Дитинство у мережі Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Оксана Каспрук   
01.06.2012
Діти Із чим у нас асоціюється слово "дитинство"? Ігри на свіжому повітрі, м`ячі, скакалки, ризинки, "класики", розбиті коліна і мама, яка з вікна кличе обідати, а вам так не хочеться іти додому, бо друг дозволив покататись на своєму велосипеді... У кожного спогади свої, незабутні, хвилюючі і такі неймовірні. Це скарб для людської душі, яка так потребує чогось світлого в буденній суєті.

Коментарі (5) | Переглядів: 2057

Детальніше...
 
Перший ювілей: у неділю моєму внуку виповнилося п’ять років Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Анатолій Власюк   
28.05.2012
Дороги Він живе у Празі, там і народився, так що поки Янукович думає, йти нам до Європи, чи ні, одного справжнього члена європейської родини ми вже маємо. Донька свого часу виїхала на заробітки до Чехії, там і залишилася, вийшовши заміж за серба. Повертатися в Україну не хоче.

Коментарі (22) | Переглядів: 2732

Детальніше...
 
"Пішов нах..р, ти", - сказав мені Олексій Радзієвський, мер Дрогобича Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
25.05.2012
Хащівський Мені нерідко сняться віщі сни. Які обов’язково збуваються. В неділю наснився мені шановний Олексій Васильович (до цього він мені ні разу не снився). Тому я вже був цілковито впевнений, що невдовзі, доля зведе мене з паном Радзієвським у якійсь пригоді. Так і сталося. Але, щоби донести до Вельмишановних Читачів цю, щасливу для мене, мить, я повинен висвітлити подію з самого початку.

Коментарі (57) | Переглядів: 9573

Детальніше...
 
Михайло Сендак проти Романа Ілика, або вибір без вибору Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Анатолій Власюк   
23.05.2012
Верховна РадаСхоже, що символічна дата - 9 травня - стала неофіційним початком відліку передвиборчої кампанії в Україні. Влада й опозиція прагнуть перемоги - кожна своєї. Що стосується Дрогобиччини, то, швидше за все, в Адміністрації Президента ставку зроблять на Михайла Сендака, голову Дрогобицької районної державної адміністрації, хоча, очевидно, він ітиме як самовисуванець, а офіційно від Партії регіонів можуть висунути Лева Грицака, генерального директора трускавецького санаторію "Карпати". Будуть й інші самовисуванці, які формально представлятимуть дружні до Партії регіонів політичні сили.

Коментарі (28) | Переглядів: 3160

Детальніше...
 
Скільки коштує крок у нове життя? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Оксана Каспрук   
18.05.2012
Гроші 11 травня. Ця дата назавжди залишиться у пам`яті тих, хто цього року закінчив школу. Вже не школярі, але ще не студенти –це був Ваш День. Зараз Вам, мабуть, як ніколи, хочеться зазирнути у власне майбутнє і так не хочеться розлучатися із шкільними друзями.

Коментарі (5) | Переглядів: 3579

Детальніше...
 
Влада споює школярів? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Юрій Федчак   
17.05.2012
У нас легше припинити діяльність закладу шкільної освіти, аніж якогось магазину чи кав’ярні. За останні два десятиліття в Дрогобичі припинили діяльність декілька дитсадків, вже нема жодного кінотеатру, не проводяться поточні і капремонти шкіл через вічно бідний бюджет. Водночас дрогобицька громада спокійно реагує на будівництво чи відкриття поруч з дошкільними і шкільними закладами освіти магазинів з роздрібної торгівлі алкогольних і тютюнових виробів, заснування нових кав’ярень чи барів. Тож якщо вони виростають, мов гриби після дощу, то залишається здогадуватися, що без погодження дозвільних документів на таку діяльність поблизу шкіл з певними чиновниками така ганебна проблема не виникала б.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Коментарі (16) | Переглядів: 4312

Детальніше...
 
Чому Україна опинилася на краю прірви? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
15.05.2012
Хащівський Доборолась Україна
До самого краю.
Гірше ляха свої діти
Її роздирають.

Я взяв епіграфи з творів Тараса Григоровича Шевченка "І мертвим, і живим, і ненародженим …" та "Розрита могила", оскільки його Слово якнайкраще, якнайвлучніше віддзеркалює наше неприглядне сьогодення. Хоча й багато води спливло з того часу як наш Великий Геній виклав свої думки на папері. Що робиться в нашій Вітчизні Україні сьогодні- давайте поміркуємо разом.

Коментарі (26) | Переглядів: 4896

Детальніше...
 
67 років мирного неба Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Оксана Каспрук   
09.05.2012
Рушниця Сьогодні ранок розпочався звично. Лише закриті держустанови та сивочолі ветерани, що поспішали в центр міста, вказували на те, що сьогодні День Перемоги. Як завжди, в цей день, на адресу ветеранів звучить безліч гарних слів. До привітань додається сто чи двісті гривень у вигляді надбавки до пенсії. А наступного дня про них забувають і починають згадувати аж через рік. Така вже наша буденність...

Коментарі (23) | Переглядів: 2598

Детальніше...
 
По чім нині випускні? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олеся Федьків   
05.05.2012
Гроші Лічені дні мене і моїх ровесників ще називатимуть випускниками, одинадцятикласниками. А далі – події будуть розгортатися з шаленою швидкістю і матимуть для нас доленосне значення. Однак поки що ми турбуємося лише успішним написанням ЗНО і… випускним! Так, саме випускним балом, як його традиційно називають.

Коментарі (12) | Переглядів: 5387

Детальніше...
 
Дрогобицька ректоріада Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Наталія Жмурко   
20.04.2012
ДДПУЗалишилось менше тижня до обрання ректора Дрогобицького вишу. А поки що зараз тут панує повний хаос та метушня – відчувається, що дім без господаря. Боротьба за посаду ректора переходить в публічну площину. Відкрита конкуренція за трон – єдине, що загрожує сценарію "керованої демократії" в університеті.

Коментарі (51) | Переглядів: 5277

Детальніше...
 
Олексій Радзієвський та депутати дрогобицької міської ради працюють на режим Віктора Януковича Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Анатолій Власюк   
23.03.2012
РадзієвськийДрогобицький міський голова Олексій Радзієвський не просто обдурив своїх виборців, а банально їх кинув, немов бандит з великої дороги. І мова вже навіть не йде про те, що він не виконав своїх передвиборчих обіцянок. Чим далі, тим більше стає зрозумілим, що він їх і не виконає, бо втрутилися незалежні від нього чинники, бо команда, яку він підібрав, не здатна до реформ, та й сам Олексій Васильович, видається, більше думає про власну кишеню, ніж про добробут дрогобицької громади.

Коментарі (16) | Переглядів: 3663

Детальніше...
 
Судові справи, або скільки коштує честь професора? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Юрій Федчак   
19.03.2012
ГрошіЗа останні декілька років збільшилася в Україні кількість судових позовів до преси. Не виключенням є й Інтернет-сайти. Так, згідно Єдиного державного реєстру судових рішень з 2009 по 2011рр. налічується 64 позови на Інтернет-ЗМІ, з них на захист честі, гідності, ділової репутації, і спростування недостоворіної інформації — 34 справи. Згідно повідомлень Інституту масової інформації (ІМІ) в лютому місяці цього року різко зросла кількість випадків нападів на журналістів та посилилась тенденція щодо тиску на ЗМІ у порівнянні з минулим місяцем. ІМІ зафіксував 6 випадків тиску, а також 6 нападів на представників мас-медіа.

Коментарі (53) | Переглядів: 5392

Детальніше...
 
Прибираймо по-новому Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Ігор Віталійович   
19.03.2012
ПрибиранняНастала весна - хороша пора року - і, з початком весни прийшли не тільки відлига, дощі, а й сміття на тротуарах, пляшки у кущах. Але ж ми то знаємо - як тільки буде "суботник", розпочнуться роботи, паління тих відходів, сухої трави, пластику і т.д. Але що головне - на вулицях Дрогобича!

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (7) | Переглядів: 2158

Детальніше...
 
Корупційні схеми в освіті Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Аналітична служба газети "Тустань"   
17.03.2012
Дзвінок Освіта залишається однією з найбільш корумпованих у нашій державі. Мабуть, усі розуміють, що все йде згори, і саме там слід шукати найбільш вишукані корупційні схеми. Проте й на місцях вигадали чимало такого, що давно мало би бути в полі зору правоохоронних органів. Проте боротьба з корупцією ведеться ними від випадку до випадку, в рамках оголошеної кампанії, хоча вони добре знають, в чию кишеню осідають грошики від освіти.

Коментарі (34) | Переглядів: 8416

Детальніше...
 
Замість одного – подвійне згвалтування Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олесь Доктор   
15.03.2012
Ратуша Збільшення прав одного громадянина – обмеження прав іншого. Насильство, гвалтування, розбійницький напад є кримінальними злочинами, які в усьому цивілізованому світі засуджуються суспільством, кара за які – тюрма. Не бояться тюрми і громадського осуду люди, для яких віра в торжество Зла більша за віру у Добро. Але є ще й такі, для яких лицемірство, обман та брехня стали опорою життєвих планів та благополуччя.

Коментарі (12) | Переглядів: 4417

Детальніше...
 
Так, я – "старший, де пошлють"... Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Роман Москаль   
13.03.2012
МоскальНа протязі цілого тижня з часу виходу мого інтерв’ю в "Дрогінфо" я спостерігав як Інтернет користувачі реагують на неї. Надійшло доволі багато коментарів до даної статті. В першу чергу, хочу подякувати тим, хто підтримують та покладають надії. Але неприємно вразило, що деякі з них розпочали кампанію з поливання брудом мене як молодого керівника так і партії загалом. На такі нісенітниці вважаю за краще не реагувати, так як це даремне витрачання часу, сил та здоров’я. Але напевно критику та деякі питання я вважаю за необхідне висловити свою думку.

Коментарі (42) | Переглядів: 3092

Детальніше...
 
Автономне опалення: правові підстави Надрукувати
Роздуми
27.02.2012
ЗаконБагато хто з дрогобичан хоче встановити собі у помешканні автономне опалення, позбувшись неефективного та нерентабельного центрального. Та не кожен може це зробити, адже міська влада не йде на зустріч людям. Наш постійний читач Юрій Васильович пропонує увазі відвідувачів Дрогобич Інфо низку витягів із нормативних актів, з яких випливає, що влада Дрогобича нехтує правами мешканців, порушуючи чинне законодавство, коли не видає дозволів на встановленні автономного опалення.

Коментарі (29) | Переглядів: 19334

Детальніше...
 
Палатки, морози і міліціонери у Дрогобичі Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олеся Федьків, випускниця ЗОШ №10, м. Дрогобич   
22.02.2012
Сніг Морози, на щастя, відступили, згортають свою роботу й пункти обігріву громадян, що були відкриті й у Дрогобичі у тім числі. Яку користь і в якій мірі принесли людям ці пункти, ще буде з’ясовано, так само, як і те, яку кількість грошей буде "списано" на великі витрати, що "мали місце"…

Оновлено 22.02.12, змінено назву - на прохання ВЗВ Дрогобицького МВ ГУМВСУ.

Коментарі (32) | Переглядів: 4593

Детальніше...
 
Чи стане Олексій Радзієвський найкращим міським головою Дрогобича? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Анатолій Власюк   
20.02.2012
Радзієвський За підсумками загальнонаціональної програми "Людина року-2011" Олексій Радзієвський став одним із претендентів на лауреатське звання "Міський голова року". Ця новина викликала, м’яко кажучи, здивування з боку багатьох дрогобичан – навіть тих, хто свого часу голосував за нинішнього мера, а нині розчарувався в ньому, в його діях і бездіяльності. Більше того, містом почали гасати чутки, буцімто Олексій Васильович через одного впливового чоловіка передав відповідну суму грошей, аби потрапити до числа претендентів. А на тлі повідомлень засобів масової інформації про тотальну купівлю посад, звань і нагород люди вже сприймають подібне як істину в останній інстанції, хоча не завжди чутки відповідають дійсності.

Коментарі (50) | Переглядів: 3926

Детальніше...
 
Чи все вперше на першому побаченні на Дрогобиччині Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олег Стецюк, Артур Сом   
12.02.2012
Молодь Щоб розвивати молодіжні розмови та молодіжну проблематику, ми вирішили поцікавитися і запитати саму ж молодь "Чи все вперше на першому побаченні?". Адже часи змінюються, а кожна людина починає все спочатку. Якщо пройтися містом то нікого не здивують усамітнені парочки в парку Бандери чи в університетському парку, де просто цілуються, чи творять іншу романтику в стилі "вар’ята". Але зараз світ "романтичний" став доволі платонічний. За німецькими дослідженнями кожна четверта із німкень готова зайнятися сексом на першому побаченні, а в російській статистиці до інтимного зв’язку на першому побаченні готові близько 78% жінок і чоловіків, і тільки 22% висловилися, що це недопустимо. А яка ситуація тут в нас, щодо меж дозволеного?

Коментарі (8) | Переглядів: 3857

Детальніше...
 
Всього 141 - 160 з 268
© 2008-2017 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3488 днів)