Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Комаровському.  
Ви особисто та інші зеленожопі поводитесь як маленькі дворічні діти. Тішитесь з любої цяцьки, які вам підкидають з кварталу час від часу. А самі в той час збивають собі непогані капітали.  
От маєте нову цяцьку - Саакашвілі. А хто такий отой Міхо! Кричите - реформатор. А що він , як реформатор, зробив для рідної Грузії? Чи піднявся добробут населення? Результат його реформаторства: Грузія як експортувала воду і вино десятиліттями, так і далі експортує воду і вино. І це ви , зеленожопики, називаєте реформаторством.  
Мій прогноз на майбутнє: від сьогодні спостерігатимемо навколо цього "красеня" масу скандалів та міжусобні війни владоможців. Для нас, простого люду, нічого доброго не світить, а тільки погіршення життя. Нема у клоуна ЗЕ командної праці, надто різношерстна його чиновницька братва чи то в ОП, чи то у ВРУ, КМУ, РНБО тощо. Примітивні неуки - хохмачі повинні вступитися добровільно.  
Коли вже зебаранам відкриються очі! Рік ще сміялися, але зараз уже не до сміху, коли бачиш як ото невігластво руйнує країну. :(
 
Наталія, 15:52 11.05.2020
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4442 дні)