Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
До теми попередніх коментарів.  
Сьогодні на радіо ФЗ пан мер Кучма назвав дрогобичан розумними людьми. Мимоволі пригадала слова відомого персонажа відомого мультка: *Вот ми строілі, строілі, і построілі. *Тарасе Ярославовичу, якби це було насправді так, то Дрогобиччина мала б свого депутата у ВРУ. "Розумні" дрогобичани, якби були дійсно розумними, то обрали б свого місцевого депутата, котрому знайомі всі проблеми регіону. Невже не знайшлося свого кандидата серед 21-го? Обрали парашутиста-слугу. Позорище!  
Серед всіх обраних депутатів на Львівщині тільки "розумні" дрогобичани вибрали слугу! Позорище! Приїхав Саламаха на Дрогобиччину з гаслом "Зробимо їх разом" і ЗРОБИВ ВИБОРЦІВ! Збараніле населення заслуговує на таке.  
Тепер у парламенті для нас писатимуть закони фотографи, мангальники, весільні старости і т. п. За тиждень часу їх збираються навчити економіки, права. Нонсенс! Чому отих депутатів мають вчити? Адже, коли ти наймаєшся на роботу до підприємця, повинен знати свою роботу, і ніхто не буде тебе вчити і цяцькатись. Чомусь людина, коли будує собі хату, то наймає СПЕЦІАЛІСТА, а не учня. Так само і в даній ситуації: народ (власник підприємства) наймає на роботу. А що маємо в результаті? Найняли учнів , ще й дали захмарну зарплатню! Ідіотизм вищого гатунку! Позорище! Збараніло населення конкретно! :(
 
Наталія, 19:54 26.07.2019
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4483 дні)