Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Дрогобицьке міське товариство “Лемківщина” повідомляє про недостовірну інформацію подану в даній статті. Тарас Ярославович Кучма позитивно із ентузіазмом сприйняв бажання товариства “Лемківщина” увіковічнити пам’ять про українців депортованих у 1944-1951 роках зі своїх етнічних споконвічних земель (теперішня територія Республіки Польща).  
Влаштування скверу “Депортованим Українцям” та встановлення відповідного пам’ятного знаку, на перехресті вулиць Лесі Українки та В’ячеслава Чорновола в м. Дрогобичі потребує виділення конкретної земельної ділянки з відповідним цільовим призначенням - землі загального користування, щоб в подальшому на території скверу не можливо було здійснити будівництво будь яких будівель та встановлення тимчасових споруд (кіосків).  
Дане питання по виділення землі для влаштування скверів та парків в м. Дрогобичі є на особистому контролі Тараса Ярославовича, про що він повідомив на прийомі міського голови, одразу перевіривши стан виконання даного питання і дав відповідні вказівки працівникам міської ради.  
Процес з виділенням земельних ділянок для потреб громади є довготривалий, про що свідчить земля парку “Новонароджених”, земля під меморіальний комплекс Борцям за Самостійну Україну на розі вулиць Грушевського-Винниченка, земля скверу “Героїв Небесної Сотні”, тепер і земля під сквер “Депортованим Українцям”.  
Прискорити процес з виділенням земельних ділянок для потреб громади може лише бажання депутаті Дрогобицької громади.  
Додатково повідомляємо, що влаштування скверу “Депортованим Українцям” та встановлення відповідного пам’ятного знаку потребує значних коштів, які відсутні в Дрогобицькому міському товаристві “Лемківщина”, що також свідчить про недостовірну інформацію подану в даній статті. Товариство в питанні фінансування влаштування скверу буде надіятись на допомогу інших громадських організацій депортованих українців, меценатів та підтримку з бюджету Дрогобицької громади.  
Надіємось у скорому часі за сквером «Небесної сотні» відкриється сквер «Депортованим українцям».
 
Дрогобицьке міське товариство , 23:05 14.11.2020
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4643 дні)