Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
В Україні рахунки за воду і опалення будуть виставляти з урахуванням розташування квартир (ЧОМУ- не від кількості мешканців у квартирах й будинкові, чому самотні мешканці у квартирі мають платити за безмірне використання ресурсів цілими кублами дурнуватих сімей у інших квартирах)? !  
 
Економічний експерт Михайло Крапивко розповів, що в Україні рахунки за воду і опалення будуть виставляти з урахуванням розташування квартир. Також до уваги візьмуть показання квартирних лічильників: «Але за новою методикою, яку затвердили в Міністерстві регіонального розвитку, якщо показники, зняті комунальниками з загальнобудинкового лічильника, сильно відрізняються від сумарних показників квартирних лічильників, то різницю розділять на всіх мешканців в будинку.  
 
Простіше кажучи, якщо сусід не платить за послуги або спеціально занижує показники лічильника, то платити за нього доведеться всім мешканцям будинку.  
 
Крім тепла в будинку, мешканці також будуть платити за обігрів місць загального користування - тамбурів, сходових клітин і т. д.  
 
Сума буде вираховуватися за формулою: від загального показника спожитої теплової енергії на будинок будуть вираховувати відсоток витраченого тепла на місця загального користування. А отриману цифру переведуть в грошовий еквівалент і розподілять між усіма квартирами.  
 
Сам коефіцієнт буде залежати від поверховості будівлі: 
 
- одноповерхова будівля - 20%; 
 
- двоповерхова - 18%; 
 
- триповерхова - 16%; 
 
- чотириповерхова - 14%; 
 
- п'ятиповерховий - 12%; 
 
- шестиповерховий і вище - 10% », - розповів він.
 
Про економічних дебілів, 07:40 31.01.2019
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4726 днів)