Усе повертається на кола свої Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Федр   
13.07.2011
ДітиДрогобич, очманілий від влади Іванціва та Гладун, знову обрав мером Радзієвського. Знову стали на ті самі граблі. Доки демократи билися за майбутні портфелі, поруч із Радзієвським випливли Коростельов та Янів і ... годі, достатньо і цих.

Коментарі (6) | Переглядів: 2444

Детальніше...
 
Де шукати Атлантиду в Україні? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олег Стецюк   
04.07.2011
Дрогобич"Атлантида", саме так ностальгічно прозвав Анджей Хцюк своє місто Дрогобич, і свою книгу про нього. А чому так? Війна примусила тікати-іти в інші світи. І не тільки він, а інші - були атлантами, що покинули рідну землю в епохальний час ХХ ст. Але ця земля, це місто, глибоко вкорінилися в серці та в їх пам'яті!

(натисніть на фото для перегляду, всього 23 фото)

Коментарі (18) | Переглядів: 4146

Детальніше...
 
Чи варто бити мух поодинці? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
03.07.2011
Хащівський(Або ж - чи вдасться Нам "висидіти в кущах" Кращу Долю?)
В одному з коментарів до моєї статті: "Зі щитом, або - на щиті" прозвучав закид одного з Читачів. Мовляв, у статті викладені тільки загальні проблеми, а немає жодної конкретики. Як я міг зрозуміти, йдеться про те, що немає викладено конкретних діянь (звісно ж, на благо м. Дрогобича та його мешканців Дрогобичан) зі сторони фігурантів статті.

Коментарі (27) | Переглядів: 2474

Детальніше...
 
Зі щитом, або - на щиті Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
25.06.2011
ХащівськийОлексій Радзієвський, голова м. Дрогобича, десь близько місяця тому назад, негласно оголосив журналістові Тимофієві Хащівському своєрідну "анафему". Згідно цієї його "анафеми", навколо Тимофія Хащівського необхідно створити, що називається, "мертву зону".

(збережено оригінальну лексику та пунктуацію)

Коментарі (25) | Переглядів: 3553

Детальніше...
 
Обіцянки виконуються…або Коростельов-стріт Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Розчарований дрогобичанин   
24.06.2011
З приходом до влади команди Олексія Радзієвського я, як і багато інших дрогобичан, що голосували за нього, покладав великі надії на те, що в Дрогобичі нарешті почнуть щось робити. Принаймні буде вирішена наша найбільша проблема – це дороги. І справді, заяви, що лунали з вуст Олексія Васильовича, вселяли оптимізм: для Дрогобича виділена нечувана досі сума на ремонти доріг (близько 30 млн. грн.), отож, любі дрогобичани, потерпіть ще трішечки, а там за тиждень-два розпочнуться довгоочікувані ремонти на вулицях міста.

Оновлено 24.06 о 10:35, додано відео.

Коментарі (85) | Переглядів: 6109

Детальніше...
 
На трагічній даті початку війни не можна заробляти політичні дивіденди Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Петро Писарчук   
22.06.2011
Велика Вітчизняна Війна 22 червня не є тією датою в історії, щоб політичні сили заробляли собі на ній політичні дивіденди. Так народний депутат України, голова Львівської обласної організації Партії регіонів Петро Писарчук прокоментував ініціативи різних політичних сил та громадських організацій провести у Львові політичні мітинги, віче та акції 22 червня в річницю початку Великої Вітчизняної Війни.

Коментарі (12) | Переглядів: 2261

Детальніше...
 
Дрогобицький Лицар волі – українська Статуя свободи? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Юрій Федчак   
19.06.2011
ЛицарЛицар... О, як багато асоціацій викликає це слово! Дехто бачить його в кутих обладунках зі списом чи мечем у руках, інші – з кривою козацькою шаблею, а для декого поняття лицаря означає благородного, сильного, відважного чоловіка. З різноманітних книг можна довідатися, що лицарі були відважними воїнами Великої Британії, Іспанії, Франції, Італії тощо. Були лицарі і в Україні. Відтак на території України залишилося нам у спадщину багато лицарських замків, в основному у Західній Україні. Серед основних - Кам'янець-Подільська фортеця, Генуезька фортеця у м. Судак, Олеський замок, Збаразький замок, Луцький замок.

(натисніть на фото для перегляду, всього 15 фото)

Коментарі (34) | Переглядів: 6410

Детальніше...
 
Українські телеканали дебілізують країну? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Юрій Федчак   
30.05.2011
ТелебаченняДо такого невтішного висновку прийшла заступник редактора журналу "Український тиждень" Наталія Петринська. У своїй аналітичній статті "Стічні канали" автор детально описує зміст телепродукції, яка щодня подається українськими каналами телебачення до уваги глядачів. Колектив видання поставив перед собою завдання декілька днів провести біля блакитного екрана з метою з’ясувати, яку поживу виносять із нього співгромадяни. Стало очевидним, що автор має рацію.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (21) | Переглядів: 3701

Детальніше...
 
Чотири листи відчаю: чи варто жити? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Юрій Федчак   
29.05.2011
Затемнення Такі листи отримує іноді українська преса, один з таких отримав і один дрогобицький сайт. Листи авторів хвилюють і спонукають задуматися: і справді, для чого живе кожен з нас, у чому полягає цінність людського життя та як допомогти ближньому своєму, що втратив будь-яке бажання жити завтра. Як зупинити людину перед фатальним кроком суїциду? Відтак пропонуємо до уваги читачів наступні листи (імена деяких авторів змінено – Ю.Ф.).

Коментарі (14) | Переглядів: 3077

Детальніше...
 
Про владу та дітей або Позашкільна освіта в Дрогобичі Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Батько   
27.05.2011
Діти 1 червня - Міжнародний День захисту дітей. E цей день кожен повинен задуматися і подивитися на дітей, які поруч. Кожен повинен зробити для своєї дитини свято. Це свято потрібне, щоб люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти з їхніми проблемами і потребами.

Коментарі (16) | Переглядів: 6011

Детальніше...
 
Не піддаваймося на провокації! Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Andrew   
19.05.2011
Вишивка Не однаково мені
Як Україну злії люди
Присплять, лукаві,
І в огні її окраденую збудять!

Зараз часто лунають заклики тієї зграї, що при владі, до народу: "не мітингувати, а працювати", "всім об’єднатися заради покращення життя", "думати насамперед про Державу" і таке інше.

Збережено оригінальну лексику статті.

Коментарі (18) | Переглядів: 3092

Детальніше...
 
Реінкарнація страху Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Надія Степула   
16.05.2011
Люди Київ – Людина, кажуть, може витримати все і ще трішки. Це називають здатністю терпіти, терплячістю. Голуби злітають над майданами, де майбутні диктатори, деспоти або просто осяяні сліпою блискавою слави кретини вкотре клянуться в любові до тих, хто готовий терпіти все, і ще трішки. І терплять. У чому полягає цей феномен терплячості? Де шукати причин феноменального явища, коли терпіти несила, але й змінити щось, щоб не терпіти – теж несила?

Коментарі (38) | Переглядів: 2509

Детальніше...
 
Пам’яті Григорія Піцюри Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Володимир Борков   
10.05.2011
Піцюра Настрій був хороший. Перші два уроки пролетіли майже непомітно. Десь на десятій хвилині третього уроку мобілка просигналила, що прийшло SMS-повідомлення. Продовжуючи урок, підходжу до мобілки і бачу, що то мій брат прислав повідомлення. "Дочекаюсь перерви і прочитаю", – подумав я про себе, бо було якось незручно робити паузу під час уроку заради читання SMS-ки. Але я відчув у душі якесь незвичне зворушення, і бажання прочитати оту SMS-ку з кожною хвилиною ставало все більш непереборним. Нарешті, терпець урвався і, скориставшись першою ж можливістю, читаю текст: POMER PITSURA. Учні, помітивши, як я скам’янів, переварюючи новину, замовкли, і у класі задзвеніла тиша. Пауза почала затягуватися. Я прийшов до тями.

(натисніть на фото для перегляду. Зліва направо Володимир Борков і Григорій Піцюра. Останнє фото...)

Коментарі (5) | Переглядів: 3580

Детальніше...
 
І водив Мойсей свій народ сорок років Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) читач Роман   
09.05.2011
Робота Питання сутності та державності українського народу вже вкотре постало у нашому суспільстві. Прийняття закону про використання червоних прапорів під час святкування чергової річниці перемоги над фашизмом продемонструвало нам слабкість українського суспільства. Неспроможність навіть відстояти питання, пов’язані з символікою, стає вагомим аргументом у дискусії - а у якій країні і якому суспільстві ми живемо?

Коментарі (12) | Переглядів: 2999

Детальніше...
 
Дрогобич у контексті туристичної привабливості Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Юрій Федчак   
30.04.2011
ДрогобичДрогобич – старовинне красиве місто. Воно стало привабливим для іноземних туристів українським містом, що захоплює своєю історією і архітектурою. Мало не щодня дрогобичани бачать туристів, які гуртом ходять історичними місцями у центрі міста та розглядають будівлі і пам’ятники архітектури. Менше 400 днів залишилося до проведення у нашому місті спортивних тренувань до проведення Євро-2012 у Львові, тож якою мірою готова інфраструктура міста до прийому гостей? Як вже сьогодні зустрічає наше місто іноземця і які умови створені для задоволення його пізнавальних потреб? Отже, спробуємо розглянути ці питання в якості туриста.

(натисніть на фото для перегляду, всього 61 фото)

Коментарі (18) | Переглядів: 11270

Детальніше...
 
Дрогобицька магнолія – квітка-легенда Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Юрій Федчак   
24.04.2011
Магнолія Це було дуже давно. На невелике гірське село напали вороги, які не пошкодували нікого, тільки сто молодих дівчат залишили для своїх "розваг". Щоночі одну з полонянок убивали. Остання дівчина перед смертю в молитві попросила матінку-землю залишити бодай якусь згадку про неї та її подруг. На ранок замість тіл жертв на сільському майдані росло дерево зі ста біло-рожевими квітками. Так у магнолії б’ються сто дівочих сердець. Це – давня китайська легенда.

(натисніть на фото для перегляду, всього 25 фото)

Коментарі (14) | Переглядів: 24470

Детальніше...
 
Цинамоновий Дрогобич Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Ірина Колодійчик   
23.04.2011
Ратуша Тут можна уповні оцінити середньовічну та сецесійну архітектуру, уникнувши натовпів і надмірного гамору. Потрапивши до цього невеликого міста на Львівщині взимку, у місяці, які в цьому регіоні через кліматичні примхи останнього десятиліття тішать сонячною та ясною погодою, випадає чудова нагода помилуватися безлистими алеями сецесійної забудови центру чи вслухатись у тривожний крик воронячих зграй, що, наче викликані з готичної казки, кочують поміж деревами в парках.

Коментарі (16) | Переглядів: 3705

Детальніше...
 
Дрогобич - периферія Інтернет-технологій Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Андрій Миколаїшин   
21.04.2011
Комп’ютер Не так часто приїжджаю у рідне місто, але завжди з сумом визнаю, що воно таки дійсно відстало від центральних міст України. За дороги і благоустрій я не буду згадувати, ця тема вже давно неактуальна. Шкода, що з таким великим потенціалом інтелектуальним, ми на периферії Інтернет-технологій.

Коментарі (18) | Переглядів: 8409

Детальніше...
 
Про громадські ради замовте слівце... Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Олександр Магльона, спеціально для Дрогобич Інфо   
20.04.2011
Робота Маю честь знати Максима Лацибу, очільника Українського незалежного центру політичних досліджень (входимо до всеукраїнського "Адвокасі-клубу" - захист та представлення інтересів громадян, співпрацювали із проектом надання рекомендацій Кабміну щодо створення отих громадських рад, через які сьогоді "ламають списи" всі, кому не ліньки).

Коментарі (12) | Переглядів: 2618

Детальніше...
 
Будеш гавкати- вб’ю! Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Отаман Дрогобицького козацького куреня ім. Івана Богуна УК Тимофій Хащівський   
14.04.2011
ХащівськийТи, брате, любиш Русь,
Як хліб і кусень сала.
Я ж гавкаю, раз в раз,
Щоби вона не спала.
(Іван Якович Франко).

Коментарі (25) | Переглядів: 3396

Детальніше...
 
Всього 201 - 220 з 272
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3729 днів)