Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Відповідь професорам Іванові, Михайлові, Петрові, які не наважуються назвати себе. Ці професори побачили в статті все, окрім суті. Ця стаття написана як коментар до іншої. Менеджери сайду з власної ініціативи виставили її як окрему. Бажано пробувати одному піднести до вершин всіх. Однак, на певному етапі починаєш розуміти, що людина має певну межу й вище голови не пригнеш й стаєш примножувачем дилетанства, стаєш шкідником, оскільки сам є продуктом системи. Стаєш розуміти, що прогрес відбувається тоді, коли зможеш зробити так, щоб усі наші наступники перевищували своїх попередників. Коли бачиш, що не можеш так діяти, то краще надати можливість робити відповідну справу іншим, які зроблять її краще. Якщо говорити про підготовку фахівців-науковців, то в згаданій в статті постанові партії та уряду говорилось, що не можна брати на викладацьку роботу в університет випускників-математиків педагогічних університетів, оскільки вони не мають належної базової освіти і це є суттєвою проблемою для нас. Болоньський система дає можливість частково вирішити цю проблему, оскільки нею передбачалось 40% варіативної складової, тобто є можливість отримати належну базу й робити себе самому законно через навчальний план, а не через його ігнорування. Одна з думок статті полягає в тому, що може кожен, невідь посередній, якщо прикладе зусилля, відбудеться збіг обставин й повезе. Успіх буде імовірнішим, якщо створені належні умови.  
Відповідь тим, хто не дуже вникає в суть болоньської ідеї. Припустимо, що Ви навчаєтесь на фізматі й вирішили стати вихователем або психологом, тоді згідно з болоньською системою Ви можете вибрати як обов’язкові додаткові предмети психологію, педагогіку, музику, мистецтво, філософію, …. Якщо ж Ви, навчаючись на фізматі, вирішили стати бізнесменом, то можете вибрати собі економіку, інформатику та правознавство як вибіркові дисципліни і т.д. Людина, яка вивчає те, що її потрібно, інакше ставиться до справи, вивчає зі захопленням, а захоплення веде до нової ідеї та відкриття. Тоді й відпадає проблема дати, щоб здати: давати нема сенсу, бо я знаю більше, ніж викладач.  
В ідеальному трактуванні з болоньської системи можна вижати багато, але ідеалізм не завжди стикається зі реаліями життя: система працює тоді, коли є стабільність, коли ж кожен день появляються рухи в протилежні сторони, то отримуємо рух в сторону самознищення – це ще одна з думок статті.  
Доктор фізико-математичних наук, професор Богдан Винницький.
 
Арифметик, 13:45 06.02.2012
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5806 днів)