Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Дійсно, усі повинні ГІДНО СЕБЕ ПОВОДИТИ – і влада, і громадські активісти, і мешканці міста, а особливо на місці колишньої катівні. А цього, нажаль, немає.  
Тарас Метик мав би зрозуміти, що ЙОГО НЕ СПРИЙМАЄ і НЕ СПРИЙМЕ значна частина дрогобичан саме через його близькість упродовж багатьох- багатьох років до Радзієвського. І жодне членство в КУНі, чи допомога бійцям АТО цьому не зарадять. Навпаки, якраз через це та деякі інші дії інших кунівців ця партія на Дрогобиччині ВКРИЛА СЕБЕ ГАНЬБОЮ і прикривання себе портретом Бандери або червоно-чорним прапором нічого не дадуть. Як можна зрозуміти те, що «націоналіст» МЕТИК ПОСТІЙНО ПРАЦЮВАВ і ВИХВАЛЯВ у владі КОМУНІСТА-РЕГІОНАЛА РАДЗІЄВСЬКОГО, великого любителя ГЕОРГІЇВСЬКОЇ СТРІЧКИ? ? ?  
З іншого боку на цьому спекулюють ВАВРИН– КОНДЗЬОЛКА– КУЧМА, прикриваючись Дрогобицьким Майданом, і «ЗНАМЕНИТИЙ АДВОКАТ» МАЦЕЙ, який програє усі суди! Тому престиж і повага до ГО «Дрогобицький Майдан» наближається до нуля, про що засвідчило недільне віче на якому було ~ 100 людей! ! У цьому плані Майдан наздоганяє Координаційну раду БНДС, якою багато років КЕРУЄ той же ВАВРИН! (А головне, що не вступається! ).  
ЗАКЛЯТТЯ ЯКЕСЬ НАД ДРОГОБИЧЕМ ВИСИТЬ – з одного боку «банда Радзіка», а з іншого – ось такі «демократи-активісти», які дбають за свої приватні інтереси і чекають хто їм «кістку кине». Який з цього вихід? ? ?  
Р. S. Чому Майдан ніколи детально не звітує про зібрані кошти як це робить «Дрогобич-SOS»? ? Куди йдуть людські гроші? – на оплату послуг «народного шахрая» Мацея? ?
 
Майданівець Микола, 19:14 24.11.2014
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4129 днів)