Холодний погляд на недавні гарячі події Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Андрій Якубув   
19.12.2013
Радикали у Києві наступали на БеркутЗа останні два роки слово "революція" стало для світу вже звичним – воно не вщухає із стрічок новин. І всі ці революції мали – спільний – детонант. Про її величність Дурість та про те, чому можновладцям слід вивчати науку Соціологію...

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (15) | Переглядів: 3008

Детальніше...
 
Розвели як кошенят або Малюнки для рейтингу Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Максим Федис   
18.12.2013
Максим Федис хоче на Євромайдані президента Руслану ЛижичкоМинуло два тижня із останньої моєї публікації, багато було думок і критики, але картина вже намалювалась - думаю всім все стало ясно тепер. Геть владу і геть опозицію - я це повторюю ще раз, аргументи?

Коментарі (30) | Переглядів: 2902

Детальніше...
 
Ми народ – не жебраки Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Володимир Турмис   
17.12.2013
В Україні погано сумно і недобреІсторична доля України – сумна і гірка. Нас століттями завойовували, роздирали навпіл, заганяли воювати під прапорами чужих держав. Здавалося б, нарешті, досягнута омріяна мета – маємо 22 роки Україну. Та, на жаль, не з національним урядом. Чому? Тому, що нинішній верхівці, а вона на 70 відсотків сформована із вихідців Донбасу і все етнічне стоїть їм як кістка в горлі. Брак історичних знань, відсутність культурних традицій і вузький світогляд зганьбили націю на весь світ.

Коментарі (19) | Переглядів: 2408

Детальніше...
 
Вірус гідності охопив Україну Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Володимир Турмис   
13.12.2013
Вірус гідності охопив УкраїнуУ медицині є лякливе слово – вірус. Воно асоціюється з негативом. Але після листопадово-грудневих подій на Майдані в Києві воно набуло позитивного змісту. Українців масово охопив вірус гідності, вони не хочуть жити у суспільстві, де зігноровано принципи, норми, закон моралі, співжиття і т.д. Протестні настрої – це вибух зневаженої енергії народу, який уже не змириться із хамством і відвертою брехнею.

Коментарі (24) | Переглядів: 2631

Детальніше...
 
Зараз у Києві люди творять новітню історію Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Воїн-афганець Андрій   
12.12.2013
Українці на Євромайдані у Києві роблять свій вибірМинуло 20 днів як народ України на очах всього світу демонструє ще одну історичну сторінку, а саме: не тільки в м. Києві на Майдані Незалежності, але по всій території держави, шляхом мирного протистояння, доводить своє прагнення жити в цивілізованому світі і доводять, що політичні проститутки, які себе іменують владою не мають місця в Україні.

Коментарі (7) | Переглядів: 2595

Детальніше...
 
Банду геть! Опозицію геть також! Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Максим Федис   
07.12.2013
Максим Федис закликає всіх до ЄвропиЗакликаю всіх, хто може і не може, вийти 8 грудня - можливо, це наш осатаній шанс. Ненавиджу владу України і Дрогобича, бо вона основна причина того, що я не в Україні, але тепер я так само ненавиджу продажну опозицію і її трьох безголових продажних лідерів. У 2004 році вони погасили ту надію у серці на зміни і тепер я вдруге розчарований. Так, тепер я не був на майдані - але хто був у 2004 році, тим відомі ці емоції.

Коментарі (80) | Переглядів: 3786

Детальніше...
 
Провокатори і перевертні (щодо подій на Майдані у Києві) Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Володимир Турмис   
05.12.2013
Європейські цінності в УкраїніПісля кривавих подій 30 листопада і 1 грудня ц.р. у Києві українці мають усвідомити загрозу національної безпеки не ззовні країни, а зсередини. Адже їх цілковито оплутав українофобський спрут. І в нинішній ситуації відступати ні на крок від своїх протестних намірів не можна. Адже поранений звір, а українці здерли маску із ворогів своєї Батьківщини, встократ жорстокіший від того, що блаженствував у теплі і ситому житті. Спробую виокремити декілька епізодів на утвердження такої думки.

Коментарі (14) | Переглядів: 3621

Детальніше...
 
Випробування на честь Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Юрій Федчак   
04.12.2013
Українці не хочуть до Путіна у РосіюДуша – Богу,
Життя – Україні,
Честь – нікому.
Чесному – всюди честь!
(Козацький кодекс Честі)

Чергове випробування зазнає сьогодні українське суспільство у ці дні. Молода генерація українців самоорганізувалася і об'єдналася у спільній боротьбі за правове суспільство, і вперше зіштовхнулася з залізобетонною силою злочинної Системи - того кримінального спрута, що обплутав своїми щупальцями всі сфери нашого життя. Цей спрут є злочинною клікою, у руках якої – всі гілки влади. Основне сьогодні – триматися разом і не боятися вести нещадну війну з Системою – аж до цілковитої перемоги. Війна з Системою може бути тяжкою, тривалою і кривавою.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (14) | Переглядів: 2531

Детальніше...
 
Кому ми довіряємо виховання своїх дітей Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Ігор Шумей   
27.11.2013
Дітей дрогобичан виховують багато представників секти ДогналаУ той час, коли ми в теплі та затишку читатимемо цей матеріал, тисячі наших дітей-студентів по всій країні на холоді і дощі відстоює своє право бути у Європейській Спільноті, а не в азійських загумінках . Свідченням цьому було і багатотисячне віче в Неділю у Дрогобичі. Проаналізувавши публікації та відгуки на цьому сайті щодо тих подій, вирішив поставити кілька питань перед кожним із вас і попросити дати щиру відповідь, перш за все, самому собі.

Коментарі (39) | Переглядів: 4714

Детальніше...
 
Чому загостила Оксана Білозір до Дрогобича? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Ігор Шумей   
04.11.2013
ЗатемненняІм'я Оксани Білозір як виконавиці українських пісень відоме кожному пересічному слухачеві. Прекрасні поетичні тексти, чарівна мелодика виконання, співочий голос естрадної зірки полюбилися людям різного віку і уподобань. Та, на жаль, мистецький діяч – це не тільки блискучий виконавчий талант. Це перш за все, – особистість, національний дух, моральний авторитет і патріот. Такою донедавна ми і сприймали цю співачку. На перший погляд видається, нічого надзвичайного у приїзді цієї виконавиці до міста Котермака немає. Однак на цю неординарну подію варто поглянути дещо ширше.

Коментарі (28) | Переглядів: 7142

Детальніше...
 
Що робити, коли бізнес вмирає? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Максим Федис   
23.10.2013
ГрошіБільшість вже відчули силу покращення, Дрогобич не оминула ця "стихія". Як і у більшості міст, на це є свої мотиви, я не буду перераховувати загальнодержавні причини і наслідки, тільки місцевого характеру.

Коментарі (29) | Переглядів: 3061

Детальніше...
 
Дві сторони медалі Або як Раймунд Ярош "любив" українців Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Володимир Садовий   
17.10.2013
Герб ТрускавцяНещодавно прочитав статтю викладача Дрогобицького педуніверситету ім. І.Франка Богдана Лазорака "Раймунд Ярош – останній бургомістр Дрогобича", розміщену в часописі "Галицька брама" (квітень-травень 2013). Автор подає досить цікаву історичну розвідку щодо постаті Раймунда Яроша (1875 – 1937). Однак, на мій погляд, кожен поважаючий себе історик повинен доводити справу до кінця. Попри всі заслуги бургомістра Дрогобича незайвим буде подати інформацію про його ставлення до українців. Очевидно, Богданові Лазораку варто більше уваги звернути на українські часописи міжвоєнного періоду. Саме в них міститься найбільший відсоток правди щодо різних аспектів життя нашого народу.

Коментарі (22) | Переглядів: 4199

Детальніше...
 
Іван Франко – навіки, чиновники – на час Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Роман Пастух, член НСПУ   
17.09.2013
ФранкоХтось із відомих політиків зронив афористичну фразу: "Боротьба за мир буде такою, що каменя на камені не залишиться". Згадав її у зв’язку з відзначенням 28 серпня 2013 р. 157-ї річниці від дня народження Івана Франка (1856-1916) у його рідному селі Нагуєвичах на Дрогобиччині. Від побаченого ще більше ствердився у невтішному висновку: невдовзі Франкові уродини, котрі зазвичай збирали величезну чи велику аудиторію, стараннями нинішньої владної вертикалі і місцевих перевертнів-хрунів "на задніх лапках" і "во фрунт" перед "вишєстоящімі" загрожують перетворитися на загумінкові. Для такого передбачення зовсім не потрібно бути ясновидцем, бо за останні кілька років вони вже стали майже такими.

Коментарі (25) | Переглядів: 3495

Детальніше...
 
Думка: "Лицарю - бути!" Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Володимир Садовий   
14.09.2013
ЛицарПереглянувши в Інтернеті коментарі на статтю Хосе Турчика "Лицарю" в збруї – бути?", я був дуже здивований. Складається враження, що більшість українців навіть поверхнево не знають своєї історії і чомусь нехтують пам’яттю по полеглих співвітчизниках у Першій світовій війні (1914 – 1918). Таким варто нагадати, що дрогобицький Лицар, споруджений у 1916 р. з нагоди річниці визволення Галичини від російських окупантів, який простояв до 1919 р., був насамперед символом свободи і доброчинності. Нехтувати цим – означає показати усю нелюбов до рідної землі і повне незнання історії свого народу. Галичину і, зокрема, Дрогобич у тій війні визволяли від російських окупантів поруч з представниками інших націй багато українців. Дехто закидає, що, мовляв, Австрійська імперія, до складу якої входила Галичина, теж була її окупантом. Для таких "знавців" нашого минулого варто зробити невеличкий екскурс в історію.

Коментарі (24) | Переглядів: 2351

Детальніше...
 
Візитка Дрогобича – на віки Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Володимир Грабельский, історик   
04.09.2013
Герб ДрогобичаЯк відомо, кожне місто, окрім герба і стяга, завжди має пам'ятку, яка презентує його перед світом. Досить згадати Високий Замок у Львові, Собор Софії і Печерську Лавру – у Києві, чи Бранденбурзькі ворота у Берліні, Ейфелеву вежу – у Парижі, Тауер – у Лондоні, статую Свободи – у Нью-Йорку.

Коментарі (23) | Переглядів: 3277

Детальніше...
 
Позбутися бездарного мера? Вихід є! Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Корінний дрогобичанин   
02.09.2013
РадзієвськийБезлад, тиск, обіцянки, які ніколи не знайдуть себе у реальному житті. Дрогобиччина шокована, але всі мовчать, навіть коли мова йде про дороги. Зруйнований стадіон та команда. Безробітних стільки, що можна автобусами відправляти за кордон. Дикі собаки лякають перехожих. Сміття на кожній вулиці. А симфонії життя немає... Принаймні у нас. У нас у Дрогобичі 90% новин – це негативні новини. Досить! Вихід є, він міститься у частині 3 статті 79-3.

Коментарі (93) | Переглядів: 4962

Детальніше...
 
"Лицарю у збруї" - бути? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Хосе Турчик   
01.09.2013
ЛицарУже тривалий час до мене пишуть, телефонують, звертаються на вулиці люди, котрих цікавить тема відбудови в Дрогобичі пам’ятного знака "Лицар у збруї". Як відомо, на початку 2000-их років Дрогобицька міська рада вже робила спробу відновити цю пам’ятку, виділивши з бюджету понад 100 тис. грн. Але "Лицар" так і не постав.

Коментарі (74) | Переглядів: 3280

Детальніше...
 
Скандал у Дрогобичі: хто кого і як "добив"? Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Володимир Єшкілєв, ZAXID.NET   
06.08.2013
ФранкоАнтологія скандалів, як стверджують корифеї сучасної аналітики, є одним із найбільш ефективних способів ознайомитися з територією. Адже немає таких залюднених локусів, де б не виникало скандалів. Навіть на Святому Афоні, в місці, що стало символом глибокого молитовного спокою та відчуження від марнотного світу, нині спостерігаємо "багатосерійний" скандал з повсталою братією монастиря Есфігмен.

Коментарі (25) | Переглядів: 3573

Детальніше...
 
Зраджений, але вірний Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Юрій Федчак   
04.08.2013
СобакаЗ першим гудком приміської електрички він зірвався на лапи і побіг назустріч першим вагонам. Спочатку метушився на пероні, намагаючись когось близького розгледіти у незнайомих обличчях, розпізнати знайомий запах серед сотні чужих. А потім пес загавкав. Ось прибула наступна електричка, а відтак і третя – маршрутом з Трускавця до Львова, а він все бігав, крутив головою у різні боки, та марно – люди йшли, заходили у вагони, однак на його відчайдушний гавкіт ніхто так і не відгукнувся.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Коментарі (59) | Переглядів: 4119

Детальніше...
 
Дрогобиччина: подих історії Надрукувати
Роздуми
Написав(ла) Володимир Садовий   
22.06.2013
ВишивкаСуперечки, які точаться останнім часом стосовно віку Дрогобича, спонукали мене до більш детального вивчення нашого минулого. Переглядаючи часописи, що видавалися до Другої світової війни, я був вельми подивований тим розмахом археологічних досліджень, які велися тоді на наших теренах. У 1928 р. в Самборі був створений музей "Бойківщина". Він видавав часопис "Літопис Бойківщини", де систематично публікувалися матеріали стосовно історії, культури і побуту бойківського племені.

Коментарі (13) | Переглядів: 5512

Детальніше...
 
Всього 81 - 100 з 272
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3729 днів)