Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
самий ганебний мер за всю історію дрогобича кучма опустивсЯ до того, що: 
- за длЯ розгону людей які не дозволяють кучмі перетворити свою рідну землю на помойку та не бажають дихати смрадом від сміття зі всього львова - винайвнЯв приблизно 15 кацапсько мовних тІтушок, приїхавших у дрогобич на трьох машинах, а саме: - срібному фольцвагені пасат б5 та двох бусах фольцваген т4, білого кольору поставленими ними біля "тустанІ"  
цими тІтушками керує жінка, яка також розмовляє на Чисто кацапськІй мові і які були заселені кучмою у готелі "тустань" ! ці тІтушки вийшовши з тустанІ, зупинили хлопця, та почали його розпитувати про те - хто тут у дрогобичі смотрЯщІй ? та де його можна знайти ?  
а потом здійснили напад на одного молодого хлопця, якого побили та запхали у багажник своєї машини та хотіли вивезти у не відомому напрямку ! але завдяки втручанню людей, які це бачили, ці тІтушки були зупиненІ працІвниками полІцІЇ, які наздогнали машину цих найнЯтих кучмою тІтушок, та звільнили схопленого цією кацапнею хлопця, який написав та передав поліціянтам заяву - про вЧиненнЯ вІдносно нього кримІнального правопорушеннЯ групою осІб, Якими було здІйснено на нього напад, побиттЯ та не законне позбавленнЯ волІ,
 
Андрій, 12:03 26.07.2018
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4405 днів)