Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Шановні громадяни, шановні мешканці Дрогобича і і району, мешканці навколишніх міст і селів- Доводжу до вашого відома що дійсно у місті Дрогобичі, згідно реєстрації МІНЮСТУ- 2008 року зареєстрована громадська організація яка має статус міжнародного значення.-це " Міжнародна Поліцеська Корпорація Громадської Безпеки "-організація яка є в в цілій європі і чітко діє і виконує свої завдання згідно чинного статуту ( МПКГБ ) , - так є скорочена назва даної організації.-Ця організація спрямована на підтримку міжнародної поліція в будь якій державі в тому числі і в Україні.-яку категорично не сприймала бандитьська влада Януковича і всі обічні силові структури України. А саме більше всього боялися працівники МВСУ.- Організація позапариійна.неурядова.мета якої це-забезпечення громадського порядку серед населення в будь якій країні.Одночасно так само як і в других державах-контролюючі функції за виконаням своїх обовязків будь яких державних службовців та виконавчої влади. Наша корпорація це МИ, -це НАРОД, - якому надано право контролювати, виявляти і припиняти будь які правопорушення громадянами України.Чи то посадовець чи то простий громадянин.Наша мета і обовязок-забезпечити правопорядок.Щоб всі громадяни як України так і других держав, -відчували себе захищеними від будь яких посягань на їхнє життя чи власність, щоб могли себе вільно почувати як в день так і в ночі.Тому наша задача-захищати народ.Ми будемо вимогати від всіх без винятку-дотримуватись чинного законодавства України. правопорядку , бути чесними і справедливими один до одного. 
Наша організація немає нічого спільного з АБУ ( антикорупційне бюро )-хоча допустили помилку в тому що наші працівники МПКГБ - (Міжнородної Поліцейської Корпорації Громадської Безпеки )- всиупили в громадську організацію АБУ, -а ми не придали цьому ніякого значення. 
Тільки иепер зачасно дякуючи ВАМ- і за ваші відгуки про АБУ Дрогобиччини- ми терміново відкликаємо своїх колег з МПКГБ. щоб негайно покинули цю організацію АБУ.Якщо цього не буде добровільно-то їх буде відчислено з нашої організації-в приказному порядку.  
Якщо в когось є наболілі питання відгуки, інформація, пропозиції-запрошуємо ВАС до нашого офісу за адресою. м, Дрогобич. вул.П.Орлика 14 / 1-2 поверх. Міжнародна Поліція Громадської Безпеки. тел.3-12-92. З повагою до ВАС-хлопці які стоять на боці народу і за народ. СЛАВА УКРАЇНІ !
 
комісар, 12:56 24.03.2014
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4730 днів)