Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Eva Ivanivna 
В селі Верхня Рожанка Сколівського району лісник Мацьків Володимир організував розправу над двома односельчанами , він викликав "рекет " до складу якого входив навідь його рідний син, який переховується від воєнкомату. Молодики вночі приїхали в село В. Рожанка на машині разом з сином лісника, вломилися в хату де проживають неповнолітні діти , незважаючи на перелякані крики дітей, вони витягнули з хати їхнього батька і батькового колегу. На вулиці почали катування на очах в дітей, а щоб заспокоїти дитячий крик молодики зробили попереджувальні постріли з вогнепальної зброї, цей постріл був погрозою для дітей щоб не робили галасу . Замовник "навмисного вбивства " лісник Мацьків Володимир, який викликав "рекетерів " спостерігав за всім з веранди сусіднього будинку . Почувши вистріли і крики дітей почали збігатись сусіди, через що наймані вбивці втікли на машині сина лісника, машина яка була куплена за гроші віджаті за ліс і подарована синові на його повноліття. Було викликано поліцію, яка ще не знайшла цю банду а лісника ще навідь не заарештували. Тобто вбивцю, який складав план розправи не важають винним? А цих молодиків на даний час шукають. Потерпілі були доставлені в Сколвську лікарню з тілесними ушкодженнями . Ми живемо у 80 х роках ?  
Нас може захистити наша поліція? Чи поліція дає час для вбивці щоб він ще свідків прибрав, а тоді вже заарештує цього лісника вбивцю? Може цей лісник знову відкупиться матеріалами з дерева? Так як він вже був зробив один раз. А може сьогодні вночі група молодиків по звінку лісника приїде "пресувати " мене як автора цієї статті? Я можу розраховувати на захист працівників поліції в цій країні ? В мене немає довіри працівникам поліції Сколівського району м . Сколе і тому хочу привернути увагу до всіх громадян України, до всіх чиновників лісового господарства хто за цим всім стоїть , а саме до директора Славського лісового господарства Кокоця Сергія Юрієвича , який відмиває гроші через лісника Мацьківа Володимира, кров'ю наших односельчан , батька багатодітної сім'ї який своїм конем на возі віз дрова щоб бідні діти не замерзли в хаті, щоб вижити в цій злиденній країні, в країні де закони карають тільки жебраків які "вкрали дерево на дрова " щоб зігрітись . . То таких жебраків треба вбивати ? Треба чиновникам робити такий самосуд в дітей на очах? Скільки лісник заплатив цим молодика, цим тваринам до складу яких входив його син? Звідки по Вашому в лісника такі гроші щоб оплачувати навідь такі послуги ?  
Я думаю, що читаючи оцей лист кожен з нас задумається в якій країні ми живемо і як працюють наші відповідні органи тому, що сьогодні приїхали чинити вбивство до моїх сусідів, а завтра воно може відбуватись в будь кого з нас. Поширюйте цей допис тому, що нас мають почути, нас мають захистити і ми не маємо мовчати коли нас просто вбивають за це, що ми голодні і вмираємо від холоду.
 
Чи знає про це постерунковий?!, 13:47 09.03.2019
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4453 дні)