"Великодні дзвони 2012" у Бориславі Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Адміністрація бориславського міського Палацу культури   
25.04.2012
Герб Борислава 29 квітня в м.Бориславі відбудеться фестиваль духовної, народної та сучасної естрадної пісні "Великодні дзвони". Свято відбудеться на літній сцені міського Палацу культури. Початок святкового дійства о 17 годині. Його учасниками будуть відомі артисти Борислава, Дрогобича та Трускавця.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2258

Детальніше...
 
Коли бориславська влада допоможе інвалідові першої групи? Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Анатолій Власюк   
09.04.2012
Інвалід Катерина Михайлівна Кобитяк і сама не розуміє, як вижила в цю холодну зиму - без газу і води в своєму помешканні. Вона інвалід першої групи, мешкає в самому центрі Борислава, на вулиці Міцкевича. Важко уявити, щоби в наш час можна було обходитися без благ цивілізації. Але факт залишається фактом, і бориславська влада, яка зобов’язана піклуватися про кожного свого мешканця, ніяк не може розв’язати цієї проблеми.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (9) | Переглядів: 3078

Детальніше...
 
Акція "За охорону дітей і сім'ї" Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) ГО "Молодь за здорове життя"   
06.04.2012
4 квітня у м. Бориславі відбулася маніфестація присвячена захисту сім’ї, дітей та традиційних сімейних цінностей. Учасники акції пройшлися головними вулицями Борислава із закликами не допустити узаконення політики скерованої на руйнацію українських сімей, а саме: впровадження гендерних стандартів в суспільне життя та освіту (пропаганда і узаконення сексуальних збочень), а також ювенальної (кримінальної) юстиції, яка відбирає у батьків та педогогів право на моральне та християнське виховання власних дітей (необмежені права дітей, а батькам тільки обов’язки), що в кінцевому результаті позбавляє батьківських прав.

(натисніть на фото для перегляду, всього 10 фото)

Коментарі (21) | Переглядів: 3178

Детальніше...
 
Загазованість у Бориславі. Газ на межі вибуху Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Наталка Кучер, тижневик "Каменярі"   
30.03.2012
Герб Борислава"Ситуація паскудна. Я такої ще в житті не бачив" - так охарактеризував міський голова Володимир Фірман стан загазованості у Бориславі. Газовики при моніторингу рівня загазованості показують такі результати, що стає страшно. Міграція вуглеводневих сполук вражає навіть спеціалістів. Вони стверджують, що така ситуація виникла через неймовірно сувору зиму, земля промерзла на 1, 5 – 2 метри. Із приходом весни та розмерзанням ґрунту газ, що скупчився під землею, почав активно виходити на поверхню.

Коментарі (5) | Переглядів: 3148

Детальніше...
 
31-а сесія по-бориславськи Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Оксана Каспрук   
03.03.2012
Герб Борислава29 лютого – день особливий, бо з`являється у календарі лише раз на чотири роки. Люди по-різному сприймають цю дату: оптимісти сподіваються на удачу, а песимісти очікують чергового розчарування. Саме в цей день депутати Бориславської міської ради зібралися на чергову – 31 – сесію VI демократичного скликання.

Коментарі (5) | Переглядів: 2646

Детальніше...
 
Борислав без води Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Наталка Кучер, тижневик "Каменярі"   
24.02.2012
Герб Борислава Мешканці Борислава знову залишились без води. Єдиний насос, який підкачував воду з водозабору "Рибник", вийшов з ладу. Поломка сталася на з’єднанні двигуна з насосом. Швидко відремонтувати насос працівники водоканалу не змогли. Тож качати воду у місто просто нема чим. Нагадаємо, що два інші насоси вийшли з ладу ще 16 січня, і зараз вони перебувають на капремонті у Львові.

Коментарі (14) | Переглядів: 3432

Детальніше...
 
Фільми у 3D форматі транслюють у Бориславі Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Наталка Кучер, тижневик "Каменярі"   
21.02.2012
КіноБориславці мають можливість дивитися фільми у 3D-форматі. Такий кінотеатр запрацював цими днями у міському Палаці культури. Про це у вівторок на нараді з керівниками структурних підрозділів повідомив міський голова Борислава Володимир Фірман. Одночасно об’ємне зображення у кінозалі можуть спостерігати 50 осіб, хоча сам кінозал розрахований на 100 місць.

Коментарі (11) | Переглядів: 9887

Детальніше...
 
У Бориславі в житловому районі стався витік нафти Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) ZIK   
21.02.2012
Герб БориславаУ Бориславі по вул. Довженка поблизу свердловини №494, яка належить НГВУ "Бориславнафтогаз" стався раптовий прорив на поверхню флюїду (газонафтоводяної суміші), що рухається під великим тиском у підземному просторі.

Коментарі (2) | Переглядів: 3569

Детальніше...
 
Скандальна культура Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Наталка Кучер, тижневик "Каменярі"   
16.02.2012
Маска Ліквідація відділу культури у Бориславі переростає у скандал. Нагадаємо, що у четвер, 9 лютого, депутати Бориславської міської ради прийняли рішення про ліквідацію відділу культури, відділу у справах сім’ї, дітей та молоді і відділу з питань фізичної культури та спорту та утворення відділу гуманітарної політики. Згідно з затвердженим на сесії положенням саме цей відділ тепер займатиметься "реалізацію державної політики та рішень міської ради у сфері молодіжної політики, фізичної культури та спорту, культури, мистецтв та туризму на території Борислава". Різні точки зору з цього приводу зазвучали ще під час обговорення питання у сесійній залі.

Коментарі (33) | Переглядів: 4343

Детальніше...
 
Індивідуальне опалення розчарувало владу Борислава Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Наталка Кучер, тижневик "Каменярі"   
15.02.2012
Герб Борислава Негативні наслідки хаотично встановленого індивідуального опалення далися взнаки під час цьогорічних морозів. У Бориславі виявили такий факт. У квартирі, де ніхто не проживає, власники встановили автономне опалення і взагалі не включали його у період сильних холодів. У результаті температура у пустій квартирі опустилася до п’яти градусів морозу. При такій температурі у водопровідних трубах замерзла вода, і сусіди, котрі живуть на вищих поверхах, залишились без водопостачання.

Коментарі (8) | Переглядів: 3903

Детальніше...
 
За пляшку на грабіж Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Наталка Кучер   
09.02.2012
Тюрма Випити за будь-яку ціну. З такою нагальною потребою чоловіка зіткнулись продавці в одному з магазинів Борислава. Спочатку горе-покупець слізно просив продавця дати йому пляшку горілки "на бороду". І коли продавець на такі умовляння не піддалася, чоловік вистрибнув на вітрину, схопив пляшку оковитої і тікати. Проте далеко втекти і насолодитися трофеєм не вдалося. Як повідомили працівники Бориславського міського відділення МВС, затримали чоловіка дуже швидко і недалеко від згаданого магазину.

Коментарі (10) | Переглядів: 2401

Детальніше...
 
Регіонали Дрогобича допомогли врятувати школу Борислава від ліквідації Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів   
07.02.2012
Партія регіонів Голова Дрогобицької міської організації Партії регіонів Сергій Гориславський допоміг трудовому колективу Бориславської загальноосвітньої школи №7 захистити школу від запланованої місцевою владою Борислава ліквідації шляхом реорганізації навчального закладу.

Коментарі (18) | Переглядів: 2993

Детальніше...
 
Дітям бракує харчів через недбалість дорослих Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Наталка Кучер, тижневик "Каменярі"   
17.01.2012
Діти Заступник Бориславського міського голови Сергій Оленич пояснив, чому у дошкільних закладах міста нафтовиків не вистачає продуктів. Виявляється, потерпають діти через недбалість дорослих. Працівники відділу освіти закуповували продуктів менше, ніж було потрібно, бо не хотіли проводити тендерні процедури.

Коментарі (9) | Переглядів: 3768

Детальніше...
 
Коли земля по 5 гривень Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Наталка Кучер   
11.01.2012
Земля Оренда землі по 5 гривень за кв.м. на інвестиційно привабливій території. Саме такою є ситуація у Бориславі. Трускавецька фірма ТзОВ "Делакс-Україна" платить Бориславській міській раді всього 626 гривень в місяць за оренду земельної ділянки, площею 12, 96 га. Сама ж земля знаходиться навпроти Трускавецького озера, тобто у доволі привабливому для інвесторів районі.

Коментарі (10) | Переглядів: 3735

Детальніше...
 
Виховний процес між тостами Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Наталка Кучер, тижневик "Каменярі"   
09.01.2012
Герб БориславаШокуючий випадок стався у Бориславському дошкільному закладі № 14. Посеред дня на очах у дітей персонал садочку влаштував застілля.

Цей факт, можливо, і не набув би розголосу, якби у дитячий садочок в той момент не навідався міський голова Володимир Фірман. На нараді з керівниками структурних підрозділів виконкому Бориславської міської ради мер розповів: "Півтретьої - в період тихого часу, аж на перший поверх чути шум з другого. Діти у ліжечках не сплять, посеред спальні накритий стіл, на столі горілка, вихователі святкують".

Коментарі (64) | Переглядів: 6441

Детальніше...
 
Статистичні дані з Борислава Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Інформація відділу внутрішньої політики Бориславської міської ради   
16.11.2011
Герб БориславаЯк поінформувала начальник управління праці та соціального захисту Бориславської міської ради Ірина Цапів за 9 місяців поточного року в місті на 15% збільшилась заборгованість з виплати заробітної плати або 512 тис. грн. і становить 3, 826 млн. грн.

Коментарі (2) | Переглядів: 2420

Детальніше...
 
У Бориславі ремонт доріг припинили через нестачу рук і техніки Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Наталка Кучер, "Каменярі"   
26.10.2011
ДорогиРемонти доріг призупинили не лише у Дрогобичі. Важкий транспорт одеської фірми "Автомагістраль" зник з Борислава. Вулиця Шевченка так і залишилась недоробленою. Там уклали нові бордюри, відфрезували дорожнє покриття і на цьому роботи припинили. Не стало у місті ні техніки, ні одеських працівників.

Коментарі (10) | Переглядів: 3871

Детальніше...
 
117 тисяч на чиновницькі туалети чи на потреби громади Борислава? Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Юрій Химин, "Нафтовик Борислава"   
24.09.2011
ТуалетУ № 64 часопису "Нафтовик Борислава" від 31 серпня 2011 року надрукована публікація "Міністр юстиції пообіцяв вирішувати проблеми Борислава". У ній, зокрема йдеться про те, як Бориславський міський голова Володимир Фірман ознайомлював міністра юстиції Олександра Лавриновича, який перебував у Бориславі, з роботами, що їх виконують у приміщенні міської ради. Особливу увагу читачів у цій публікації привертає те, що міський голова скаржився міністру на міський осередок ВО "Свобода", який начебто перешкоджав міському голові зробити ремонт жіночих вбиралень у приміщенні міської ради.

Коментарі (4) | Переглядів: 2818

Детальніше...
 
Коли у Бориславі буде вода? Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Наталка Кучер, "Каменярі"   
19.09.2011
РікаТаке запитання ми адресували представникам міської влади Борислава, оскільки зараз навколо місцевих водозаборів, як кажуть, "почався рух". За програмою "Питна вода" з державного бюджету виділено 3 мільйони 100 тисяч гривень на реконструкцію місцевого водозабору "Ріпне".

Коментарі (5) | Переглядів: 5697

Детальніше...
 
Кесарів розтин для влади Борислава Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Анатолій Власюк   
08.08.2011
Герб БориславаДев’ять місяців тому до влади в Бориславі прийшов Фронт змін. Прихильники Арсенія Яценюка, якого звинувачують у співробітництві з Партією регіонів і навіть у тому, що його проект купив Рінат Ахметов, мають свого міського голову, двох обласних депутатів, більшість у депутатському корпусі міста.

Коментарі (24) | Переглядів: 3289

Детальніше...
 
Всього 61 - 80 з 100
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4283 дні)