Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
/devora Зазначеним рішенням Кабінету Міністрів України визначено категорії громадян, які безкоштовно можуть отримувати телетюнери, а саме: 
с всі інваліди першої та другої групи (у тому числі інваліди війни цих груп); 
с інваліди війни третьої групи; 
с особи, які виховують дитину-інваліда, якщо дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні; 
с особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу згідно із Законом України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”; 
с особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років. 
Для безкоштовного одержання телетюнеру, громадяни, що належать до вказаних категорій, повинні до 1 липня 2012 року звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання. 
На підставі списків, що узагальнюються обласною державною адміністрацією, Держкомтелерадіо приймає рішення про механізм забезпечення телетюнерами громадян (послідовність та доставка телетюнерів за адресами громадян). 
Додатково повідомляємо, що безкоштовне надання телетюнерів буде відбуватися за правилом: один телетюнер — на одне житлове приміщення (будинок). 
 
За детальною інформацією звертатись в Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресою: пл. Ринок, 1 каб. №8 (цокольне приміщення в Ратуші).Тел. для довідок:41-06-14.
 
Кіфірчик, 11:43 17.04.2012
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4208 днів)