Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Борислав уже давно не сміється, а має вовчий оскал від усіх негараздів, що накопичились в місті, а вірніше хуторі Борислав, ні води, ні доріг, ні роботи.  
У цілому місті бруд і хаос.  
Навіть там, де можна навести порядок, бардак.  
Один приклад відділення ощадбанку розташовувалась у приміщенні палацу культури, приіщення було маленьке, але працювали два касири, які швидко обслуговували громадян, що платили комунальні послуги.  
Тепер це відділення закрили, а відкрили нове на площі, воно значно більше і краще, там вже є завідувач відділенням і ще чотири працівники, але касир один, яка дуже повільно обслуговує відвідувачів, тому черги великі, доводиться тратити більше двох годин щоб заплатити комунальні послуги, а решта працівників в цей час тиняються без роботи і нудяться, замість відкрити ще одну касу.  
Таких наглих продавців і брудних магазинів, як у Бориславі, немає в жодному населеному пункті, проте на це ніхот не реагує, ні власники ні влада.  
Колись випдково зайшо до ЗОСШ № 1, де навачся, і мене охопив жах, на першому поверсі, де розташовані початкові класи, такий сморід, що дихати неможливо, поцікавився причиною, виявляється, що у чоловічому туалеті, що розташований у лівому крилі, каналізаційні труби порозбивані, а діри закриті ганчірками, які намакають і розповсюджують цей сморід, витяжки немає, а це вкрай негативно впливає на здоровя дітей, які дихають цим смородом.  
Це тільки поверхневі недоліки, які можна усунути без великих зусиль.  
Дякую за увагу, сподіваюсь хоч на якусь реакцію боку влади і громадскості.
 
Василь, 05:48 16.10.2018
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4453 дні)