Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Щоб робити якісь висновки, треба хоч трошки розумітися на предметі розмови, а потім писати про заказні статті і не відповідність дійсності.  
 
Пояснюю для тих, хто на бронепоїзді: в системі зворотного осмосу в баку накопичується відстій - концентрат, а добра очищена вода проходить через мембрану. якщо не правильно відрегульована система, то концентрат тобто відходи очищування будуть накопичуватись в баку.  
 
Кількість концентрату, скидають в каналізацію під час очищення, забезпечується обмежувачем потоку. Для коректної роботи системи обмежувач потоку повинен відповідати типорозміру встановленої мембрани. З цього ніби випливає, що скидання концентрату в каналізацію під час роботи системи зворотного осмосу є постійною величиною. Однак, кількість води, що очищається зворотноосмотичною мембраною, залежить від тиску на вході в мембранний елемент - чим вище тиск, тим більше пермеата проникає через мембранний бар'єр. З іншого боку, кількість води, що накопичується в баку до відключення системи авторегулятором, залежить від тиску повітря у відповідному відділі мембранного бака - чим нижче тиск, тим більше води збирається в баку - і від тиску вихідної води у водопроводі.  
 
Для довідки: рекомендований тиск повітря в накопичувальному баці становить 0, 6-0, 8 атм. Тому говорити про якийсь фіксованому значенні скидання в каналізацію на один літр очищеної води неможливо - надто багато параметрів впливає на цю величину.  
 
При низьких значеннях тиску води у водопроводі система зворотного осмосу скидає значні кількості концентрату, що досягають майже 15 літрів на 1 літр очищеної води. Навряд чи таку роботу системи можна вважати раціональною. При зростанні тиску води скидання концентрату на одиницю об'єму очищеної води знижується, досягаючи мінімального значення 7 літрів при вхідному тиску 5 бар.  
Якщо маєш надмірний розхід води при низькому тиску, і ти прикрутив обмежувач потоку, то в баку отримаєш купу лайна, яке не витікає в каналізацію. Ось і вся історія.
 
Спеціаліста з осмосу., 14:32 22.07.2019
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4726 днів)