Перший Міжнародний фестиваль парапсихологів в Україні Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Східницька селищна рада   
06.09.2014
Східницький фестивальУ Східниці, сьогодні, 6 вересня відбулося урочисте відкриття Міжнародного фестивалю парапсихологів, який триватиме до 10 вересня. У фестивалі беруть участь 60 парапсихологів зі всієї України, Німеччини та Бельгії. Планувалось також приїзд учасників з США, Швейцарії Білорусії та Росії.

Коментарі (10) | Переглядів: 3493

Детальніше...
 
У Східниці встановлять велетенський прапор України Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Східницька селищна рада   
21.08.2014
Прапор на горі у СхідниціВелетенський Державний прапор України з'явиться на горі Кам'яниста у Східниці. Висота флагштока, на якому кріпитиметься синьо-жовте полотнище розміром два на чотири метра, становить дванадцять метрів.

Коментарі (5) | Переглядів: 3552

Детальніше...
 
Подарунок Бориславу: знайдено родовище з величезними покладами нафти Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Юрій Федчак, репортер   
04.08.2014
Нафта у СхідниціНафта досі відіграє важливу роль у багатьох процесах людської діяльності. Продуктами переробки нафти є бензин, солярка, мастила, парафін; вона є сировиною для виробництва різних синтетичних матеріалів, пестицидів і навіть ліків. Супутнім продуктом нафти є газ, який використовується у промисловості і побуті у зрідженому стані (т.зв. скраплений газ). Нафта відіграє ключову роль в економічній незалежності України та її цілісності як енергоносій, адже пальним ми заправляємо легковики і вантажний транспорт, літаки, танки, БТРи тощо. І сьогодні, коли Україна переживає військовий конфлікт з агресором – сусідньою Росією, нам як ніколи раніше потрібні величезні обсяги чорного золота – нафти.

(натисніть на фото для перегляду, всього 21 фото і 1 відео)

Коментарі (7) | Переглядів: 14122

Детальніше...
 
Наші спецслужби не дрімають Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Андрій Плісак   
04.07.2014
У Бориславі крали нафтуУ добу епохальних перетворень ступила Україна. Військова агресія Росії мобілізувала весь український народ. Боротьба за цілісність і незалежність України, її демократичний поступ та проєвропейський вибір триває як на східних теренах України, так і на Галичині. Відповідні зміни відбуваються у міністерствах та правоохоронних органах. Шлях – тернистий, але перші кроки дають очікувані результати.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 3845

Детальніше...
 
Борислав слід визнати зоною надзвичайної екологічної ситуації та почати рятувати місто Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Прес-служба Романа Ілика   
09.06.2014
Роман ІликОголосити місто Борислав зоною надзвичайної екологічної ситуації та невідкладно ініціювати розроблення та забезпечення реалізації Державної цільової програми невідкладних заходів із запобігання загостренню техногенного навантаження та соціальної напруги у місті. З таким депутатським запитом до прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка звернувся народний депутат України Роман Ілик.

Коментарі (16) | Переглядів: 3923

Детальніше...
 
У Бориславі за 4,3 млн грн. реконструюють вуличне освітлення Надрукувати
Новини Борислава
13.02.2014
Вуличне освітлення у Бориславі буде кращимУ Бориславі затвердили програму реконструкції, ремонту та вдосконалення вуличного освітлення до 2020 року. На її впровадження буде скеровано 4 303 тис. грн. Це – кошти місцевого і обласного бюджетів, субвенції державного бюджету.

Коментарі (5) | Переглядів: 2823

Детальніше...
 
Ціна статті – бюджет Борислава або За що хочуть "нагнути" непокірного редактора? Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Юрій Федчак   
06.02.2014
Газету Нафтовик Борислава міська рада хоче поставити на колінаУкраїнська журналістика в сучасну добу переживає величезне випробування: або журналіст і редакція гідно відстоюють честь професії, або ж банально "лягають" під певний "грошовий мішок", продаючи свою свободу за 30 срібняків. Скандал навколо газети "Нафтовик Борислава" вже давно перетнув межу міста та набув певного резонансу. Чергового цвяха забив у стіну депутатський корпус Бориславської міської ради, адже на сесії 3 лютого лише через газетну публікацію виникла загроза неприйняття бюджету міста в цілому. Чим газета, співзасновниками якої є і міська рада, і колектив видання, провинилася перед своєю владою та чого влада вимагає від свого дітища? Схоже на те, що так званий "закон" збанкрутілої Верховної Ради України від 16 січня, яким запроваджується цензура у ЗМІ, набирає сили у Бориславі.

Коментарі (11) | Переглядів: 4164

Детальніше...
 
Два багатоповерхові будинки у Бориславі досі без тепла Надрукувати
Новини Борислава
14.11.2013
Опалення будинків у БориславіМешканці двох багатоповерхових будинків № № 47 та 58 на вул. С. Коваліва у Бориславі досі без тепла. За його словами директора комунального підприємства "Бориславтеплоенерго" Богдана Дубаса, ці будинки є проблемними.

Коментарі (2) | Переглядів: 2559

Детальніше...
 
До вирішення проблеми водозабезпечення у Бориславі залучать інвесторів Надрукувати
Новини Борислава
14.11.2013
Водопостачання у БориславіБориславська влада прагне залучити до вирішення проблеми водозабезпечення міста та селища Східниці інвестора. За словами першого заступника міського голови Романа Дурбака, за дорученням сесії міської ради, сьогодні фахівці відділу економіки шукають відповідь на питання: яка форма співпраці міста з інвестором буде для громади ефективнішою - створення спільного підприємства чи концесія.

Коментарі (4) | Переглядів: 3004

Детальніше...
 
Мешканці Борислава переходять на автономне опалення: збиткові котельні закривають Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) ZIK.ua   
08.11.2013
Герб БориславаУ Бориславі вивід з експлуатації котельні на вул. Д. Галицького, що забезпечувала централізованим опалення центральну частину міста, тривала п’ять років. У цей опалювальний сезон її вже ж буде закрито, у місті також поетапно виводитимуть із експлуатації й інші котельні.

Коментарі (1) | Переглядів: 3829

Детальніше...
 
У Бориславі протестують і погрожують новими акціями непокори Надрукувати
Новини Борислава
31.10.2013
БориславУ Бориславі знову протестують. Цього разу люди прийшли під міську раду і передали міському голові заяву з ультиматумом. У заяві йдеться про абсолютну нездатність влади міста на чолі з міським головою Володимиром Фірманом керувати міськими справами. Зокрема, мерові закидають невирішеність питання з водопостачанням, ремонтом доріг, тротуарів, зруйнованого мосту через річку Тисменицю, неготовність міського господарства до опалювального сезону та інше.

Коментарі (6) | Переглядів: 2878

Детальніше...
 
У Бориславі люди знову можуть перекрити дорогу Надрукувати
Новини Борислава
30.10.2013
Дороги БориславаУ Бориславі мешканці мікрорайону Мразниця знову мають намір перекрити дорогу, яка сполучає місто нафтовиків із Східницею. Це може бути друга за півмісяця акція протесту з приводу аварійного стану дороги на вул. С.Бандери. Та не лише вул. С.Бандери, але й вул. Дрогобицька в аварійному стані. Люди скаржаться й на інші міські дороги.

Коментарі (3) | Переглядів: 3566

Детальніше...
 
У Бориславі добігає кінця епопея нищення багаторічної історії нафтовидобутку і будівництва свердловин Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Дивись.info   
19.10.2013
Герб Борислава В час, коли з екранів телебачення та преси з уст вищого керівництва країни ми чуємо заклики до нарощування обсягів нафто – та газовидобування в Україні, в реальності маємо зовсім іншу ситуацію. Історія Бориславського управління бурових робіт (УБР), про яке далі піде мова, яскравий цьому приклад. Підприємство, яке бере свій початок від січня 1970 року, має славну історію. Кілька десятиліть Бориславське УБР забезпечувало небідне життя багатьом жителям Борислава та довколишніх сіл і давало левову частку в міську казну, а зараз фактично опинилося на межі знищення.

Коментарі (4) | Переглядів: 3359

Детальніше...
 
З алкогольним отруєнням у лікарні Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Наталка Ворон, "Вільне слово"   
20.09.2013
ПивоСвяткування Дня міста у Бориславі не обійшлося без прикрого випадку. У лікарні опинився 13-літній підліток у стані важкого алкогольного отруєння. Про це повідомив головний лікар Бориславської центральної міської лікарні Віталій Головчак.

Коментарі (11) | Переглядів: 3099

Детальніше...
 
У Бориславі ситуація з водопостачанням залишається вкрай важкою Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Іван Тихий   
09.08.2013
Герб БориславаУ Бориславі і надалі вкрай важка ситуація з водопостачанням. Міський голова Володимир Фірман зазначає: "Особливо потерпають від посухи жителі вулиці Трускавецької . На це є об’єктивні причини: і географічне розташування вулиці, і перепад висот, і зношеність трубопроводів. При спробі забезпечити водою верхні поверхи, водоканал збільшив тиск у мережах – результат : дві серйозні аварії на водогоні, які працівники ліквідували протягом ночі. "

Коментарі (7) | Переглядів: 3015

Детальніше...
 
У Бориславі люди, які потерпають без води, вдалися до акцій протесту Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) ZIK   
07.08.2013
Герб БориславаУ Бориславі відбулась акція протесту мешканців, які проживають на вулиці Трускавецькій, спричинена відсутністю води. У цьому районі міста, внаслідок обезводнення водозаборів, виникла проблема з водопостачанням на верхніх поверхах багатоповерхових житлових будинків, а також у приватних будинках. Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

Коментарі (2) | Переглядів: 2912

Детальніше...
 
Бориславський народний театр – переможець 18 Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва Надрукувати
Новини Борислава
11.07.2013
МаскиБориславський народний драматичний театр для дітей та юнацтва імені Петра Телюка міського Палацу культури став переможцем 18 Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва "Від Гіпаніса до Борисфена", що проходив в м. Очакові (Миколаївська область).

Коментарі (4) | Переглядів: 2582

Детальніше...
 
Врадіївка у Бориславі – вже скоро, або чому покриваються злочини "міліції" Борислава? Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Святослав Грабовський   
10.07.2013
ТюрмаНещодавно на всю Україну прогримів скандал щодо подій у Врадіївці, де дівчину спочатку зґвалтували, а потім добивали молотком два міліціонери і кинули її помирати в лісосмузі.

Коментарі (22) | Переглядів: 8342

Детальніше...
 
Чисте серце – чисте місто Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Мирон Цайтлер   
19.05.2013
СміттяЦього року Борислав став свідком масштабної кампанії з очищення міста від сміття. Особливість цього заходу полягала в тому, що ініціатором передпасхального прибирання була не влада, а релігійні та громадські об’єднання. Численні структури під різними гаслами зголосилися прибрати рідне місто від непотребу на волонтерських засадах: скаутська католицька спільнота, євангельські церкви, християнська православна асоціація "Ковчег", волонтери ПЛАСТУ, громадські організації "Екокультура" та Союзу Українок, російська община, молодіжний "Фронт змін", територіальні громади мікрорайонів та інші.

(у статті 2 відео)

Коментарі (4) | Переглядів: 3120

Детальніше...
 
Не ходіть бити міліцію до них у відділення, бо будете злісними хуліганами! Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Святослав Грабовський   
15.05.2013
ТюрмаСьогодні (15 травня 2013 року) на телеканалі ЗІК о 22:00 буде резонансна телепрограма "Народний контроль" тема програми свавілля міліції. Героєм програми буде мешканець м.Борислава Микола Горончук, якого "правоохоронці" звинувачують у нападі на відділок міліції, ламанні меблі та побитті озброєних і вишколених "охоронців закону". Хлопцю шиють кримінал і йому світить від 2 до 5 років в'язниці. Також почуєте історію про батька і сина Олексевичів у подібній історії. Вони також з Львівської області Кам'янка-Бузький район.

Коментарі (12) | Переглядів: 4288

Детальніше...
 
Всього 41 - 60 з 110
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4955 днів)