Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Давайте думати логічно. Для чого проводиться будівництво? (тим паче готельного, як я розумію, комплексу). Це ж однозначно хоч кілька, але нових робочих місць, це зможе забезпечити привернення більшої уваги туристів. Відповідно. більше коштів у бюджет міста. Так. все ж знайдеться той і ті, хто зможе на цьому заробити. та все ж. Заробляли і зароблятимуть. Та не думаю, що це вигідно тільки владі чи ще комусь вищезгаданому. Це так чи інакше вигідно деяким підприємцям. торговцям. Та і нам з вами взагалі. Будьмо чесними та так є насправді. І шкода, що цього не розуміє більшість.  
Великий плюс, що з'явилась дана стаття. І не тому що є стаття, а отже нічо не будуватимуть. Думаю, швидше за все владі доцільно буде провести певне перепланування проекту і згадану стіну краще увіковічнити та оформити. Надати їй відповідного вигляду. Щоб увага кожного приверталась і кожен пройшовши повз міг дізнатись що було тут. І кінець-кінцем бачив дбайливе ставлення міста до минулого наяву, а не в коментаряхі соц. мережах. А не палатки з тапочками та шкарпетками і столоки з молоком. І тоді будувати ПОРУЧ будинок, який сприятиме як збагаченню, інфракструктурі. так і зовнішньому вигляду міста. Нехай це і торговий комплекс з готелем.  
Ну і якщо ви такі свідомі дрогобичани і так прагнете збереження пам'яток, то чого цього не робите кожен зокрема досі? Це ж і про фасади будинків можна говорити і про чистоту вулиць і багато про що ще. Натомість ви роздуваєте проблеми тої ковальської, бо бачте людей заберуть в Молочний рай. А вже коли знайшовся хтось, хто захотів покращити щось, то вже вони погані. Кожна влада вам завжди погана і завжди не така. Та влада то змінюється. А ми лишаємось ті самі. То може не у владі всі проблеми?  
 
Дуже сподіваюсь, що пан Тарас зверне увагу на ці побажання людей і змінить ситуацію. Це буде правильно в першу чергу для нього
 
І не бачите себе!, 22:46 04.03.2016
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4153 дні)