Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Шановний Орест Лісовий, м'яко кажучи маніпулює фактами. Візьмемо як він висвітлив розгляд схеми теплопостачання, а як це було в дійсності:  
1. на одному з дрогобицьких сайтів є опубліковане звернення Ілика: 
Міському голові Дрогобича 
п. Олексію Радзієвському 
депутатам Дрогобицької міської ради 
 
Шановний пане голово,  
шановні депутати Дрогобицької міської ради!  
 
На чергове засідання ХХХІ сесії Дрогобицької міської ради виноситься проект рішення “Про затвердження енерго- та екологоефективної схеми теплопостачання м. Дрогобича Львівської області”. Це рішення торкається інтересів значної кількості мешканців міста, бюджетних установ та організацій, а саме: 
п. 3 цього проекту рішення скасовує рішення сесії від 29.05. 2012 року за № 650 “Про надання дозволів на встановлення індивідуального опалення в житлових будинках м. Дрогобича”; 
п. 2.2 обмежує право мешканців на відключення від центрального теплопостачання при одночасній відмові всіх споживачів житлового будинку згідно поданої колективної заяви, пропонуючи це робити шляхом внесення змін у схему теплопостачання міста у встановлені законом терміни перегляду схем теплопостачання. Такий термін складає 5 років (стаття 6 Закону України “Про теплопостачання”). 
Вбачаю, що таке рішення може спричинити значну соціальну напругу в місті. Необхідних документів для вивчення стану забезпечення захисту прав та інтересів споживачів, як цього вимагає стаття 6 Закону України “Про теплопостачання”, я не отримав. Депутати міської ради, на скільки мені відомо, також отримали лише анотацію до Пояснювальної записки. 
Вважаю, що таке важливе для громади міста рішення має бути завчасно оприлюднене і пройти процедуру громадського обговорення. Широка дискусія із розвитку теплопостачання нашого міста сьогодні дуже потрібна. Адже, багато міст України пішли іншим, альтернативним шляхом, віддавши перевагу впровадженню схем автономного опалення. 
Місцева влада має аргументовано переконати громаду у ефективності пропонованої схеми теплопостачання, врахувати зауваження, і лише тоді ставити на голосування. 
Пропоную відкласти розгляд цього питання, провести широке громадське обговорення схеми теплопостачання міста Дрогобича, і лише за результатами цих слухань, ухвалити необхідні рішення. 
Водночас, залишаю за собою право, за необхідності, звернутись у відповідні інстанції щодо правової оцінки прийнятих рішень сесії Дрогобицької міської ради. 
 
З повагою,  
народний депутат України,  
Роман ІЛИК 
 
2. Згідно проекту рішення, який виносився Хомяком автономне опалення мали право отримати тільки мешканці 38 будинків з 198.  
 
3.З цього звернення випливає, що Ілик не стоїть за якимось з видів опалення і не підтримує Радзієвського.  
4.Яке опалення має бути в місті вирішувати його мешканцям.  
Для цього їх треба завчасно проінформувати і обговорити.  
5. Рішення сесії, яке прийняти складається з одного пункту:"Схему затвердити" і за наполяганням Ілика зняті всі обмеження, які передбачались для людей, які планували після опалювального сезону подати заяви. Адже з серпня минулого року міська рада не приймала заяви на автономне опалення від громадян.  
6. Міська рада має опублікувати схему теплопостачання, провести громадські слухання і за рішенням громади визначитись яке опалення і в яких будинках буде.  
7. Все в наших руках. Якщо будемо пасивними то за нас вирішуватимуть хомяки і радзієвські, а Ілик дав можливість зробити це нам самим.  
 
P.S. Для того щоб кожен з нас знав, що роблять депутати на сесії, давно вже пора зробити прямі трансляції з сесійної зали, хоча б через інтернет. Може тоді і дурних статей було би менше.
 
той, що був на сесії, 10:09 29.03.2013
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4449 днів)