Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Правильніше було б сказати, що Ющенко повівся як президент, як посадова особа, а не як людина. Як людина - це вже сфера особистого . . . 
 
Але не про Тимошенко та її діяльність мова. . . Відправили у відставку. Нехай. Потрібно було розвивати та закріплювати демократичні засади в житті суспільства, приводити до влади енергійних, освічених та високоморальних людей. 
 
Що було далі - знаємо.  
 
Цитую самого себе: " . . . це стало початком кінця українства, думаю, кожен зі мною погодиться. Початком підйому антиукраїнських сил, які тепер правлять шабаш в Україні . . .  
 
Огляньтеся навколо, пане Бартоше! Що робиться у сфері економіки? У сфері освіти? У багатостраждальній сфері мови? У інших сферах? 
 
На мітинги в підтримку української мови приходило декілька десятків людей. Як Ви думаєте- чия діяльність створила таку байдужість в суспільстві до політичних процесів, апатичність, зневіру, навіть деяку ненависть до політиків всіх мастей і плодів їхньої діяльності? 
 
Візит до Дрогобича- чий був? З якою метою? 
 
Підняти рейтинг "Нашої України"? Навряд чи вдасться . . . 
 
"Кліка Тимошенко має сісти". Добре, нема питань. Хто ще має сісти і за що? Чи цього буде достатньо, щоб змінити щось в країні на краще?  
 
Наразі бачимо дві-три партії, більш-менш зорганізовані політично, зі всіма своїми недоліками, які, тим не менше мають перспективу щось змінити в країні найближчим часом.  
 
Хто з ними воює? Кому це вигідно?
 
До Бартоша, 14:23 11.09.2012
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4479 днів)