Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Цікава стаття незаанжована. хочу додати що за рік після реформи поліції львівські суди поновили на старих посадах близько 50 звільнених міліціонерів. Це і люстровані інспектори ДАІ, і правоохоронці, які провалили атестацію, і міліціонери, яких звільняли за водіння у нетверезому стані, причетність до крадіжок чи вимагання хабарів.  
На старі посади вже повернулися 30 міліціонерів, ще 18 виграли суди першої інстанції, але чекають на завершення розгляду апеляцій. У більшості випадків суди доволі милосердно ставляться до звільнених правоохоронців, задовольняючи їх вимоги про поновлення і відшкодування зарплати за прогул.  
Однак виникають і комічні випадки. Начальника ДАІ з обслуговування Самбора і Самбірського району Романа Білинського звільнили у жовтні 2015 р. за порушення дисципліни (виявилося, що він три місяці не виходив на роботу). У червні 2016 р. він через суд поновився на посаді, повернувся, однак у липні його звільнили вдруге – тепер через скорочення штату. Роман Білинський знову подає в суд, але з другого разу таки програє.  
Усього в реєстрі судових рішень знайшлось 70 справ про поновлення львівських міліціонерів. Хоча насправді їх кількість може бути більшою, хоча б тому, що чимало міліціонерів віддають перевагу судам інших областей (наприклад, у львівських судах поновлення добиваються міліціонери із Закарпаття, Волинської та Тернопільської областей).  
 
Відповідь проста . Треба негайно люструвати суди та прокуратуру щоб старі кадри не повертались у нову поліцію ?
 
Колишній дрогобичанин, 10:10 02.12.2016
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4530 днів)