Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
...ніхто не с..ре, смішливий пане, це мені смішно з тих людей, що відчувають вдячність за цей розвод і лохотрон. Моє дитинство пройшло в цьому парку, і можу з впевненістю сказати, що радості й втіхи з нього діти 80х мали набагато більше, як теперішні. Бігали, де хотіли, не було ні парканів, ні стрічок. Це був громадський парк. А тепер - він належить "тому дядькові", що в першу чергу наставив там забігайлівок і обніс парканом. А вже як відкрили кримінальну справу і піднявся галас, швиденько (буквально на протязі 2х тижнів) завіз гірочки з драбинками і на гравію (! це ж додуматись) розмістив. Бавтеся діточки і радійте! Прокуратуру напевно, теж купив п.Денека, бо щось тихо-тихо. Він каже - в наступному році може відкриють наступний "кавалок" парку - то як кажуть: "один рік пишем, 3 в умі".  
Інформація про загосподарування громадських об"єктів має бути прозорою і відкритою. Парк надаль є громадським, тільки здається в оренду. Якби хтось здавав в оренду власну квартиру, нехай і занедбану, і цю квартиру почали перероблювати на притон, нехай і з ремонтом, то власник теж би вдячний мав бути? 
Все, що відбувається з парком, ще раз ілюструє - в місті немає господаря, що вболівав би за добро громади. Віддали його в оренду людям байдужим, зацікавленим перш за все в "рубленні капусти". Можливо, помиляюся, час покаже. Вже 3 роки минуло.перші висновки можна робити.
 
юлія, 11:51 29.10.2013
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4454 дні)