Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Тут нема оренди. Це Бігуняка земля, на яку кучмівська шайка не має права. Але самовільно захопила і (про)дала / за хабарі / пляци забудовникам, чим і порушила купу законів. У своїх позовах сьогодні Бігуняк трохи перегнув палицю, бо забудовники невинні, з них він не може щось вимагати. Вони й без цього стратилися на все: хабарі, документацію, будматеріали, комунікацію. Їх можна зрозуміти. А от від влади вимагати треба. Тому ненаситний Кучма і Ко тепер зобов'язані компенсувати Бігуняку всю вартість вкраденої у нього землі. Це по справедливості і закону. А ще недоїмку за незібраний за всі роки врожай дерев, які зрізали забудовники. Так є в усіх цивілізованих державах.  
Тепер подумайте, за чий рахунок дрогобицька шайка з ратуші зобов'язана сплатити Бігуняку гроші за вкрадену землю + дерева? А це не один мільйончик гривеників. Ну і нарешті, хто у Дрогобичі буде притягнений до кримінальної відповідальності як службова особа за розкрадання земель фермера?  
Тому треба брати за зябра прокуратуру і вимагати, щоб виграла всю фарисейську шайку. Ну хтось же мусить нарешті сісти за грати за земельний фарс у Дрогобичі, скільки можна їх так відмивати. Може, нарешті хабарник Росоха пересяде зі своєї посади у тюремну камеру? На відео Ростик нагло бреше, як і вся кучмівська команда провокаторів: постійно все фальсифікують так, як їм вигідно.
 
Дрогобичанці, 11:51 04.06.2021
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4958 днів)