Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Розгорілась дискусія, спробую в межах коментарів відповісти дописувачам: 
 
До Бориса,  
 
Погоджуюсь з тим, що будинок має переходити на індивідуальне опалення не частково, а повністю, так і вимагає чинне законодавство і здоровий глузд. Сьогодні схема виглядає так — всі мешканці будинку мають написати заяву на відключення цілого будинку, самі між собою домовитись. В наших умовах це не реально. Люди є різного достатку, інші мають пільги і т.п. 
Тобто влада Постановою Кабміну переклала всю соціальну функцію у вирішенні питання для малозабезпечених на сусідів по будинку. Це невірно.  
Алгоритм має бути такий : якщо в будинку охочих встановити індивідуальне опалення назбирується третина мешканців, то міська рада приймає рішення про відключення будинку від централізованого опалення. На це виділяється три роки. За цей час влада проводить вивчення можливостей встановлення індивідуального опалення кожним мешканцем будинку. 
Хто може сам встановити -хай встановлює, кому необхідно помогти з безпроцентним кредитом, а кому встановити коштом бюджету. Для тих хто не бажає заморочуватись з опаленням індивідуальне встановлять працівники теплоенерго і будуть обслуговувати, беручи за це гроші. Будинки треба відключати від централізованого опалення повністю, щоб не було крадіжок тепла, як Ви писали.  
Відносно бориславського випадку. Знову ж це недопрацювання місцевої влади. В Стрию, якщо ти виключаєш опалення і виїжджаєш, перед тим маєш забезпечити квартиру від промерзання. Замовляєш проект утеплення внутрішніх стін квартири з середини, щоб сусіди своїм коштом не гріли твою оселю, утеплення стояків. Такі проекти роблять в Дрогобичі в проектному інституті на Бориславській для стриян, сам бачив такий проект. Потім виконуєш роботи по утепленню стін, стояків і після цього залишаєш квартиру і їдеш. Сусіди не страждають. 
 
До Справедливого,  
 
Про економічну ефективність індивідуального опалення я писав в газеті “Галицька зоря” ще в 2009 році. Розрахунки робилися коли газ коштував 58 копійок. При теперешніх цінах на газ ефективність ще вища. Цю статтю Ви зможете знайти в Інтернеті за назвою “Про індивідуальне опалення з калькулятором”. До цього часу я не отримав жодної відповіді що мої розрахунки невірні чи не точні.  
Тепер з власного досвіду. Мешкаю з дружиною в квартирі площею 73 кв.м. Котел встановлений 10 років тому. За цей час провів одну чистку (100 грн.) та техогляд з заміною гумової мембрани (300 грн.). При огляді встановлено добрий стан теплообмінників та трьохходового крану — це означає, що котел ще довго прослужить. (Стукаю по дереву, що не наврочити). Оплата за газ грудень — 39 гривень, за січень -128 грн. Максимальна температура в квартирі -18 -19градусів. В спальні 15град. Мені так подобається. Квартира частково утеплена, правильно поставлені металопластикові вікна. 
 
Відносно міських коштів. Кошти в місті є, тільки їх треба правильно спрямовувати.  
Цього року на модернізацію теплоенерго міських і державних коштів виділяється 5, 5 млн. грн. А може їх треба було спрямувати на заміну вікон в під'їздах (як в Калуші), утеплення підвалів та фасадів житлових будинків?  
Далі, на зарплату чиновникам з ратуші виділяють дванадцять мільйонів гривень при нормі встановленій Мінфіном приблизно7 млн. грн. Ще п'ять мільйонів які в буквальному розумінні проїдять. На заміну вуличних світильників які встановлювались у 2009 році і гарантійний термін ще не закінчився — 2 млн. грн. Ще гроші з бюджету йдуть на ремонт вулиці Міцкевича, яку капітально ремонтували минулого року. Якщо Ви уважно вивчите видатки бюджету, то зможете знайти ще багато грошей які зовсім не раціонально будуть витрачені. 
 
До неполітика_нефілософа,  
Прийдіть до нас в Центр енергозбереження і я Вам все розкажу і покажу. Не буду використовувати коментарі для реклами. В нас побачите і здобутки і промахи. 
Удачі!
 
Володимир Кондзьолка, 07:54 28.02.2012
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5828 днів)