Літературний конкурс - нова версія Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Юрій Федчак   
03.03.2012
ПисьмоНайбільший скарб народу – це його мова. Саме співуча українська мова, яка віками, тисячоліттями складалася, шліфувалася на землі наших предків, передавалася з покоління в покоління, дедалі точніше і повніше відображаючи душу народу й водночас формуючи її. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо свідчить, що мова об’єднує народи в нації й зміцнює державу. Занепадає мова – зникає і нація. Коли ж мова титульної нації стає авторитетною, перспективною, необхідною і вживається насамперед її елітою – сильною і високорозвиненою стає як нація, так і держава.

Оновлено 16.07.2012 о 23:00.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 11881

Детальніше...
 
Титул "Скандал року-2011". Версія "Дрогобич Інфо" Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Оксана Каспрук   
02.03.2012
Герб Дрогобича Дрогобич – місто непересічне. Саме тут є найдорожча у Європі пісочниця, проте дорожнє покриття "латають" так, що ями стають все глибшими, а "теплі" слова від водіїв на адресу місцевої влади стають все добірнішими... І це лише квіточки!

Оновлено 02.03.12.

Коментарі (18) | Переглядів: 5640

Детальніше...
 
Юлія Васишак - Дівчина Лютого 2012 Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Максим Федис   
01.03.2012
Юля ВасишакЛютий. Якщо б ви бачили як наш фотограф Ігор Гриник відігрівався після кожної фотосесії... Тільки чаями. А дівчата взагалі були молодці. Красу не настрашиш ніякими морозами. Нагадаю - подеколи вони сягали -28. Ну, звісно, у такі дні ми не робили фотографії. Апаратура не витримувала б. Що ж, підводячи підсумки піврічні (саме стільки триває фотоконкурс "Дівчина року"), хочеться відмітити що, не зважаючи на всі негаразди, найгарніші дівчата живуть саме в Україні.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (7) | Переглядів: 5945

Детальніше...
 
Титул "Подія року-2011". Версія "Дрогобич Інфо" Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Наталія Жмурко   
23.02.2012
Герб ДрогобичаОсь вже минає два місяці з того дня, коли 2011 рік передав естафету новим подіям 2012 року. Але, тим не менше, рік, що минув, залишив після себе чимало спогадів. Тож давайте пригадаємо: чим всім нам він запам’ятався. Отож ми пропонуємо Вашій увазі номінації та номінантів 2011 року за версією "Дрогобич Інфо".

Коментарі (21) | Переглядів: 3143

Детальніше...
 
Хто платить Дрогобич Інфо? Надрукувати
Життя сайту
13.02.2012
Герб Дрогобича Нас часто запитують "хто вам платить?", звинувачують у продажності, упередженості, всіляко очорнюють. Та, здебільшого, таке собі дозволять лише аноніми, і поза очі. Однак, нещодавно до такого рівня опустилася офіційна особа.

Коментарі (50) | Переглядів: 4215

Детальніше...
 
Подія року. Варіант читачів Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Максим Федис   
05.02.2012
Герб ДрогобичаНа Дрогобич Інфо читачі визначають найбільш знаних героїв і події Дрогобича 2011 року. Редакція ДІ просить всіх наших дописувачів приєднатись до суспільного проекту, який ми хочемо започаткувати на наших сторінках - визначення переможців і події року.

Коментарі (26) | Переглядів: 3427

Детальніше...
 
Підсумки конкурсу "Дівчина січня 2012" Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Максим Федис   
02.02.2012
Марію ГаберСвята, свята, свята. Нарешті вони закінчились і ми знов згадали про наших красунь. Тепер ми проводимо підсумки січня 2012. Все як завжди - фотоконкурс набирає обертів, вродливі дівчата фотографуються, спонсори терпляче чекають… Це приємні моменти. Тому зразу привітаємо нашу переможницю - Марію Габер №8, яка святкує перемогу в січні. З мінімальним відривом в один голос. Нагадаю, у вересні 2012 ми плануємо організувати мега-шоу "Дівчина Року". Неприємних новин не буде. Тільки пару спонсорів ми не побачимо в нашому списку.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (9) | Переглядів: 5225

Детальніше...
 
З Різдвом Христовим 2012!! Надрукувати
Життя сайту
07.01.2012
Новий РікДорогі відвідувачі, читачі і дописувачі Дрогобич Інфо!
Сердечно вітаємо вас із Різдв’яними святами. Бажаємо завжди пам’ятати традиції свого народу, весело відсвяткувати і залишитися у доброму здоров’ї.

Коментарі (9) | Переглядів: 2461

Детальніше...
 
Підсумки конкурсу "Дівчина грудня 2011" Надрукувати
Життя сайту
04.01.2012
Трохи із запізнення підводимо підсумки фотоконкурсу "Дівчина року" за грудень місяць. Дрогобич багатий на гарних дівчат, цей висновок підвердили фотографії самих красунь, які брали участь. З 9 голосами від почесних членів журі перемогла Христина Романівна Павліш, №5. Вітаємо її з цією перемогою.

Коментарі (8) | Переглядів: 5708

Детальніше...
 
З Новим Роком 2012! Надрукувати
Життя сайту
31.12.2011
Новий рікЗ Новим 2012 роком!
Нехай цей високосний рік виявиться дійсно вдалим для всіх читачів та дописувачів Дрогобич Інфо. У першу чергу, міцного здоров’я всім. А також духовного спокою та матеріального достатку.

Коментарі (12) | Переглядів: 2947

Детальніше...
 
З Новим 2012 роком, шановні читачі! Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Юрій Федчак   
31.12.2011
Новий рік Вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю всім родинного затишку, тепла у кожній оселі, достатку, любові в кожнім серці і все те, чим для кожного є щастя, а ще - ніколи не втрачати віри та залишатися оптимістом!

(у статті 1 відео)

Коментарі (9) | Переглядів: 2991

Детальніше...
 
Яким ми побачимо Дрогобич Інфо в 2012? Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Максим Федис   
29.12.2011
Герб Дрогобича Напевно, почнемо коротко із досягнень у 2011 році. Це ви - наші читачі. Ми з вами зросли за рік майже вдвоє, з 11000 на початку року до 22000 у кінці. Якщо брати до уваги наші плани, які ми оголошували в кінці 2010 року, то можемо стверджувати: більшість із них ми здійснили. Тож звітуємо перед вами, оскільки ви - наші основні критики і шанувальники, і саме діалог з вами дозволяє нам розвиватись далі. Щодо підсумків подій року, їх підіб’є адмін.

Коментарі (14) | Переглядів: 4811

Детальніше...
 
Миколай, кір, хлопець та лебідь Надрукувати
Життя сайту
21.12.2011
Герб Дрогобича Останніми днями отримали кілька листів від різних читачів на редакційну пошту. Публікуємо їх всіх в одній статті з коментарями редакції Дрогобич Інфо.

Коментарі (4) | Переглядів: 3464

Детальніше...
 
Підсумки конкурсу "Дівчина листопада 2011" Надрукувати
Життя сайту
01.12.2011
Мар’яна Стецишин Дівчиною Листопада 2011 стала Стецишин Мар’яна Ігорівна. Цього разу конкурс, який настільки був інтигуючий у жовтні, проходив спокійно, гарні дівчата не сумнівались у своїй перемозі, але навіть ми не чекали такого відриву в голосах від своїх красивих опоненток Мар’яни Стецишин. 11 голосів віддали члени журі за красу Мар’яни.

(натисніть на фото для перегляду)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 7785

Детальніше...
 
Кому вони всі служать? Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Катерина Затварська   
28.11.2011
Герб Дрогобича Інтернет видання Дрогобич Інфо претендує на звання інформаційного періодичного видання міста Дрогобича, районного центру на заході України. На його сторінках піднімаються питання як суспільного, так і політичного життя міста і країни в цілому. Разом з тим, у час, коли в нашій країні ще жива демократія і люди можуть висловлювати свої думки про наболіле, іноді турбує думка, кому служить Дрогобич Інфо? Які люди стоять за ним?

Отримали надзвичайно цікавого листа, критичного і навіть дещо упередженого. Але публікуємо його повністю, з власними коментарями, як личить сайту вільних людей.

Коментарі (30) | Переглядів: 3826

Детальніше...
 
За тиждень підсумки фотоконкурсу "Дівчина листопада 2011" Надрукувати
Життя сайту
24.11.2011
Дрогобич До проведення підсумків конкурсу "Дівчина листопада 2011" залишився рівно тиждень. Як результат вправної роботи фотографа Ігоря Гриника і фотомоделей, у Дрогобичі народжується новий вид фотографії "Вуличний портрет". Так. ми аматори, але подивіться на фото красунь - і ви все зрозумієте. Дрогобич - місто краси. Як би це пафосно не звучало, але це так.

Коментарі (2) | Переглядів: 2806

Детальніше...
 
З Днем студента 2011! Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Зеновій Квасній   
18.11.2011
Квасній Шановна студентська молоде!

Щиросердечно вітаю вас з цим прекрасним молодіжним святом — Міжнародним днем студента.

Бажаю усім вам щодня отримувати море позитиву від проведеного часу за студентськими лавами. Закликаю усіх вас приймати активно участь у виховному та культурно-масовому процесі, долучатися до громадської та соціальної роботи, активно займатися науковою роботою. Бо саме ці речі виховують у молодих людей, зокрема студентської молоді, відповідальність, патріотизм та духовність.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (17) | Переглядів: 2720

Детальніше...
 
Кошти освітянам все-таки виплатять Надрукувати
Життя сайту
17.11.2011
Дзвінок І другий лист наших читачів, на який даємо відповідь і свій коментар.

Доброго дня!
Звертаються до Вас освітяни м. Дрогобича, яким затримують зарплату. Чи не могли б Ви, користуючись авторитетом Вашого видання, поцікавитись у міської влади, насамперед, у керівництва відділу освіти, про причину такої затримки? Вчителі вже доведені мало не до відчаю, багато наших колег вже всерйоз говорять про можливість подання скарги до прокуратури! Щиро дякуємо за допомогу, очікуємо на результати на сторінці Вашого видання!

Коментарі (11) | Переглядів: 3585

Детальніше...
 
Михайло Задорожний не блокував ремонт вулиці Котляревського Надрукувати
Життя сайту
17.11.2011
Задорожний Публікуємо дане звернення і відповідь Михайла Задорожного.

Шановна редакціє, до Вас звертається мешканка вул. Котляревського, вчителька української мови з 35-річним стажем. Уклінно прошу Вас провести журналістське розслідування. Справа в тому, що депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний заблокував ремонт дороги на нашій вулиці.

Коментарі (38) | Переглядів: 4024

Детальніше...
 
Ви ще не прозвітувалися? Йдемо до вас! Надрукувати
Життя сайту
04.11.2011
Герб ДрогобичаЗ наступного тижня розпочнемо публікувати річні звіти представників влади Дрогобиччини. Розкриваємо тему виконання обіцянок нашими обранцями, представниками влади і депутатського корпусу. Будемо проводити інтерв’ю з багатьма політиками і вимагати звіт за рік виконаної роботи. Тим же, хто відмовиться від інтерв’ю, напишемо свою версію бачення року роботи.

Коментарі (32) | Переглядів: 5201

Детальніше...
 
Всього 101 - 120 з 222
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3818 днів)