Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Я є Феська з Бібрики, маю 35 років і 504 місяці. Рахуйте. Проживаю в Славному місті Дрогобичі з 1966 року. Пам"ятаю ті старі часи, коли накручували годинник на ратуші, була цікава традиція. Пам"ятаю всіх мерів міста. Григорій Савович Бульба поставив собі три пам"ятнгики, це водогін, міст через колію та універмаг.  
І ці об"єкти контролював особисто. Мерами ще були М. І. Глубіш- перший підняв наш Прапор на ратуші, М. П. Лужецький, О. В. Радзіевський, Ю. Я. Дацюк. та інші. З нашого регіону у ВР були п. Димінський та О. О. Лавринович. Цих зайд нам підсунули, але ж ми мали свого Р. М. Матолича. А з них що з козла молока. Пан Р. Ілик гідна людина, всіх нас вилікує, але він там був. Читайте інтернет і будете більше знати. Пан Б. Матківський також там був. читайте інтернет тому що я вважаю "диму без вогню не буває" і не хочу лити бруд, ви його можете прочитати. І чи зможе виконати тих 14 кроків які пропонує. А себе хвалити і я вмію. Є такий молодий кандидат Орест Саламаха.  
До п. Коля-Микола такого парку "Васильєва" давно нема. Але, в агітці написано "Зробимо їх знову". Ніяк не второпаю для чого це, чи може я така відстала. Думайте , думайте кого обирати, щоби потім на себе не нарікати, З повагою Феська з Бібрики
 
Феська з Бібрики, 20:42 12.07.2019
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4403 дні)