Коростельов після Радзієвського? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Анатолій Власюк   
03.12.2012
КоростельовМожна лише поспівчувати Олексієві Васильовичу Радзієвському, якому доведеться ще три роки працювати на благо дрогобицької громади чи вдавати, що він робить саме це. Якщо, звісно, не трапиться якихось форс-мажорних обставин, пов’язаних, скажімо, з його здоров’ям чи нетерпінням невдячної громади, якій може набриднути бездіяльність міського голови.

Коментарі (43) | Переглядів: 4922

Детальніше...
 
Канони подружжя Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Іванна Семкович   
10.11.2012
ЦеркваПодружжя як природний інститут. Подружжя є суттєвою установою природного права. Бог як творець природного права узаконив подружжя позитивним і безпосереднім актом. В Божому акті створення людини є одночасно й покликання до створення нею людської родини (Книга Бут.1, 27-28; 2, 18; 2, 23-24): "І Бог на свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх. І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: "Плодіться й розмножуйтесь, і наповнюйте землю, оволодійте нею"".

Коментарі (15) | Переглядів: 4720

Детальніше...
 
Вуличні тварини у Дрогобичі потребують милосердя Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тетяна Райнівська   
23.10.2012
СобакиЖиття. Всі ми кудись поспішаємо у ньому, хочемо встигнути, чогось досягнути. Так, це нормально, бо для цього людина й живе на світі, а ще живе, щоб творити добро.

Коментарі (27) | Переглядів: 5492

Детальніше...
 
Дрогобицька буденна готика Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олег Стецюк   
15.10.2012
РатушаМоє місто завжди могло похвалитися незвичністю, яка є частим гостем в міській історії. Щоденна монотонна подорож Дрогобичем стає абсурдною, щоб після неї бачити яскравіші барви. Ця монотонність привчає тебе любити сірість, а темні вулиці – пітьму. Яка часто прикидається тишею в міських закоулках, де хтось комусь шле вітання кулаком.

(у статті 1 відео)

Коментарі (17) | Переглядів: 2932

Детальніше...
 
Від свободи аж нудить! Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олег Бісик   
14.10.2012
РоботаСправді Україна занадто вільна країна! В ній можна кидати папірці повз урну, під дощем протискатися до метро, при цьому розштовхувати інвалідів та ображати оточуючих. Можна людину, котра намагається в поліклініці пройти без черги, називати образливими словами і отримувати такі ж слова у відповідь. Можна на шкільному подвір’ї, після останнього дзвоника, знайти шприци та биті пляшки, а потім змушувати червоніти молодого вчителя, котрий не знає, що сказати першокласникам, які на наступний день перебувають в літньому таборі у дворі тієї ж школи.

Коментарі (15) | Переглядів: 2336

Детальніше...
 
"А він все таки її знайшов..." Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Зоряна Іванченко   
07.10.2012
СерцеІнколи життя складається не так як хочеться. Мрії не стають реальністю, задумане не збувається, бажання зазнають краху. Ти ніби зупиняєшся і розумієш, що потрібно щось змінити, що потрібно дати волю тому, що сидить всередині, щоб знайти новий шлях, новий вказівник. Все в тобі міняється. В один момент ти починаєш розуміти, що не дивлячись на всі невдачі, ти все можеш. Можеш перевернути гори, можеш стати тим, ким ніколи не був, тому що, по суті, тобі нема, що втрачати. Щось ніби руйнується в тобі і ти відчуваєш народження себе, нового. Очі якось ширше відкриваються, починаєш дивитись на світ уже впевненішим поглядом. Ти можеш пройти через вогонь і воду, при цьому широко посміхатись.

Коментарі (14) | Переглядів: 2987

Детальніше...
 
Вибори, вибори… Куди не підеш, куди не поглянеш – вони всюди. Так здавалось… Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Юля Маринович   
27.09.2012
СтудентиАле є місце, де ще не ступила нога жодного кандидата в депутати і куди ще не долетів жодний агітаційний лист. Ви думаєте, де ж це забуте Богом і людьми місце?! Ви не повірите, але це університет. Про вибори тут можна почути лише на перервах від студентів, які переймаються за своє майбутнє. Випускники четвертого курсу "ламають" собі голову, куди далі. Ступінь "бакалавра" мало кому підходить, а чутки про відміну "спеціаліста" нікого не радують.

Коментарі (17) | Переглядів: 2642

Детальніше...
 
Вип’ємо за рутину або Як батьки роблять алкоголь звичною частиною життя своїх дітей Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олег Бісик   
17.09.2012
ПивоПісля повернення зі школи від дитини пахне спиртним? Можливо, ви не помітили, як долучили його до алкоголю. Я закінчував школу у 1999 році. Дізнавшись, що на випускному вечорі можна буде випити лише по келиху шампанського, наша шкільна громада обурилася і почала потайки організовувати спиртне. Слід сказати, що досвіду споживання алкоголю в нас практично не було, але до випускного ми зібрали незвичайну колекцію, користуючись запасами батьків, старших братів, і навіть спортивних тренерів.

Коментарі (8) | Переглядів: 3230

Детальніше...
 
"Пікап" або хитрощі знайомства Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Зоряна Кохана   
16.09.2012
СерцеЯк казала героїня мого улюбленого фільму "Питер ФМ" Маша Емельянова, добре, що у людей є тільки дві половинки. А й справлі, якщо б їх було 4 або 5? Вони всі могли б так ніколи не зустрітись і не познайомитись, не докінця пізнати одна одну, або друга ніколи б не знайшла спільну мову з, наприклад, третьою. Дві половинки - це все-таки добре. Познайомились, сподобались, поцілувались, переспали – а потім уже почали копатись один в одному. Так зараз все й складається і важко сказати чи це добре, чи все таки наше суспільство почало деградувати, підкорюючись тваринним інстинктам, віддаючись тільки емоціям та почуттям.

Коментарі (29) | Переглядів: 11227

Детальніше...
 
52 дні до вибору Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Максим Федис   
06.09.2012
Верховна Рада52 дні - рівно стільки триватиме політичний марафон 2012. 21 кандидат, а переможець один. Фіналу або півфіналу тут не буде, тому всі розуміють значення кожного дня. Але чи розуміють свою важливість кандидати? Можливо, але її можна дізнатись з опитувань, які проводять штаби.

Коментарі (57) | Переглядів: 3991

Детальніше...
 
Кожен день як свято Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Максим Федис   
29.08.2012
ФестивальДва місяці і три дні до виборів, а наше славне місто перетворилось у маленьку "шоу-долину". Як завжди, я готовий до критики, але шоу починається і, на жаль, ми всі знаємо, коли воно закінчиться - день, число і навіть годину. Так ми живемо кожні 2-3 роки. Концерти, прапори, автопробіги: все, тільки не вистачає клоунів і каскадерів, а так повний "Дрогобич-Ленд".

Коментарі (9) | Переглядів: 2586

Детальніше...
 
Гордімося, бо ми того варті Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Максим Федис   
24.08.2012
ВишивкаВітаю всіх з днем Незалежності, одним з найважливіших свят для кожного українця. Та чи насправді ми розуміємо його сутність до кінця? Концерт і 100 грам випитих, зустріч у центрі чи кнайпі, 2-3 пісні і похід додому. У більшості з нас цей день так і буде проведений, а завтра ми вже і забудемо, що святкували.

Коментарі (17) | Переглядів: 2681

Детальніше...
 
Де ж посмішки? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Юля Маринович   
18.08.2012
ЗатемненняЗ кожним роком, з кожною новою владою ми стараємось потрапити в Євросоюз. Одні для цього щось роблять, інші - не дуже, а треті просто забувають про те, що обіцяли. І ми шукаємо проблему в них. Але давайте подивимось на це з іншої сторони, з нашої. А що ми робимо, як ми поводимось? Привозимо ковбасу з Польщі, щось там з Чехії і техніку з Німеччини і т.д. Але це зовсім не те, що потрібно.

Коментарі (20) | Переглядів: 3029

Детальніше...
 
Почали за образи, а закінчили за гарбузи або Чому часто ми занечищуємо криницю, з якої п’ємо? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) ієр. Тарас Гарасимчук   
09.08.2012
ЦеркваСлава Ісусу Христу. Шановна редакціє, до Вас звертається о. Тарас Гарасимчук (парох храму Пресвятої Трійці). Маю прохання, щоб Ви опублікували мою статтю, як відповідь на публікацію на Вашому сайті за 04.08.2012 "Церковний шлюб - пережиток та обтяжлива формальність?" (авторства Марії Петрів). Конт. номер тел.: 3-96-21.

Коментарі (74) | Переглядів: 6731

Детальніше...
 
Іду на ви! Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Святослав Грабовський   
08.08.2012
РадаНайважливіші битви відбуваються в душі кожної людини. Перемігши власну байдужість, зневіру і страх, відкриваєш шлях до ствердження добра у світі. Я можу стати собою і стояти на своїй правді в будь-якому середовищі, де я живу і працюю. Я можу бути українцем, який зростає до вільної людини, не питаючись ні у кого дозволу і не чекаючи зручнішого часу. Бо якщо вічно чекати, цей час не настане ніколи. Бо якщо не я, то хто? Якщо не зараз, то коли ж?

Коментарі (11) | Переглядів: 2620

Детальніше...
 
Церковний шлюб - пережиток та обтяжлива формальність? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Юлія Петрів   
04.08.2012
ШлюбПривіт. У мене весілля і від сьогодні відбилось бажання брати шлюб у наших церквах. Ось який перелік потрібного нам дали, що потрібно принести та зробити, щоб нам дали шлюб. Будемо вдячні, якщо ця інформація буде розголошена на вашому сайті.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (126) | Переглядів: 26605

Детальніше...
 
"Піар під час чуми" або Політичний концерт Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Максим Федис   
20.07.2012
ВишивкаВчора відбувся "грандіозний концерт", або акція в підтримку української мови, як наголошували самі організатори і ведучі. Звісно, у Дрогобичі бракує концертів, гарної музики і будь-яких розважальних заходів, але, коли це змішується із політикою - будь–які потуги марні.

Коментарі (78) | Переглядів: 4681

Детальніше...
 
Дрогобич – місто абсурду? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Дрогобичанин ОД, djerela.com.ua   
18.07.2012
РатушаКожного разу, коли повертаєшся додому із-за кордону, розумієш, наскільки у нас погані справи. І цей сум, ця біль не проходять з часом, а навпаки – міцніють та кріпнуть, переростаючи у величезне бажання когось відправити у відставку або ж за грати. Колись величний, на межі епох та культур Дрогобич, перетворився у справжню провінцію, яка лише дякуючи чудовій архітектурі старого міста, сусідству з курортом Трускавцем та окремим людям, не дає захлинутись в абсурді дрогобицької реальності. Колись Дрогобич мав європейський вигляд, а сьогодні? На жаль, недалекоглядна позиція влад, споживацьке ставлення до багатств міста, абсолютне ігнорування владою здорового глузду та моралі у своїй щоденній діяльності призвели до того, що Дрогобич перетворився на місто втраченої мрії.

Коментарі (25) | Переглядів: 4430

Детальніше...
 
Чому у Дрогобичі згадують жертв НКВС, але замовчують жертв гестапо? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Микола Жук   
11.07.2012
Величка Вітчизняна Війна Прочитав, що позаду ІФМІ (Стрийська, 3) завтра відкриватимуть Меморіал. Як стверджують сучасні захисники пам'яті вбитих, відкриття Меморіалу присвячується жертвам режиму, що були вбиті у тюрмі управління МГБ СРСР. Ну, по-перше тоді (1939-1941) не було ще міністерств, а були народні комісаріати. По-друге, потім було МДБ (міністерство державної безпеки, МГБ - російською). І головне питання, яке цікавить мене роками - чому у Дрогобичі замовчують про тисячі жертв гестапо, катівня якого була у тому ж будинку у 1941-1944 році?

Коментарі (58) | Переглядів: 4738

Детальніше...
 
Молодь – це наше майбутнє Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Зеновій Квасній, Наталія Жмурко   
26.06.2012
МолодьЩе у сиву давнину філософ Сократ говорив про молодь так: "Нинішні діти люблять розкіш, вони погано виховані, не поважають начальство, не шанують старших та надають перевагу не заняттям, а балаканині... Вони вже не встають, коли заходять старші. Вони суперечать батькам, пліткують з однолітками, об’їдаються ласощами за обідом, сидять, закинувши ногу на ногу, та знущаються над своїми вчителями". Пройшло чимало років, а часточку правди у цьому можна знайти.

Коментарі (14) | Переглядів: 20500

Детальніше...
 
Всього 121 - 140 з 270
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3543 дні)