Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Ця "бородата горила, що сиділа на почесному місці ліворуч від Кучми" називається Андрій Коваленко (так написано на одному з відео О. Дьорки), доречі, він єдиний не представився на тій нараді. Він є керівником тих бандюганів зі Сходу України, яких у Брониці називають "чеченцями". Ними тут керує Василь ПРИСЯЖНИЙ (псевдо "БУНКЕР") - це той, хто по-хамськи говорив з броницьким священиком перед тим як його обматюкав бандит і терорист зі Сходу (Присяжний був одягнутий у сині джинси і чорна сумочка через плече).  
Присяжний-Бункер --це кримінальний авторитет родом зі Стебника, дружбан Ананевича-Банана, якого тут чомусь не видно. Присяжний-Бункер був раніше помічником нардепа АНТОНИЩАКА, того, який задавав тон на цій нараді у Кучми. (Антонищак є одним з найгірших нардепів від Львівщини, він член "Наркоконтролю", але сидить у фракції БПП і прикриває свої чорні справи ім*ям Президента). Василь Присяжний -колишній голова Партії Регіонів у Стебнику. Тікаючи від криміналу він, за порадою Кучми, пішов служити у зону АТО в батальйон ім. Кульчицького (Нацгвардія).  
Там на Сході поблизу Артемівська 5 січня 2015 року Присяжний-Бункер спричинив ДТП, в якій ЗАГИНУЛО 15 бійців батальйону ім. Кульчицького. Він перебуває під слідством, його з СІЗО витягували Кучма, Матківський, Антонищак, Добродомов. Отже він має серйозних покровителів і "ксіву" учасника АТО. Але це все до пори, до часу.  
А банду "чеченців" зі Сходу, як своїх "бойових" товаришів у Броницю спровадив Кучма і вони є на його утриманні. Вони ходять строєм по зарплату в ратушу, а коли це стало дуже помітно, то гроші їм з ощадбанківської карточки (керуючий відділеням Бараняк, член виконкому) видає 1-й зам Кучми - Ігор ГЕРМАН.  
Який з цього вихід? "Чеченці" скоро поїдуть геть. А місцеві злодії та бандити залишаться. Тому на кучмівське віче треба йти усім чесним і порядним дрогобичанам. Притягнути декілька сміттєвих контейнерів і силою ЗАПАКУВАТИ ТУДИ УСЮ КУЧМІВСЬКУ БАНДУ. Поіменно: Кучму, Качмара, Коцюбу, Германа, Хруща, Кушлика і весь Наркоконтроль з Масним і Ковчем, Яніва, Москалика і його новоспеченого зама воєнного прокурора Пошивака. Ці контейнери відвезти у Броницю і тоді броничани з радістю розблокують в*їздз на сіттєзвалище. І ми повинні на тій земельній ділянці площею 3, 48 га, яка (і тільки вона! ) за всіма документами належить Департаменту міського господарства, ЗАКОПАТИ ГЛИБОКО-ГЛИБОКО ЦІ КОНТЕЙНЕРИ з ратушанською нечистю. Броничани нам у цьому допоможуть!  
Ми віримо в Броницю! СЛАВА ВІЛЬНИМ ЛЮДЯМ БРОНИЦІ !
 
Нацгвардієць, 19:57 27.07.2018
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4405 днів)