Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Люди, не рубайте гілку, на якій сидите.  
Яким би невігласом не був лікар, він все-таки набагато більше розуміється в медицині, ніж усі дописувачі разом узяті. Отримайте дозвіл міського голови та керівників медицини і проведіть одну добу в приймальному відділенні лікарні і серед 50-ти хворих, які звертаються до лікаря, поставте 50-ть точних діагнозів та призначте їм лікування. Лише після цього можете говорити, що лікарі неуки і дурні. Тільки невігласи розуміються глибоко на політиці, футболі, медицині.  
Після того, як щось втратиш, починаєш цінити втрачене. Так буде і з дрогобицькою медициною, коли поступивши в лікарню в ургентному порядку на лікування ввечері чи вночі, будеш очікувати лікаря 4-6-ть годин, а то і довше, тому що його потрібно буде доставити з дому і при цьому родичі будуть шукати транспорт, щоб доставити лікаря. А Дрогобицька влада до цього доведе і дрогобичан, і медицину.  
На даний час лікарня організована оптимально і потребує незначних удосконалень та придбання обладнання, вартість якого заощадженими скороченнями не покриється.  
Народе, задумайтесь над тим, що пишуть крикуни, яким ще ніхто не догодив, чого більше приносить вам лікар, медсестра, санітарочка – добра чи шкоди?  
Не медики винні в тому, що влада не забезпечує належне фінансування медицини.  
Злочинна влада вміло відводить удар від себе і переводить стрілки на медичних працівників. Ті хто вчились в школі, згадайте справи лікарів за сталінських часів. Таку ж тактику вибрала і українська, зокрема дрогобицька влада і крикуни, які у всіх проблемах звинувачують медичних працівників.  
Щодо страхової медицини, то і вона не буде панацеєю. Невідомо, які казнокради опиняться в страхових компаніях?  
Медицина вимагає належного фінансування! , а не незрозумілої оптимізації та скорочення. Схаменіться.  
Сьогодні загнаного коня (медицину) добивають невігласи.
 
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4955 днів)