Програма свят у Бориславі Надрукувати
Новини Борислава
26.06.2011
Герб Борислава Публікуємо програму святкувань у Бориславі.

З нагоди Дня Конституції України та Дня молоді в м. Бориславі відбудуться наступні заходи.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 3909

Детальніше...
 
Володимир Фірман: "Почекаємо до осені, тоді й побачимо, чого ми з вами варті" Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Роман Соловчук, газета "Нафтовик Борислава"   
26.05.2011
Герб Борислава Цими днями минуло півроку, як новообраний міський голова Борислава Володимир Фірман присягнув на Святому Письмі перед бориславською громадою і розпочав формувати владну команду – заступників і виконавчий комітет. Півроку – це приблизно десята частина відведеної каденції. Спадщина від попередньої влади нинішній команді перепала – хіба поспівчувати можна. Та ще й період виборів був надто невдалим, коли у верхах уже розділили "пиріг" державного бюджету. І на цей рік із того "пирога" такому багатому на скарби містові, як Борислав, і водночас доведеному до такого убозтва, до такої руїни, практично не дісталося нічого.

Коментарі (6) | Переглядів: 3475

Детальніше...
 
Світло в кінці тунелю Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Відділ внутрішньої політики Бориславської міської ради   
28.04.2011
Герб БориславаНещодавно в сесійній залі Бориславської міської ради відбулася зустріч мешканців вулиць Високої, Хвильового, Городище, Гірна, Короленка, Шевченка, Бічна Джерельна, Крута м. Борислава з представниками міської влади, НГВУ "Бориславнафтогаз", ВАТ "Львівобленерго" за участі депутатів міської та обласної рад щодо від’єднання побутових абонентів від електромереж НГВУ "Бориславнафтогаз" з 1 травня поточного року.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2884

Детальніше...
 
Борислав приберуть силами мешканців Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) drohobychanyn.io.ua   
16.04.2011
Герб БориславаВідбулась позачергова сесія Бориславської міської ради шостого демократичного скликання. У залі були присутні 39 із 46 депутатів. Перше питання – різне, в якому депутати озвучили депутатські звернення щодо освітлення вулиць міста, розташування додаткових сміттєзбиральних майданчиків, некоректної поведінки окремих водіїв на міських маршрутках.

Коментарі (2) | Переглядів: 2662

Детальніше...
 
Борислав на початку квітня Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Борислав Інфо   
12.04.2011
Герб Борислава 15 квітня з ініціативи релігійних конфесій міста буде проведено день молитви і день особливого посту за наше місто Борислав. В усіх храмах, незалежно від конфесійної приналежності, о 10.00 год. будуть проведенні богослужіння. О 15.00 год. на площі перед міським Палацом культури відбудеться спільна молитва за участі представників всіх релігійних конфесій міста.

Коментарі (1) | Переглядів: 2605

Детальніше...
 
Із нарад у Володимира Фірмана Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Газета "Нафтовик Борислава"   
24.03.2011
Герб Борислава Нараду у міського голови з участю працівників апарату міської ради, керівників відділів і служб розпочав секретар міської ради Ігор Яворський. Він проінформував, що міська влада зараз працює над тим, щоб чітко з’ясувати картину, як використовуються землі бориславської громади. З цього приводу нещодавно відбулася нарада.

Коментарі (2) | Переглядів: 2901

Детальніше...
 
Позачергова сесія Бориславської міської ради Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Міська рада Борислава   
17.03.2011
Герб Борислава 14 березня відбулося позачергове засідання сесії Бориславської міської ради. На порядку денному розглядалися питання: про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Борислава на 2011-2013 роки; Про затвердження Перспективної схеми теплопостачання міста Борислава на 2011-2015 роки; про внесення змін у кошторис доходів і видатків відділу житлово-комунального господарства та будівництва міської ради по загальному фонду на 2011 р.; про утворення комунального підприємства "Біологічний комплекс – екологія" Бориславської міської ради.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 3840

Детальніше...
 
Шевченка вшанували в Бориславі Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Бориславські новини   
10.03.2011
ШевченкоВ дні перемог і в дні поразок,
В щасливі дні, і в дні сумні
Іду з дитинства до Тараса…
В день народження Велета Духу, українського Мойсея 9 березня в місті Бориславі відбулося покладання квітів до пам’ятника великого Кобзаря та віче.

Коментарі (4) | Переглядів: 2879

Детальніше...
 
100 днів бориславської влади Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Володимир Ключак, "Трускавецький Вісник"   
24.02.2011
Герб Борислава 23 лютого о 15.00 в залі засідань Бориславської міської ради відбулася прес-конференція для регіональних ЗМІ на тему "100 днів діяльності". Тривала вона понад півтора години, за цей час журналісти газет "Франкова криниця Підгір`я", "Нафтовик Борислава", "Каменярі", радіо "Слово", БТБ, "Трускавецького вісника", ЗІКу та інших ЗМІ мали можливість задати запитання та почути на них відповіді.

Коментарі (1) | Переглядів: 3832

Детальніше...
 
Засідання виконкому Борислава Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Борислав Інфо   
22.02.2011
Герб Борислава 17 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради. На засіданні розглянуто 31 питання, по яких прийняті відповідні рішення: Про стан розгляду звернень громадян та стан діловодства у Бориславській міській раді та її виконавчих органах у 2010 р.; Про схвалення перспективної схеми теплопостачання міста Борислава на 2011-2015 р.р. ...

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 3225

Детальніше...
 
Смітники у Бориславі поза законом? Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Борислав Інфо   
20.02.2011
Герб Борислава Бориславська міська рада має намір подати подання в прокуратуру для перевірки наскільки законно "Ком-еко-Борислав" використовує сміттєві контейнери, які є на майданчиках забору сміття. Про це на нараді повідомив міський голова Борислава Володимир Фірман.

Коментарі (3) | Переглядів: 3758

Детальніше...
 
Ріст промисловості в Бориславі Надрукувати
Новини Борислава
13.02.2011
Новини Борислава За 2010 рік промисловими підприємствами міста Борислава реалізовано продукції на суму 235517,7 тис.грн.(без ПДВ), що становить 174,5 % у порівнянні до відповідного періоду минулого року.

Коментарі (2) | Переглядів: 3458

Детальніше...
 
У бориславців з’явився шанс мати європейські дороги Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Петро Магур, газета "Нафтовик Борислава"   
26.01.2011
Борислав Чи не вперше для міської влади Борислава та селищної ради Східниці з’явився реальний шанс вирішити питання ремонту основних доріг міста та курортного селища. Пов’язано це у першу чергу із проведенням фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року. П’ять східницьких готельно-оздоровчих комплексів – "Три сини та донька", "Санта Марія", "Царина джерел", "Респект" та "Київська Русь" – офіційно включені у програму проведення єврочемпіонату.

Коментарі (6) | Переглядів: 3742

Детальніше...
 
Припинення електропостачання боржникам Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Відділ корпоративних зв’язків ВАТ "Львівобленерго"   
25.01.2011
Хата Сьогодні, 25 січня 2011 року, здійснюватиметься припинення електропостачання КП "Бориславводоканал" та ДП "ЖКК" (будинок по вул. Кримській,28) у зв’язку із заборгованістю за спожиту електричну енергію.

Коментарі (2) | Переглядів: 2740

Детальніше...
 
Бюджет-2011 в Бориславі прийнято Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Ігор Юринець, газета "Нафтовик Борислава"   
19.01.2011
Борислав Четверта сесія Бориславської міської ради шостого демократичного скликання була позачерговою. Така нагальність зрозуміла, адже потрібно було прийняти бюджет міста, який має стати основою всієї роботи міської влади і економіки міста на весь наступний рік. То ж саме обговорення й затвердження бориславського бюджету і розпочалася сесія.

Коментарі (1) | Переглядів: 3397

Детальніше...
 
Із нарад у виконкомі Борислава Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Газета "Нафтовик Борислава"   
17.01.2011
Борислав Основною темою традиційної щотижневої наради з керівниками відділів та служб міської ради Борислава був міський бюджет на наступний рік, а отже, кошти, яких у місті дуже бракує, і які потрібно розподілити так, щоб належно функціонувало міське господарство. Тому й зрозуміло, що наш голова запросив першого проінформувати про стан справ начальника відділення Державного казначейства Аллу Русецьку. Далі окреслив ситуацію у своєму відомстві начальник управління комунальної власності Ярослав Лаврик. Про організацію дозвілля юних бориславців у час Різдвяних канікул розповів начальник відділу у справах сім’ї, дітей та молоді Роман Тарнавський.

Коментарі (2) | Переглядів: 3199

Детальніше...
 
Кінець року в Бориславі Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Виконком Борислава   
30.12.2010
27 грудня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради. На даному засіданні було розглянуто 3 питання: про безоплатну передачу будівлі готелю за адресою вул. Шевченка, 33 з балансу комбінату комунальних підприємств на баланс ДК ЖЕК № 1; про коригування тарифу на послуги з теплопостачання для населення. Виконком вирішив: коригувати тариф на послуги з теплопостачання, який встановлений п.1 рішення виконкому від 03.12.2008 р. № 449 "Про встановлення тарифів на послуги з теплопостачання для населення та бюджетних установ” у частині встановлення тарифу на послуги з теплопостачання для населення за 1 кв.м., у розмірі 7,25грн./м.кв.; про створення комітету з конкурсних торгів з організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти при виконавчому комітеті Бориславської міської ради.

Коментарі (1) | Переглядів: 2726

Детальніше...
 
Місцеве самоврядування Борислава Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Сайт виконкому Борислава   
24.12.2010
Міський голова м.Борислава В.Фірман 21 грудня провів нараду з керівниками комунальних служб міста. На початку наради міський голова проаналізував виконання завдань за минулий тиждень. Зокрема, водоканалом було ліквідовано 15 витоків, відновлено водопостачання на вул. Коваліва 56, 58. Також було проінформовано присутніх про те, що на сьогоднішній день розглядається питання побудови тимчасових мостів в районі вул. Гірної, Дрогобицької з метою розвантаження основних вулиць міста від тяжкого транспорту. Керівник КП "Бориславтеплоенерго" Б.Дубас проінформував про прийняті нові тарифи так з 1 січня для населення тарифи зростуть на 10%.

Коментарі (2) | Переглядів: 2714

Детальніше...
 
Святий Миколай побував у Бориславі Надрукувати
Новини Борислава
Написав(ла) Юрій Федчак   
22.12.2010
Пронизливий зимовий вітер змітав сніг з шатрових дахів, ламав гілки дерев і проникав крізь одяг перехожих. 19 грудня виявився морозним днем, але це не перешкодило проведенню святкувань у сусідньому Бориславі.

(натисніть на фото для перегляду, всього в статті 19 фото)

Коментарі (5) | Переглядів: 5683

Детальніше...
 
Засідання міської влади Надрукувати
Новини Борислава
21.12.2010
16 грудня відбулось перше засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради у новому складі. Голова виконкому – міський голова В. Фірман. На розгляд виконкому запропоновано 32 питання, зокрема, про перелік основних питань, які плануються до розгляду виконавчим комітетом в першому кварталі 2011 року.

Коментарі (1) | Переглядів: 2584

Детальніше...
 
Всього 81 - 100 з 100
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4449 днів)