Автономне опалення: правові підстави Надрукувати
Роздуми
27.02.2012
ЗаконБагато хто з дрогобичан хоче встановити собі у помешканні автономне опалення, позбувшись неефективного та нерентабельного центрального. Та не кожен може це зробити, адже міська влада не йде на зустріч людям. Наш постійний читач Юрій Васильович пропонує увазі відвідувачів Дрогобич Інфо низку витягів із нормативних актів, з яких випливає, що влада Дрогобича нехтує правами мешканців, порушуючи чинне законодавство, коли не видає дозволів на встановленні автономного опалення.

Коментарі (29) | Переглядів: 19877

Детальніше...
 
Палатки, морози і міліціонери у Дрогобичі Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олеся Федьків, випускниця ЗОШ №10, м. Дрогобич   
22.02.2012
Сніг Морози, на щастя, відступили, згортають свою роботу й пункти обігріву громадян, що були відкриті й у Дрогобичі у тім числі. Яку користь і в якій мірі принесли людям ці пункти, ще буде з’ясовано, так само, як і те, яку кількість грошей буде "списано" на великі витрати, що "мали місце"…

Оновлено 22.02.12, змінено назву - на прохання ВЗВ Дрогобицького МВ ГУМВСУ.

Коментарі (32) | Переглядів: 4784

Детальніше...
 
Чи стане Олексій Радзієвський найкращим міським головою Дрогобича? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Анатолій Власюк   
20.02.2012
Радзієвський За підсумками загальнонаціональної програми "Людина року-2011" Олексій Радзієвський став одним із претендентів на лауреатське звання "Міський голова року". Ця новина викликала, м’яко кажучи, здивування з боку багатьох дрогобичан – навіть тих, хто свого часу голосував за нинішнього мера, а нині розчарувався в ньому, в його діях і бездіяльності. Більше того, містом почали гасати чутки, буцімто Олексій Васильович через одного впливового чоловіка передав відповідну суму грошей, аби потрапити до числа претендентів. А на тлі повідомлень засобів масової інформації про тотальну купівлю посад, звань і нагород люди вже сприймають подібне як істину в останній інстанції, хоча не завжди чутки відповідають дійсності.

Коментарі (50) | Переглядів: 4105

Детальніше...
 
Чи все вперше на першому побаченні на Дрогобиччині Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олег Стецюк, Артур Сом   
12.02.2012
Молодь Щоб розвивати молодіжні розмови та молодіжну проблематику, ми вирішили поцікавитися і запитати саму ж молодь "Чи все вперше на першому побаченні?". Адже часи змінюються, а кожна людина починає все спочатку. Якщо пройтися містом то нікого не здивують усамітнені парочки в парку Бандери чи в університетському парку, де просто цілуються, чи творять іншу романтику в стилі "вар’ята". Але зараз світ "романтичний" став доволі платонічний. За німецькими дослідженнями кожна четверта із німкень готова зайнятися сексом на першому побаченні, а в російській статистиці до інтимного зв’язку на першому побаченні готові близько 78% жінок і чоловіків, і тільки 22% висловилися, що це недопустимо. А яка ситуація тут в нас, щодо меж дозволеного?

Коментарі (8) | Переглядів: 4024

Детальніше...
 
Дрогобицька Мафія: міф, чи реальність!? Надрукувати
Роздуми
08.02.2012
ХащівськийБолем стислося моє серце, коли я в понеділок відвідав ресторан "Берізка". Колись найпрестижніший заклад харчування в місті Дрогобичі. Всі водопровідні труби, всі батареї- замерзли, потріскали, неначе на Дрогобич насунувся Другий Льодовиковий Період. Чугунні батареї всі у тріщинах, а що з рештою радіаторів, то хіба покаже Матінка-Весна. Коли, з першим теплом, потече з кожної тріщини. Ті жіночки, які там працюють, незважаючи на те, що заклад закрили і їм вже давним-давно не виплачують зарплату, вже зараз готуються до весняного "підтоплення"- прибирають з підлоги килими.

Коментарі (56) | Переглядів: 5052

Детальніше...
 
Не заважаймо талантам стати професіоналами! Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) доктор фізико-математичних наук, професор Богдан Винницький   
05.02.2012
РоботаСтаре й нове не можуть співіснувати довго. З необхідністю вони взаємознищуються. Совіцька система навчання при всіх її недоліках готувала пристойних професіоналів для себе: думати шкідливо, важливо навчитись добре виконувати те, що тобі наказали. Але технарів вона також готувала пристойних, беручи кількістю: серед десятків тисяч талановитих амбітних людей, які здобувають фах фізика, інженера чи математика, знайдуться сотні, які піднімуться на вершину піраміди, незважаючи на всі перешкоди, а цього нам достатньо.

Коментарі (21) | Переглядів: 3250

Детальніше...
 
Хто ж такі дрогобичани? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Артур Сом (ГТМ "Youngsoul")   
04.02.2012
ХатаРізні міста і в кожному живуть різні люди, що вирізняються: звичками, розмовами, своїми проблемами, стилем, ментальністю, навіть поглядом на життя. Ще в ХІХ ст. Франчішек Сярчинський про дрогобичан в описі міста писав: "Довколишній люд є вродливий, сильний і міцний. Дівки вбираються гарно, прикрашають голови вінками з квітів, які для того в своїх садах пильно стараються мати".

Коментарі (21) | Переглядів: 3264

Детальніше...
 
Відкритий лист до Олексія Радзієвського, мера Дрогобича Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
02.02.2012
Хащівський Шановний Олексію Васильовичу. Нещодавно до мене звернулася група робітників "Долотного заводу". З проханням втрутитися. При цьому, вони просили втрутитися не тільки мене, як журналіста, а й нашу організацію "Дрогобицький козацький курінь ім. Івана Богуна УК". Те, що вони мені розказали, це - жахіття. Але мене сповнили оптимізмом їхні тверезомислячі висновки з того всього безчинства, яке у нас, в Україні, сьогодні чиниться.

Коментарі (46) | Переглядів: 5569

Детальніше...
 
Операція "Кандидат" або Чому бютівська шпана розповзлась по різних партіях Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Оксана Фідик   
30.01.2012
БЮТ Добрий день шановна редакціє. Написала Вам лист і прошу Вас опублікувати. Про себе: дрогобичанка з діда-прадіда. Серце болить за місто, а ще більше соромно за наших політиків. Пам'ятаю їх двадцять років тому. Сендака, який не вмів читати і писати. Пам'ятаю як Лавринович обітцяв гори-доли. Пам'ятаю молодого стоматолога Романа Ілика. До чого вони нас всіх довели.

Коментарі (28) | Переглядів: 4412

Детальніше...
 
Через стратегічні цілі до об’єднання та успіху. До річниці злуки Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Доктор фізико-математичних наук, професор Б.Винницький   
26.01.2012
Люди 1. Україна вже 20 років є незалежною державою. Це є великим успіхом в нашій історії. Варто критично подивитись на цей успіх через призму нашої історії, щоб його належно примножити в майбутньому.

Коментарі (12) | Переглядів: 2442

Детальніше...
 
Вибори без вибору, або що робити націоналісту? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Анатолій Власюк   
22.01.2012
Рада За великим рахунком, вибори 2012 року мало чим відрізняються від будь-яких інших виборів, які відбулися в Україні за роки незалежності. Це ті ж самі вибори без вибору.

Коментарі (22) | Переглядів: 3320

Детальніше...
 
Важливе рішення (Сон, як фейлетон без політики) Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Арон Кос   
21.01.2012
ЗатемненняЯ бачив дивний сон…
"Міський голова великого провінційного міста, поспілкувавшись на Фейсбуці та Твіттері, переглянувши сторінки ДрогобичІнфо та Євро-2012, нарешті включив космічний зв'язок. Таким зв’язком користувався не він один. Першим був навіть не капітан Немо, а київський мер Льоня Космос. Люба фантастика, створена здоровою уявою людини, колись стає реальністю…

Коментарі (13) | Переглядів: 4135

Детальніше...
 
Що таке Український Національний Патріотизм? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
15.01.2012
ХащівськийЩе вибори до ВРУ тільки-тільки замаячили на видноколі, а вже розпочалися передвиборчі перегони. А, чим ближче до виборів, тим шаленішими ті перегони стають. І, як у нас уже повелося, знову "Українська Національна Еліта" починає "розігрувати карту" Української Національної Ідеї та Українського Національного Патріотизму.

Коментарі (92) | Переглядів: 5192

Детальніше...
 
Псевдодіяльність дрогобицьких очільників? (Дрогобич Інфо коментує) Надрукувати
Роздуми
04.01.2012
Ратуша На адресу Дрогобич Інфо за підписом "Президія Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини" було надіслано статтю, у якій опозиція до міської влади Дрогобича висловлює звинувачення. Спробуємо думати альтернативно. Читайте ексклюзивні коментарі від Дрогобич Інфо.
Одразу хочемо застерегти критиків: владу не захищаємо, але і "урапатріотам" пора вже зайнятись чимось іншим, окрім популізму.

Коментарі (39) | Переглядів: 4408

Детальніше...
 
Меморандум українця. Частина 1 Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Максим Федис, Наталя Жмурко   
30.12.2011
Вишивка Хто ми - українці? Чому в сучасному світі слово "українець" звучить зневажливо? Як ідентифікують нас інші нації? Чому за 20 років незалежності ми так і не стали поважати це слово? У всіх згадках ми фігуруємо як неповноцінна нація, бо самі ж часто даємо причини так говорити. Якщо підсумувати одним словом, то ми нація-ізгой. То ж як нам змінити себе?

Коментарі (15) | Переглядів: 2357

Детальніше...
 
Як "Захисники Вітчизни" у Дрогобичі "лягли" під Олексія Радзієвського Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Анатолій Власюк, часопис "Тустань"   
27.12.2011
Гроші Минулого року під час виборів дрогобицького міського голови основним конкурентом Олексія Радзієвського був Богдан Мозоль, який балотувався від Партії захисників Вітчизни. За логікою подій, саме ця політична сила мала би бути в опозиції до обраного мера. Але не так сталось, як гадалося.

Коментарі (17) | Переглядів: 3238

Детальніше...
 
"На гачку" релігії. Євангелістські псевдоцеркви Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Василина Прекрасна   
26.12.2011
СектаУ сучасному світі вже не знаєш, кому довіряти. У вирі сірих буднів, проблем, неприємностей, бід ми звертаємось до Церкви, шукаючи захисту, підтримки і допомоги. А що отримуємо натомість? У деяких випадках лише ще більші проблеми і безвихідність. Нас ошукують, задурюють, використовують, "видирають" останні гроші. Йдеться про організації, котрі являються сектами. Одна із таких сект є і в Дрогобичі.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото)

Коментарі (99) | Переглядів: 7657

Детальніше...
 
Веселі люди депутати Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
24.12.2011
Хащівський Минулого четверга почала свою роботу чергова сесія районної ради. Почалася вона з представлення новопризначеного Дрогобицького міжрайонного прокурора Володимира Степановича Павича. Повірите, я мусив, час від часу втирати зрадливу сльозу, розчулюючись від споглядання того, як дружно кинулися депутати (один поперед одного) до мікрофону, щоби тепло привітати шановного Володимира Степановича з його призначенням на цю поважну посаду. Та побажати йому якнайвищих та всіх можливих благ на цьому нелегкому та відповідальному поприщі.

Коментарі (35) | Переглядів: 3494

Детальніше...
 
Жахіття, яке вже твориться сьогодні у Дрогобичі Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
11.12.2011
ХащівськийЦю свою статтю я назвав так, бо нормальна людина з нормальним світоглядом не може нормально сприймати вакханалію тих розгульних зграй, які вже відчули себе господарями становища.

Коментарі (76) | Переглядів: 6769

Детальніше...
 
Яблуко від яблуні або які батьки, такі діти Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Наталка Кучер   
08.12.2011
Діти За останні кілька днів на сайті "Дрогобич Інфо" я прочитала два матеріали "Інтелектуальна деградація, або де "тьолки" шукатимуть "класного чувака" про розгром, який влаштували підлітки на дискотеці у київському клубі, та "Інцидент в автобусі, або які "круті" дівки живуть у Ковпці" про хамувату поведінку підлітків у маршрутному таксі. І одразу мені пригадався ще один прикрий випадок, свідком якого я випадково стала у бориславській маршрутці № 2 (Тустановичі-Мразниця), у суботу, 26 листопада, в день пам’яті жертв голодомору та політичних репресій.

Коментарі (28) | Переглядів: 4237

Детальніше...
 
Всього 161 - 180 з 272
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3696 днів)