Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Деколи добрі думки подає пан арифметик (професор Винницький, як арифметик ) . А тепер проаналізуймо разом і без особливих емоцій те, що сталося у державі. Попередня влада Ющенка залишила повні руїни у всьому : дороги , комунальне господарство , соціальні проблеми , "безплатна" медицина , освіта , культура. Зате, пан Ющенко , Порошенко , Червоненко, Жванія і їх кумівська свора стали мільярдерами.Довіру людей ця кумівська мафія проміняла на мільярди кровних людських грошей. Мали найбільший шанс , але його не використали , стали злочинними багачами , а тепер знову згадали про простих людей напередодні чергових виборів.  
Лозунг Ющенка " 10 кроків назустріч людям ! " привів до вимирання мого народу. Це геноцид у мирний час !  
А мені підкидають мовну проблему під вибори .Адже ця проблема була за Австрії , за Польщі , за німців та совітів. Тут нічого нового не змінилось , йде процес маніпулювання політсилами мовного питання , появились нові політпроєкти по задурманенню людей. І знову , скільки патріотів появилось на горизонті , готових кинути державу у нову гризню , нову революцію та нову кров. Маленька кров викликає велику. А може досить крові ?! Адже є парламентські методи боротьби. Про яке покращення життя Ви говорите , коли попередня влада Ющенка жодного кроку не зробила для створення української інфраструктури розвитку. Зате остаточно були розвалені на селі господарства , шляхом " вавчеризації"фабрик і заводів знищено українське виробництво . Зруйнувати - зруйнували , а далі що ? З цієї причини рівень життя погіршується. тому не намагайтеся відбілювати тих ющенківців , які зрадили інтереси простого українського народу, збагатилися на крові людей і на показному патріотизмі.Він особисто знищив віру простих людей у добропорядність та Україну. Не має ніякого морального права при бідному народі ставати мільярдером , створювати якісь злочинні фонди для своїх родичів та для обкрадання лікарень, злочинно розвалювати банк " Україна" , забудувати своїми багаточисельними віллами , замками ( особливо на Івано-Франківщині , де на крові людей збудовані десятки палаців , не тільки у Буковелі ) та ін. злочини.  
Тому будуймо Україну добром , розумом , працею і починаймо кожен із себе . Бо спільна праця на добро - будує , а ненависть- руйнує !
 
про політичних обманщиків, 20:32 11.09.2012
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4473 дні)