Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Дякую за добру статтю.  
Будівництво стадіону, як лакмусовий папірець показало що наша влада за великі гроші продасть не тільки місто, а й свою совість та репутацію. З першого кроку - підбору виконавця видно що владі не залежало на будівництві, а на сумі відкату. Якби влада думала за місто, то тендер був би проведений так щоб виграла фірма з Дрогобича. І не треба розповідати що це не можливо. 
Приклад, коли абсолютно без потреби треба було віддати 2 мільйони гривень на виготовлення вуличних світильників фірмі з Дрогобича якою керує зять мера, то умови тендера сформулювали так, що виграти могла тільки одна ця фірма. Всі пам'ятаємо тендер із сміттєвозами, коли умови тендера були сформульовані так що виграла фірма бізнес-партнера заступника міського голови, поставивиши вживану техніку з Німеччини, а не нову з кранового заводу. 
Це я до того, що якби у влади було бажання віддати замовлення в наше місто, то напевно це би зробили. Але проблема полягає, що в Радзієвського і Коростельова немає будівельних фірм, а брати відкати в місцевих означає, що рано чи пізно хтось проговориться. Тому в Дрогобичі всі великі замовлення виконують не дрогобицькі фірми. Подивіться хто ремонтує дороги, хто будує ринок, хто будував стадіон? Перелік можна продовжити.  
Вернімось до стадіону. Перші підрядники з Комарно: 
ТзОВ «Арка Моріс» м. Комарно, пл. Ів. Франка, 32а 
ТзОВ "Укрдорпроект"м.Комарно, вул..Щирецька , 14 
Хто має знайомих в Комарно може попросити їх знайти за даними адресами ці будівельні фірми. Їх за цими адресами немає і ніхто в Комарно їх не знає. А для того щоб виграти тендер на 40 млн. грн. вони би мали надати докази того що мають необхідну техніку, людей, досвід. Чи не святий обов'язок наших чиновників перевірити кому підуть наші з вами гроші? Мабуть їм запропонували щось таке цікаве, що вчисту відбило бажання перевіряти виконавця.  
Про київську фірму написано в статті. Тому можна зробити висновок, що будівництво стадіону в Дрогобичі владою з самого початку планувалась, як оборудка для відмивання грошей. Нам вішали локшину про Євро в Дрогобичі. Як їх цікавить Євро, можна побачити з фан-зони в центрі міста.  
В липні буде рік як наш великий кормчий Дрогобича Олексій Васильович проголосив, що у нас починається битва на дорогах - так голосно було названо ремонт доріг міста турками. Правда кількість запланованих доріг в процесі ремонту почала зменшуватись, а вартість фантастично зростати. Це все пояснювалось шаленим ростом цін матеріали, пальне і т.д. Відкриваючи сайт статистики на сторінці індекса цін бачимо що ріст цін виробників за 2011 рік склав всього 14, 2%. Тобто приблизно на цю цифру мали б зрости затрати на ремонт доріг. А затрати зросли в рази.  
Від турків було неофіційне пояснення, - а що ви хочете? Адже ваші очільники запросили суму відкату втричі більшу ніж у всіх інших містах. 
Битву за дороги місто розгромно програло. Виграли лише ті хто на цьому нажився. Тих хто на війні наживається за рахунок програвших називають мародерами. У всі часи їх ставили до стінки. А у нас?
 
Ш. Холмс, 10:49 15.06.2012
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5833 дні)