Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Юрем, ти правий. Оті дійства нової ЗЕкоманди на чолі із президентиком, які відбулися 24 серпня у Києві з нагоди святкування Дня Незалежності, інакше не назвати як ПОЗОРИЩЕ і НАСМІШКА вже нової влади над українцями. Тотальна більшовизація тепер уже молодим поколінням ВКП(б).  
Пропускання людей тільки за запрошеннями через *рамки*, стояння по стойці "смірно" у рядах з проміжками в час офіційного заходу, понаганяли дітей у білих футболках навколо президнта для сворення красивої картинки. А поміж отим всім бляцтвом( вибачте, іншого слова не підібрала)без запрошень не пропускали жодного бажаючого. Мало того, кричущим фактом є те, що не пропустили матір молодого загиблого медика ще в 2014 році з батальйону "Айдар" тільки тому, що у неї в руках був прапор цього батальйону! Який біль і приниження перенесла матір цього добровольця від теперішньої влади!  
Це і є істинне обличчя " нової молодої Зекоманди на чолі з президентом". Зеленський НІКОЛИ не стане Василем Голобородьком, в якого повірили і довірили собою керувати наївні барани-73.  
І ви, юрем, та подібні до вас, не маєте жодного морального права паплюжити історію становлення Незалежної України і тих , які її творили. Краще мовчіть. Я не говорю здохніть чи щось подібне, як мені тут на сайті бажали ваші ж однодумці.
 
Наталія, 12:47 25.08.2019
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4402 дні)