Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
* Опитування показало 72% віддадуть голос за Зе. *- цитата з допису.  
 
Насправді опитування показало скільки в Україні живе баранів, що готові голосувати за віртуального преЗЕрватива. Чому преЗЕрватива? Бо він гарно надувається і здувається. Вимагав від Порошенка дебатів на НСК, всцявся. Тепер пропонує якийсь примарний телеміст. Ще є тиждень часу, МУ-МУ ще щось придумає, щоб не було "живого контакту з виборцем". Чим не барани!  
Але це не головне( я не в тому стаді). Ваш вожак всіма діями показує, що він вас, баранів, має в дупі, тому що йому глибоко наплювати на ЗАКОНИ УКРАЇНИ. І , коли з допомогою баранів стане президентом, буде діяти так само. Ви цього хочете? Мабуть, так.  
Допоки будете мріяти, вам будуть показувати 96-ий квартал з дубовими сміхуйочками і насмішками з вас самих. А самі на дурачках набиватимуть мішки валютою. " Пять лєт ржачкі впєрєді вам гарантірую Я, гарант. Правда нє панімаю гарант чєво! " 
Я і моя родина будемо голосувати не за Порошенко як за людину, а голосуватимемо ЗА шлях , який обрала Україна. Слава Україні! Слава Героям! А не баранам.
 
Наталія, 12:23 12.04.2019
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4213 днів)