Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Наталіє, ви як типова безкультурна западенська християнська фанатична віруюча (в Європі таких як ви на роботу не беруть, бо являєтесь згідно медицини психічно хворою, можливо шизофренічкою). Мені все-рівно в що ви там особисто вірите, хоч в літаючий презерватив навколо Венери, але в загальному тенденція в країні досить сумна. Почитайте історію виникнення християнства - ця течія відокремилась від іудаїзму і була популярна у рабів (тому і віруючі складають самий низький і неосвічений прошарок населення в Європі / США / Канаді / Австралії).  
Про які ви газети говорите? Про ті українські які пишуть студенти журфака за пару тисяч грн. в місяць? :grin Читайте авторитетні світові ресурси і будете знати що віруючий в 21 столітті це признак відсутності критичного мислення і нормальної освіти.  
Задайте собі питання чому розвинуті країни в більшості невіруючі (Чехія, Німеччина, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Данія, Фінляндія, в Італії, Іспанії, ПОртугалії серед молоді знайти віруючого задача нетривіальна, по куртять біля голови вам якщо спитаєте чи вірять в якогось бородатого вуйка на небі, його синка і святого духа ), а чому віруючі складають основу країн третього світу? Відкрийте Вікіпедію і гляньте назви країн :)
 
Самородок, 14:58 18.03.2016
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4156 днів)