місія :Консолідація зусиль мешканців, влади та бізнесу Львова для вирішення ключових питань стратегічного розвитку міста. Інститут міста досліджує та вивчає найкращий міжнародний досвід розвитку для подальшого його впровадження у життя міста Львова, підтримує процес залучення громадян до вирішення питань місцевого значення. 
Мета IM  
• Посилити самоідентифікацію мешканців Львова; 
• Створити позитивний імідж міста; 
• Об’єднати експертні кола для спільної роботи над вирішенням ключових питань;  
• Запустити і закріпити прозорий механізм вирішення проблем у владі. 
 
Ключові завдання ІМ: 
• Впровадження демократичних стандартів, щодо повного циклу аналізу та консультацій при прийнятті муніципальних рішень;  
• Закласти в адміністративну процедуру кар’єрного зросту обов’язковість навчання та оцінки;  
• Приведення структурних підрозділів ЛМР у відповідність до заявлених стратегічних пріоритетів;  
• Впровадження прозорих і зрозумілих процедур і стандартів всіх структурних підрозділів ЛМР;  
• Сконцентрувати бюджетні видатки на досягненні стратегічних пріоритетів;  
• Створення уніфікованої системи інформаційно-аналітичного забезпечення міської влади з метою прийняття максимально ефективних та поінформованих рішень;  
• Впровадження європейських стандартів лобіювання. 
•  
 
• Стратегія: Інститут міста надає підтримку у реалізації Стратегії конкурентоспроможності Львова. До його функцій належать: надання підтримки у підготовці зустрічей та документів Раді з питань конкурентоспроможності, забезпечення моніторингу та підготовка звітів у рамках реалізації Стратегії, інформування населення про перебіг виконання Стратегії. Зокрема, Інститутом міста видано книгу по Стратегії конкурентоспроможності «Львів’яни починають і перемагають або чому варто втілювати стратегію вже сьогодні».  
• Навчання: В процесі реформування системи ЖКГ та підвищення якості відповідних послуг було проведено тренінг для директорів Львівських комунальних підприємств по організаційному менеджменту. Також організовано навчальні заходи для керівників та працівників ОСББ.  
• Проекти: Перший Регіональний Форум ОСББ у 2010 р.(понад 80 учасників з 19 міст України та експерти з Литви, за підтримки Посольства Королівства Норвегія); впровадження системи якості ISO:9001 у Львівській міській раді (за підтримки фонду ПРООН); проект «Муніципальний розвиток та оновлення історичної частини міста Львова» (спільно з Німецьким товариством технічної співпраці GIZ); підписаний Меморандум з Конференційною радою Канади (проекти МЕРМ та РЕОП за фінансування CIDA); проект «Розробка офіційного та промоційного бренд-буку Львова» (за підтримки GIZ); проект з безкоштовного навчання більш ніж 2500 львів'ян англійської мови у рамках підготовки до ЄВРО-2012 (спільно з Департаментом «ЄВРО-2012» ЛМР).  
• Аналітичні дослідження: «Проблеми зміни форм власності житлово-комунального господарства»; «Податок на нерухомість в Україні: перспективи впровадження»; аналітична довідка-порівняння про роботу евакуаторів у містах Європи, вивчення громадської думки щодо надання послуг мешканцям підрозділами ЛМР; розширена аналітична записка про український та міжнародний досвід з підготовки мовних програм навчання; аналіз Бюджетного кодексу України (в редакції від 08.07.2010 р.).  
• Комунікації та публічна діяльність: Громадська акція «Ні -зарплаті в конвертах» (спільно з Міським центром зайнятості); друковані видання: «Львів’яни починають та перемагають», практичний посібник «ОСББ: створення та ефективна діяльність  
• Шановні дрогобичани! Ви собі хоть на мить уявляєте пана Лужецького при такій діяльності?! Що собі думав пан голова Радзієвський, коли під цю структуру загнав чималі гроші з бюджету та призначив керівником невігласа Лужецько? Лише здогадуватися можна. Або марити дурним сном. А це ж наші гроші проїдає «інститутор» Лужецький із чималою челяддю. Ось така неприбуткова «кормушка». Пане голово! Врешті решт у вас немає у дрогобицькому політикумі жодного опонента. То навіщо такі «дарунки» преференції «опозиціонеру» - перебіжчику Лужецькому. Про це спитаємо з вас вже скоро.Бо це гроші нас, платників податків, а ми вас найняли їх не дери банити а укріплювати господарку міста та наш соціальний захист. Ви ж про це чомусь «забули».
 
Колишній посадовець, 15:51 10.11.2011
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5833 дні)