Дрогобицька Мафія: міф, чи реальність!? Надрукувати
Роздуми
08.02.2012
ХащівськийБолем стислося моє серце, коли я в понеділок відвідав ресторан "Берізка". Колись найпрестижніший заклад харчування в місті Дрогобичі. Всі водопровідні труби, всі батареї- замерзли, потріскали, неначе на Дрогобич насунувся Другий Льодовиковий Період. Чугунні батареї всі у тріщинах, а що з рештою радіаторів, то хіба покаже Матінка-Весна. Коли, з першим теплом, потече з кожної тріщини. Ті жіночки, які там працюють, незважаючи на те, що заклад закрили і їм вже давним-давно не виплачують зарплату, вже зараз готуються до весняного "підтоплення"- прибирають з підлоги килими.

Коментарі (56) | Переглядів: 4833

Детальніше...
 
Не заважаймо талантам стати професіоналами! Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) доктор фізико-математичних наук, професор Богдан Винницький   
05.02.2012
РоботаСтаре й нове не можуть співіснувати довго. З необхідністю вони взаємознищуються. Совіцька система навчання при всіх її недоліках готувала пристойних професіоналів для себе: думати шкідливо, важливо навчитись добре виконувати те, що тобі наказали. Але технарів вона також готувала пристойних, беручи кількістю: серед десятків тисяч талановитих амбітних людей, які здобувають фах фізика, інженера чи математика, знайдуться сотні, які піднімуться на вершину піраміди, незважаючи на всі перешкоди, а цього нам достатньо.

Коментарі (21) | Переглядів: 3074

Детальніше...
 
Хто ж такі дрогобичани? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Артур Сом (ГТМ "Youngsoul")   
04.02.2012
ХатаРізні міста і в кожному живуть різні люди, що вирізняються: звичками, розмовами, своїми проблемами, стилем, ментальністю, навіть поглядом на життя. Ще в ХІХ ст. Франчішек Сярчинський про дрогобичан в описі міста писав: "Довколишній люд є вродливий, сильний і міцний. Дівки вбираються гарно, прикрашають голови вінками з квітів, які для того в своїх садах пильно стараються мати".

Коментарі (21) | Переглядів: 3068

Детальніше...
 
Відкритий лист до Олексія Радзієвського, мера Дрогобича Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
02.02.2012
Хащівський Шановний Олексію Васильовичу. Нещодавно до мене звернулася група робітників "Долотного заводу". З проханням втрутитися. При цьому, вони просили втрутитися не тільки мене, як журналіста, а й нашу організацію "Дрогобицький козацький курінь ім. Івана Богуна УК". Те, що вони мені розказали, це - жахіття. Але мене сповнили оптимізмом їхні тверезомислячі висновки з того всього безчинства, яке у нас, в Україні, сьогодні чиниться.

Коментарі (46) | Переглядів: 5388

Детальніше...
 
Операція "Кандидат" або Чому бютівська шпана розповзлась по різних партіях Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Оксана Фідик   
30.01.2012
БЮТ Добрий день шановна редакціє. Написала Вам лист і прошу Вас опублікувати. Про себе: дрогобичанка з діда-прадіда. Серце болить за місто, а ще більше соромно за наших політиків. Пам'ятаю їх двадцять років тому. Сендака, який не вмів читати і писати. Пам'ятаю як Лавринович обітцяв гори-доли. Пам'ятаю молодого стоматолога Романа Ілика. До чого вони нас всіх довели.

Коментарі (28) | Переглядів: 4268

Детальніше...
 
Через стратегічні цілі до об’єднання та успіху. До річниці злуки Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Доктор фізико-математичних наук, професор Б.Винницький   
26.01.2012
Люди 1. Україна вже 20 років є незалежною державою. Це є великим успіхом в нашій історії. Варто критично подивитись на цей успіх через призму нашої історії, щоб його належно примножити в майбутньому.

Коментарі (12) | Переглядів: 2303

Детальніше...
 
Вибори без вибору, або що робити націоналісту? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Анатолій Власюк   
22.01.2012
Рада За великим рахунком, вибори 2012 року мало чим відрізняються від будь-яких інших виборів, які відбулися в Україні за роки незалежності. Це ті ж самі вибори без вибору.

Коментарі (22) | Переглядів: 3171

Детальніше...
 
Важливе рішення (Сон, як фейлетон без політики) Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Арон Кос   
21.01.2012
ЗатемненняЯ бачив дивний сон…
"Міський голова великого провінційного міста, поспілкувавшись на Фейсбуці та Твіттері, переглянувши сторінки ДрогобичІнфо та Євро-2012, нарешті включив космічний зв'язок. Таким зв’язком користувався не він один. Першим був навіть не капітан Немо, а київський мер Льоня Космос. Люба фантастика, створена здоровою уявою людини, колись стає реальністю…

Коментарі (13) | Переглядів: 3972

Детальніше...
 
Що таке Український Національний Патріотизм? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
15.01.2012
ХащівськийЩе вибори до ВРУ тільки-тільки замаячили на видноколі, а вже розпочалися передвиборчі перегони. А, чим ближче до виборів, тим шаленішими ті перегони стають. І, як у нас уже повелося, знову "Українська Національна Еліта" починає "розігрувати карту" Української Національної Ідеї та Українського Національного Патріотизму.

Коментарі (92) | Переглядів: 4978

Детальніше...
 
Псевдодіяльність дрогобицьких очільників? (Дрогобич Інфо коментує) Надрукувати
Роздуми
04.01.2012
Ратуша На адресу Дрогобич Інфо за підписом "Президія Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини" було надіслано статтю, у якій опозиція до міської влади Дрогобича висловлює звинувачення. Спробуємо думати альтернативно. Читайте ексклюзивні коментарі від Дрогобич Інфо.
Одразу хочемо застерегти критиків: владу не захищаємо, але і "урапатріотам" пора вже зайнятись чимось іншим, окрім популізму.

Коментарі (39) | Переглядів: 4224

Детальніше...
 
Меморандум українця. Частина 1 Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Максим Федис, Наталя Жмурко   
30.12.2011
Вишивка Хто ми - українці? Чому в сучасному світі слово "українець" звучить зневажливо? Як ідентифікують нас інші нації? Чому за 20 років незалежності ми так і не стали поважати це слово? У всіх згадках ми фігуруємо як неповноцінна нація, бо самі ж часто даємо причини так говорити. Якщо підсумувати одним словом, то ми нація-ізгой. То ж як нам змінити себе?

Коментарі (15) | Переглядів: 2216

Детальніше...
 
Як "Захисники Вітчизни" у Дрогобичі "лягли" під Олексія Радзієвського Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Анатолій Власюк, часопис "Тустань"   
27.12.2011
Гроші Минулого року під час виборів дрогобицького міського голови основним конкурентом Олексія Радзієвського був Богдан Мозоль, який балотувався від Партії захисників Вітчизни. За логікою подій, саме ця політична сила мала би бути в опозиції до обраного мера. Але не так сталось, як гадалося.

Коментарі (17) | Переглядів: 3089

Детальніше...
 
"На гачку" релігії. Євангелістські псевдоцеркви Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Василина Прекрасна   
26.12.2011
СектаУ сучасному світі вже не знаєш, кому довіряти. У вирі сірих буднів, проблем, неприємностей, бід ми звертаємось до Церкви, шукаючи захисту, підтримки і допомоги. А що отримуємо натомість? У деяких випадках лише ще більші проблеми і безвихідність. Нас ошукують, задурюють, використовують, "видирають" останні гроші. Йдеться про організації, котрі являються сектами. Одна із таких сект є і в Дрогобичі.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото)

Коментарі (99) | Переглядів: 7409

Детальніше...
 
Веселі люди депутати Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
24.12.2011
Хащівський Минулого четверга почала свою роботу чергова сесія районної ради. Почалася вона з представлення новопризначеного Дрогобицького міжрайонного прокурора Володимира Степановича Павича. Повірите, я мусив, час від часу втирати зрадливу сльозу, розчулюючись від споглядання того, як дружно кинулися депутати (один поперед одного) до мікрофону, щоби тепло привітати шановного Володимира Степановича з його призначенням на цю поважну посаду. Та побажати йому якнайвищих та всіх можливих благ на цьому нелегкому та відповідальному поприщі.

Коментарі (35) | Переглядів: 3312

Детальніше...
 
Жахіття, яке вже твориться сьогодні у Дрогобичі Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
11.12.2011
ХащівськийЦю свою статтю я назвав так, бо нормальна людина з нормальним світоглядом не може нормально сприймати вакханалію тих розгульних зграй, які вже відчули себе господарями становища.

Коментарі (76) | Переглядів: 6573

Детальніше...
 
Яблуко від яблуні або які батьки, такі діти Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Наталка Кучер   
08.12.2011
Діти За останні кілька днів на сайті "Дрогобич Інфо" я прочитала два матеріали "Інтелектуальна деградація, або де "тьолки" шукатимуть "класного чувака" про розгром, який влаштували підлітки на дискотеці у київському клубі, та "Інцидент в автобусі, або які "круті" дівки живуть у Ковпці" про хамувату поведінку підлітків у маршрутному таксі. І одразу мені пригадався ще один прикрий випадок, свідком якого я випадково стала у бориславській маршрутці № 2 (Тустановичі-Мразниця), у суботу, 26 листопада, в день пам’яті жертв голодомору та політичних репресій.

Коментарі (28) | Переглядів: 4034

Детальніше...
 
Хто кого?! Третього не дано Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
01.12.2011
Хащівський Я назвав так свою наступну статтю під враженням тих кричущих подій, які відбулися вчора (30 листопада 2011 року). І учасником яких я, мимоволі, опинився. Як я вже повідомляв раніше, я чекав на дзвінок керівника фінансового відділу міської ради. Яка нібито (якщо вірити словам її першого заступника) хотіла зі мною поспілкуватися з приводу фінансування бюджетників. Мовляв, вона розставить всі "крапки над і". Бо, мовляв, ЗМІ щось собі там понавигадували.

Коментарі (28) | Переглядів: 3159

Детальніше...
 
У Дрогобичі більшість інформації недоступна людям Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) OZ   
29.11.2011
Комп’ютер Ініціатива Дрогінфо з опитуванням депутатів відкрила мені очі на одну банальну істину. У Дрогобичі існує дуже велика проблема з відкритістю. Паразитуюча армія чиновників, яких ми утримуємо своєю працею, податками і хабарами, нам абсолютно непідзвітна. Більшість громадян, у тому числі і я, у силу елементарної відсутності інформації просто нездатні об'єктивно проаналізувати роботу найманих нами "менеджерів".

Коментарі (41) | Переглядів: 3945

Детальніше...
 
Фальшування? Прямі вигоди! Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олександр Магльона   
19.11.2011
РоботаСвого часу нардеп Володимир Сівкович заявив, що ніхто з виявлених відповідною комісією 150 високопосадовців- чиновників з підробленими документами не покараний. Однак все й зараз відбувається за такою ж безпечною для пройдисвітів схемою. Збрехав чиновник про освіту, наукові звання, чи створив фальшиву біографію, - посів тепле крісло-місце, як правило, "хлібне". Нажив чималі статки для себе, родини, кумів, сватів, коханок та коханців і… відбувся малою ганьбою, якщо його викрили. І все.

Коментарі (27) | Переглядів: 3013

Детальніше...
 
Рік правління Радзієвського: плюси і мінуси Надрукувати
Роздуми
16.11.2011
Радзієвський 12 листопада минув рік відколи нами, дрогобичанами, було обрано нового міського голову Олексія Радзієвського. Як змінився Дрогобич за цей рік? Ми будемо говорити про досягнення і упущення. Розберемо діяльність мера по пунктах передвиборчої програми. Розуміємо, що програма розрахована на п’ять років, але загальні тенденції зможемо розібрати.

Коментарі (60) | Переглядів: 4221

Детальніше...
 
Всього 161 - 180 з 268
© 2008-2017 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3488 днів)