Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
У цій дискусії я почув нову думку, яка лежить прямо на поверхні проблеми, але ніхто з цієї точки не говорив. А саме - чому за малозабезпечених людей (тих, що не можуть оплатити ВСТАНОВЛЕННЯ опалення) мають платити сусіди по будинку? За це повинні платити з бюджету міста. Я вже чую вислови "Немає грошей..." Ну якщо Ви вивчили лише таку фразу, то не йдіть до влади. А якщо прийшли, то думайте, радьтеся з розумними людьми. Давайте подумаємо де можна взяти кошти. Усі варіанти, що там за безцінь щось продали, а там землю дали за 1 грн. ми відкидаємо. Там гроші вже вкрадені. Не будучи при владі я не маю цільної картини, але давайте подумаємо разом, може ще хтось дасть гарні пропозиції. Що я пропоную для рішення цього питання: 
1. Перевівши будинок на індивідуальне опалення, система труб, що йдуть по будинку і особливо у підвалі, стають не потрібні. Перше, що приходить на думку - це їх зрізати і продати на металолом. Не самий ефективний метод, але труб там багато. Сюди ж додайте чугунні батареї. 
2. Он є приклад про оплату газу ДО 100 грн/міс і БІЛШЕ 300 за опалення (а ще +за газ на приготування їжі та гарячої води). Як не крути, але опаленням ми користуємось принаймі 5 місяців на рік листопад-березень. 300х5=1 500 грн. Тут можна думати про безпроцентні, або низько-процентні кредити від банків. 
3. Ті ж самі котли на опалення є по різним цінам. Є такі, що коштують поза 8000 грн. А є бюджетні, по 3500-4000 грн. А якщо їх закупити гуртом? То опалення у 3-х кімнатній квартирі можна вкластись у 10 000 грн (враховуючи усе - обладнання і робота). Та й майстрів потрібно брати не на окремі квартири, а на будинок, чи принаймі на декілька квартир. Тоді і вони ціни спустять, якщо буде певний об'єм робіт. Та й у своїй більшості, одинокі літні люди не живуть у 3-х кімнатних.  
Я зараз запропонував 3 джерела фінансування. Впевненний є ще варіанти. Наприклад - "Один котел на 2 квартири" - поставити лічильник на гарячу воду не проблема, вони не такі вже і дорогі. Лічильник на опалення не знаю скільки коштує. Потрібно думати, рахувати, а не розводити руками - мол немає грошей. Якщо взяти на перспективу, то економія піде і на аварійні служби, що латають теплопроводи. Думаю вони на фінансуванні міста. Отже думайте, думайте, думайте наші керівники Дрогобича.
 
Богдан, 12:04 23.04.2013
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5806 днів)