Чому у Дрогобичі згадують жертв НКВС, але замовчують жертв гестапо? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Микола Жук   
11.07.2012
Величка Вітчизняна Війна Прочитав, що позаду ІФМІ (Стрийська, 3) завтра відкриватимуть Меморіал. Як стверджують сучасні захисники пам'яті вбитих, відкриття Меморіалу присвячується жертвам режиму, що були вбиті у тюрмі управління МГБ СРСР. Ну, по-перше тоді (1939-1941) не було ще міністерств, а були народні комісаріати. По-друге, потім було МДБ (міністерство державної безпеки, МГБ - російською). І головне питання, яке цікавить мене роками - чому у Дрогобичі замовчують про тисячі жертв гестапо, катівня якого була у тому ж будинку у 1941-1944 році?

Коментарі (58) | Переглядів: 4916

Детальніше...
 
Молодь – це наше майбутнє Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Зеновій Квасній, Наталія Жмурко   
26.06.2012
МолодьЩе у сиву давнину філософ Сократ говорив про молодь так: "Нинішні діти люблять розкіш, вони погано виховані, не поважають начальство, не шанують старших та надають перевагу не заняттям, а балаканині... Вони вже не встають, коли заходять старші. Вони суперечать батькам, пліткують з однолітками, об’їдаються ласощами за обідом, сидять, закинувши ногу на ногу, та знущаються над своїми вчителями". Пройшло чимало років, а часточку правди у цьому можна знайти.

Коментарі (16) | Переглядів: 23499

Детальніше...
 
Кому і як роздаються землі міста Дрогобича? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Михайло Бучко, drohobych.com.ua   
25.06.2012
Земля Земля в місті є великою цінністю. Тому правдами і неправдами її здобувають. Для одних- це шлях складний і матеріально витратний, а для інших, близьких до влади - простий і дешевий.

Оновлено 25.06.12 о 14:45, додано таблицю.

Коментарі (25) | Переглядів: 7231

Детальніше...
 
Десять найбільших ворогів свободи слова на Дрогобиччині Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Анатолій Власюк   
11.06.2012
Затемнення Свобода слова є наріжним каменем демократії. Вона, як лакмусовий папірець, визначає, чи є країна, власне, демократичною, чи тяжіє до диктатури. В Україні свободи слова нема. Україна тяжіє до диктатури. Адже говорити що забажаєш і не нести за це відповідальності – ще не означає наявності свободи слова. Так само замовчування правди, перекручування фактів, необ’єктивне висвітлення подій на догоду кому б то не було, теж свідчить про відсутність свободи слова.

Коментарі (12) | Переглядів: 2705

Детальніше...
 
Дитинство у мережі Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Оксана Каспрук   
01.06.2012
Діти Із чим у нас асоціюється слово "дитинство"? Ігри на свіжому повітрі, м`ячі, скакалки, ризинки, "класики", розбиті коліна і мама, яка з вікна кличе обідати, а вам так не хочеться іти додому, бо друг дозволив покататись на своєму велосипеді... У кожного спогади свої, незабутні, хвилюючі і такі неймовірні. Це скарб для людської душі, яка так потребує чогось світлого в буденній суєті.

Коментарі (5) | Переглядів: 2226

Детальніше...
 
Перший ювілей: у неділю моєму внуку виповнилося п’ять років Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Анатолій Власюк   
28.05.2012
Дороги Він живе у Празі, там і народився, так що поки Янукович думає, йти нам до Європи, чи ні, одного справжнього члена європейської родини ми вже маємо. Донька свого часу виїхала на заробітки до Чехії, там і залишилася, вийшовши заміж за серба. Повертатися в Україну не хоче.

Коментарі (22) | Переглядів: 2887

Детальніше...
 
"Пішов нах..р, ти", - сказав мені Олексій Радзієвський, мер Дрогобича Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
25.05.2012
Хащівський Мені нерідко сняться віщі сни. Які обов’язково збуваються. В неділю наснився мені шановний Олексій Васильович (до цього він мені ні разу не снився). Тому я вже був цілковито впевнений, що невдовзі, доля зведе мене з паном Радзієвським у якійсь пригоді. Так і сталося. Але, щоби донести до Вельмишановних Читачів цю, щасливу для мене, мить, я повинен висвітлити подію з самого початку.

Коментарі (57) | Переглядів: 9830

Детальніше...
 
Михайло Сендак проти Романа Ілика, або вибір без вибору Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Анатолій Власюк   
23.05.2012
Верховна РадаСхоже, що символічна дата - 9 травня - стала неофіційним початком відліку передвиборчої кампанії в Україні. Влада й опозиція прагнуть перемоги - кожна своєї. Що стосується Дрогобиччини, то, швидше за все, в Адміністрації Президента ставку зроблять на Михайла Сендака, голову Дрогобицької районної державної адміністрації, хоча, очевидно, він ітиме як самовисуванець, а офіційно від Партії регіонів можуть висунути Лева Грицака, генерального директора трускавецького санаторію "Карпати". Будуть й інші самовисуванці, які формально представлятимуть дружні до Партії регіонів політичні сили.

Коментарі (28) | Переглядів: 3317

Детальніше...
 
Скільки коштує крок у нове життя? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Оксана Каспрук   
18.05.2012
Гроші 11 травня. Ця дата назавжди залишиться у пам`яті тих, хто цього року закінчив школу. Вже не школярі, але ще не студенти –це був Ваш День. Зараз Вам, мабуть, як ніколи, хочеться зазирнути у власне майбутнє і так не хочеться розлучатися із шкільними друзями.

Коментарі (5) | Переглядів: 3775

Детальніше...
 
Влада споює школярів? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Юрій Федчак   
17.05.2012
У нас легше припинити діяльність закладу шкільної освіти, аніж якогось магазину чи кав’ярні. За останні два десятиліття в Дрогобичі припинили діяльність декілька дитсадків, вже нема жодного кінотеатру, не проводяться поточні і капремонти шкіл через вічно бідний бюджет. Водночас дрогобицька громада спокійно реагує на будівництво чи відкриття поруч з дошкільними і шкільними закладами освіти магазинів з роздрібної торгівлі алкогольних і тютюнових виробів, заснування нових кав’ярень чи барів. Тож якщо вони виростають, мов гриби після дощу, то залишається здогадуватися, що без погодження дозвільних документів на таку діяльність поблизу шкіл з певними чиновниками така ганебна проблема не виникала б.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Коментарі (16) | Переглядів: 4539

Детальніше...
 
Чому Україна опинилася на краю прірви? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
15.05.2012
Хащівський Доборолась Україна
До самого краю.
Гірше ляха свої діти
Її роздирають.

Я взяв епіграфи з творів Тараса Григоровича Шевченка "І мертвим, і живим, і ненародженим …" та "Розрита могила", оскільки його Слово якнайкраще, якнайвлучніше віддзеркалює наше неприглядне сьогодення. Хоча й багато води спливло з того часу як наш Великий Геній виклав свої думки на папері. Що робиться в нашій Вітчизні Україні сьогодні- давайте поміркуємо разом.

Коментарі (26) | Переглядів: 5079

Детальніше...
 
67 років мирного неба Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Оксана Каспрук   
09.05.2012
Рушниця Сьогодні ранок розпочався звично. Лише закриті держустанови та сивочолі ветерани, що поспішали в центр міста, вказували на те, що сьогодні День Перемоги. Як завжди, в цей день, на адресу ветеранів звучить безліч гарних слів. До привітань додається сто чи двісті гривень у вигляді надбавки до пенсії. А наступного дня про них забувають і починають згадувати аж через рік. Така вже наша буденність...

Коментарі (23) | Переглядів: 2750

Детальніше...
 
По чім нині випускні? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олеся Федьків   
05.05.2012
Гроші Лічені дні мене і моїх ровесників ще називатимуть випускниками, одинадцятикласниками. А далі – події будуть розгортатися з шаленою швидкістю і матимуть для нас доленосне значення. Однак поки що ми турбуємося лише успішним написанням ЗНО і… випускним! Так, саме випускним балом, як його традиційно називають.

Коментарі (12) | Переглядів: 5580

Детальніше...
 
Дрогобицька ректоріада Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Наталія Жмурко   
20.04.2012
ДДПУЗалишилось менше тижня до обрання ректора Дрогобицького вишу. А поки що зараз тут панує повний хаос та метушня – відчувається, що дім без господаря. Боротьба за посаду ректора переходить в публічну площину. Відкрита конкуренція за трон – єдине, що загрожує сценарію "керованої демократії" в університеті.

Коментарі (51) | Переглядів: 5427

Детальніше...
 
Олексій Радзієвський та депутати дрогобицької міської ради працюють на режим Віктора Януковича Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Анатолій Власюк   
23.03.2012
РадзієвськийДрогобицький міський голова Олексій Радзієвський не просто обдурив своїх виборців, а банально їх кинув, немов бандит з великої дороги. І мова вже навіть не йде про те, що він не виконав своїх передвиборчих обіцянок. Чим далі, тим більше стає зрозумілим, що він їх і не виконає, бо втрутилися незалежні від нього чинники, бо команда, яку він підібрав, не здатна до реформ, та й сам Олексій Васильович, видається, більше думає про власну кишеню, ніж про добробут дрогобицької громади.

Коментарі (16) | Переглядів: 3807

Детальніше...
 
Судові справи, або скільки коштує честь професора? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Юрій Федчак   
19.03.2012
ГрошіЗа останні декілька років збільшилася в Україні кількість судових позовів до преси. Не виключенням є й Інтернет-сайти. Так, згідно Єдиного державного реєстру судових рішень з 2009 по 2011рр. налічується 64 позови на Інтернет-ЗМІ, з них на захист честі, гідності, ділової репутації, і спростування недостоворіної інформації — 34 справи. Згідно повідомлень Інституту масової інформації (ІМІ) в лютому місяці цього року різко зросла кількість випадків нападів на журналістів та посилилась тенденція щодо тиску на ЗМІ у порівнянні з минулим місяцем. ІМІ зафіксував 6 випадків тиску, а також 6 нападів на представників мас-медіа.

Коментарі (53) | Переглядів: 5595

Детальніше...
 
Прибираймо по-новому Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Ігор Віталійович   
19.03.2012
ПрибиранняНастала весна - хороша пора року - і, з початком весни прийшли не тільки відлига, дощі, а й сміття на тротуарах, пляшки у кущах. Але ж ми то знаємо - як тільки буде "суботник", розпочнуться роботи, паління тих відходів, сухої трави, пластику і т.д. Але що головне - на вулицях Дрогобича!

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (7) | Переглядів: 2317

Детальніше...
 
Корупційні схеми в освіті Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Аналітична служба газети "Тустань"   
17.03.2012
Дзвінок Освіта залишається однією з найбільш корумпованих у нашій державі. Мабуть, усі розуміють, що все йде згори, і саме там слід шукати найбільш вишукані корупційні схеми. Проте й на місцях вигадали чимало такого, що давно мало би бути в полі зору правоохоронних органів. Проте боротьба з корупцією ведеться ними від випадку до випадку, в рамках оголошеної кампанії, хоча вони добре знають, в чию кишеню осідають грошики від освіти.

Коментарі (34) | Переглядів: 8669

Детальніше...
 
Замість одного – подвійне згвалтування Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олесь Доктор   
15.03.2012
Ратуша Збільшення прав одного громадянина – обмеження прав іншого. Насильство, гвалтування, розбійницький напад є кримінальними злочинами, які в усьому цивілізованому світі засуджуються суспільством, кара за які – тюрма. Не бояться тюрми і громадського осуду люди, для яких віра в торжество Зла більша за віру у Добро. Але є ще й такі, для яких лицемірство, обман та брехня стали опорою життєвих планів та благополуччя.

Коментарі (12) | Переглядів: 4584

Детальніше...
 
Так, я – "старший, де пошлють"... Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Роман Москаль   
13.03.2012
МоскальНа протязі цілого тижня з часу виходу мого інтерв’ю в "Дрогінфо" я спостерігав як Інтернет користувачі реагують на неї. Надійшло доволі багато коментарів до даної статті. В першу чергу, хочу подякувати тим, хто підтримують та покладають надії. Але неприємно вразило, що деякі з них розпочали кампанію з поливання брудом мене як молодого керівника так і партії загалом. На такі нісенітниці вважаю за краще не реагувати, так як це даремне витрачання часу, сил та здоров’я. Але напевно критику та деякі питання я вважаю за необхідне висловити свою думку.

Коментарі (42) | Переглядів: 3249

Детальніше...
 
Всього 141 - 160 з 272
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3696 днів)