Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
До автора цієї плітки ( так, на жаль, офіційно називають цю інформацію модератори сайту). Абсолютно з Вами погоджуюсь, що забруднену воду недопустимо подавати споживачам. З цим треба боротись і захищати свої права, в тому числі на якісне водопостачання. 
Але треба боротись, а боротьба передбачає знання і дію, і тоді досягнете результату до якого прагнули, а те що робите Ви, ніколи до цього не приведе. Спробую вказати на ряд помилок, судити буду з публікації:  
1. Ви з локальної проблеми — подачі забрудненої води в конкретний будинок, пробуєте зробити її системною, характерною для всього міста і для водоканалу в цілому. Такою схемою часто користуються ті, хто веде нечесну з опонентами. Наприклад: Ви купили новенький Мерседес а в ньому виявися брак. І хоча фабрика у Німеччині випустила мільйон машин такої моделі, Ви будете говорити що мерседеси - гімно, бо я вже попікся. Чи справедливий такий висновок? Думаю, що ні. Так і у Вашому випадку. Скоріш за все біля вашого будинку прогнила труба і тому забруднення. 
Чи я би писав статтю на сайт і чекав реакції невідомо коли та невідомо від кого? Думаю ні. Я б одразу повідомив телефонограмою санстанцію, водоканал, відділ надзвичайних ситуацій міської ради, зрештою задіяв би свого депутата з округу, бо така вода грозить масовими інфекційними захворюваннями. Гарантую, реакція була би швидкою.  
2. Наступна помилка — це гроші Світового банку. Писати треба про те, в чому Ви добре проінформовані і впевнені, інакше опоненти Вас засміють. Якщо скористаєтесь інтернетом, то знайдете, що позика дана на заміну не ефективного енергообладнання, а не на реконструкцію мереж, про що теж дуже жалкую. 24 мільйони гривень позики дали змогу організувати цілодобове водопостачання в місті і не піднімати щоквартала тарифи. 
Мережі треба міняти, як треба і треба робити другу нитку магістрального водогону. Про це теж є в інтернеті. До речі, відсутність другої резервної нитки водогону приводить до того, що будь-які ремонтні або регламенті роботи на магістральному водогоні приводять до зупинки водопостачання в місті. Теж в інтернеті я знайшов вартість побудови другої нитки- 100 млн. грн., а вартість заміни всіх міських мереж в рази більша. Висновок- якщо Ви пишите про те що Світовий банк дав кошти на заміну мереж, а не на заміну обладнання — переконайтесь, що це правда, і не давайте опонентам звинуватити Вас у невігластві.  
 
А, взагалі, ДІЙТЕ — збирайте сусідів, викликайте Радзієвського, Шагалу, санстанцію, протестуйте, пікетуйте, а не чекайте чи покаже час, цитую Вас: “чи позиватимуться в майбутньому дрогобичани на КП “Дрогобичводоканал”.  
З повагою.
 
Шерлок Холмс, 10:24 28.06.2013
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)