Святкує Стебницький професійний ліцей! Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Юрій Федчак   
23.01.2013
СТПЛ22 січня у Стебницькому професійному ліцеї відбулося надзвичайно цікаве свято – фестиваль "Стебницька сільничка". Гостями цього заходу були директори шкіл, представники обласного управління профтехосвіти та місцевої влади. Згідно програми "Пізнай Україну!" фестиваль також відвідала молодь з далекого зарубіжжя: Бразилії, Сінгапуру, Естонії і Колумбії. Детальніше – читайте у репортажі на сайті "Дрогобич Інфо" через декілька днів.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 4217

Детальніше...
 
Геть лапи від 11 школи! Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Дмитро Тураєв   
16.01.2013
Дзвінок15 січня 2013 року о 18:00 у приміщенні середньої школи № 11 м. Стебник пройшло розширене засідання ради школи. Для участі у заході були запрошені пан Метик, як вищий представник від освіти, Дрогобицької міської ради. Проте він не був готовий до виступу перед батьками, котрі прийшли відстоювати Конституційні права та права своїх дітей на вільний вибір навчального закладу та й не з'явився зовсім. Не було видно і пана Сушка, котрий мав бути присутнім у першу чергу. Проте, не дивлячись на ці два чинники, зібрання відбулось у повній мірі.

Коментарі (55) | Переглядів: 4613

Детальніше...
 
Іграшки з ялинки – дружині на зарплату Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Андрій Ковбаснюк   
27.12.2012
ЯлинкаСьогоднішня влада Стебника у центрі міста, навпроти Будинку культури, встановила новорічну ялинку. А точніше, пародію на ялинку (фото до матеріалу додається). Іграшок, які збереглися ще з позаминулого року, на новорічній "красуні" немає. Куди їх влада поділа – не відомо. Обмотана дротом (добре, що не колючим), і на вигляд така, наче в дитинстві рахітом перехворіла.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Коментарі (20) | Переглядів: 6093

Детальніше...
 
"...Будь моїм господарем, я стану твоїм вірним другом!" Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Вікторія Лишик   
15.10.2012
СобакиСьомого жовтня у Народному домі м. Стебника відбувся благочинний концерт з нагоди Всесвітнього дня захисту тварин. Організаторами свята були Товариство захисту тварин (голова товариства Наталія Петрицин), якому невдовзі виповниться чотири роки та працівники Народного дому.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Коментарі (8) | Переглядів: 2577

Детальніше...
 
Найбільший державний стяг на Дрогобиччині Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Ольга Деркач   
21.08.2012
Герб Стебника Буде розгорнуто у Стебнику з нагоди Дня Прапора на майдані Тараса Шевченка. Акція, яка відбудеться за підтримки кандидата в депутати до Верховної Ради України Ігоря Куруса, розпочнеться о 10 годині ранку 23 серпня.

Коментарі (15) | Переглядів: 2200

Детальніше...
 
У Стебнику відкрили стадіон за три місяці Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Дмитро Федан   
03.07.2012
СтебникТе, що в Дрогобичі не спромоглися зробити за три роки, в Стебнику зробили за три місяці. Вчора, 28 червня, в місті калійників відбулося відкриття стадіону, початок реконструкції якого священики о. Михайло Бучинський та о. Михайло Комарницький благословили 22 березня.

Оновлено 03.07.12 о 22:30, додано відео.

Коментарі (13) | Переглядів: 3693

Детальніше...
 
Як стебницька влада "дбає" про підприємців Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Стебничанка   
19.05.2012
Герб СтебникаЯк стверджує народна мудрість, вся влада від Бога... Тому має дбати про людей. Та наша буденність доводить, що все зовсім не так. У п'ятницю, коли була прекрасна погода і такий святковий день, по маленькому місті Стебник ходила перевірка по легалізації робочих місць. А вже в понеділок, без жодних документів, у Будинку Просвіти розгорнули торгівлю люди, які, напевне, і не знають, що таке документація.

Коментарі (9) | Переглядів: 2468

Детальніше...
 
Як стебницька влада дбає про підприємців Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Стебничанка   
17.05.2012
Герб Стебника Влада, вся влада від Бога... Влада дбає про людей - кумедно, але то не так. Дістали на місці яничари, бо як їх можна назвати, коли робиться те, що називається бардаком.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 114

Детальніше...
 
Культурні стебницькі собаки Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Вікторія Стародуб   
04.05.2012
СобакиДоброго дня, читачі! Напевне, пишу до Вас через те, що не можу дати собі ради в місті, хоча ніби то при владі. А мова піде про безпритульних собак - вічна тема.

Коментарі (7) | Переглядів: 2895

Детальніше...
 
Стебничани звинувачують владу у всіх бідах Надрукувати
Новини Стебника
27.04.2012
Герб СтебникаСьогодні публікуємо листи наших читачів зі Стебника, що пишуть про проблеми рідного міста.

Наше місто Стебник

Ну це просто... То, що робиться у Стебнику, то, напевне, ніде такого чуда нема. Хочу розказати про роботу швидкої допомоги в місті Стебнику, де керує пан Пукало. Якщо мені не вірите, то переконайтеся самі. Був прекрасний сонячно-дощовитий дощ по Пасці - то був вівторок. На вулиці Грушевського почала горіти квартира, там живе не дуже благополучний хлоп, але людина.

Коментарі (9) | Переглядів: 3312

Детальніше...
 
Ігоря Куруса обрано президентом ФК "Стебник" Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Василь Коваль   
02.04.2012
Герб Стебника31 березня у Народному домі м. Стебника відбулися загальні збори спортивного клубу "Стебник". Голова федерації футболу міста Йосип Бандура запропонував розглянути на зборах кілька питань, які потребують рішення колегіального органу. Зокрема, про участь ФК "Стебник" в обласній першості, про затвердження керівництва ФК "Стебник" та про стан підготовки стадіону.

Коментарі (18) | Переглядів: 3450

Детальніше...
 
І.Курус представив Стратегію розвитку краю нас своїй малій батьківщині Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Мар’ян Вавринчук, тижневик "Каменярі"   
09.02.2012
Стебник Минулої суботи в народному домі Стебника відбулася зустріч головного редактора "Каменярів" Ігоря Куруса з стебничанами, які не байдужі до економічного розвитку свого міста. На цій зустрічі, він намагався довести присутнім, що немає безвихідних ситуацій, що в умовах економічної кризи можна і потрібно навчитися заробляти кошти, а потім їх розумно і ефективно витрачати. Що для цього потрібно? Перш за все бажання всіх учасників господарського процесу, влади і навіть звичайних громадян, які мають перспективні економічні ідеї.

Коментарі (21) | Переглядів: 2742

Детальніше...
 
Депутати Львівської обласної ради згадали про Стебницький "Полімінерал" Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Артур Сом, тижневик "Каменярі"   
06.01.2012
Герб СтебникаДепутати Львівської обласної ради визнали недостатньою роботу Львівської облдержадміністрації щодо вирішення проблем гірничо-хімічних підприємств Львівщини, повідомляє прес-служба ЛОР.

Коментарі (5) | Переглядів: 2901

Детальніше...
 
Стебник поза законом Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Сергій Доброт   
29.12.2011
Герб Стебника Як відомо, в Україні діє Закон "Про доступ до публічної інформації", тільки в м Стебнику про нього забули. Згідно цього закону орган місцевого самоврядування (в даному випадку Стебницька міська рада) зобов’язана висвітлювати проекти рішень міської ради та виконавчого комітету на офіційному сайті міської ради або в інший спосіб (друковані засоби масової інформації, офіційна дошці оголошень міської ради). Дані проекти можуть прийматися тільки через 20 днів після висвітлення. Другою нормою є висвітлення прийнятих проектів в п’ятиденний термін після прийняття.

Коментарі (9) | Переглядів: 3603

Детальніше...
 
Чи врешті-решт ошуканим працівникам виплатять чесно зароблені гроші? Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Вікторія Лишик   
21.10.2011
СтебникВже два місяці влада Стебника "годує" обіцянками доведених до відчаю працівників ТзОВ "Трускавецькурортліфт", які з лютого місяця не отримують заробітної платні, обіцяючи допомогти у вирішенні такого прикрого інциденту, який загрожує перейти у страйк.

Коментарі (1) | Переглядів: 2294

Детальніше...
 
Депутати висловили міськвиконкому своє "фе" Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Вікторія Лишик   
19.10.2011
Герб СтебникаНа ХІ сесії шостого демократичного скликання депутати Стебницької міської ради висловили міськвиконкому своє "Фе". Річ у тім, що міні-зоопарк "Куточок Африки", який наробив стільки галасу у Стебнику (про це вже повідомляли у газеті) не залишив байдужим депутатський корпус.

Коментарі (1) | Переглядів: 2474

Детальніше...
 
Ой, дороги або Стебницькі дороги зникають зовсім Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Богдан Британ, "Каменярі"   
28.09.2011
ДорогиУ Стебнику найгірші дороги у нашому регіоні. Це факт, який не потребує доведення. Проминуло красне літечко, минає золотий вересень, а до ремонту ніхто й не приступав. Схоже на те, що нема кому взятися за цю, таку необхідну всім справу. А от тих, хто псує і без того паскудне дорожне покриття стебницьких вулиць, хоч відбавляй.

Коментарі (12) | Переглядів: 3496

Детальніше...
 
Шевченко і мавпи Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Вікторія Стародуб   
17.09.2011
ШевченкоПишу вам, бо сил терпіти стебницький бардак вже немає. Я, Вікторія Стародуб, депутат міста Стебника вперше. Коли ішла на вибори, то обіцяла захищати права та інтереси громадян, а вийшло так, що ні мене, ні інших депутатів міська виконавча влада не чує, або не хоче чути. А 14 вересня поведінка влади мене розчарувала остаточно.

Коментарі (23) | Переглядів: 3130

Детальніше...
 
День Шахтаря, день Стебника, день прощання з літом… Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Володимир та Мар’яна Ключаки, "Трускавецький вісник"   
30.08.2011
Герб СтебникаСтебник святкує День міста тоді ж, коли і Донецьк – в останню неділю серпня. Саме тоді відзначають в Україні День шахтаря, професії важкої, небезпечної, яку часто недооцінюють, але в котрій можуть себе реалізувати тільки справжні чоловіки.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2840

Детальніше...
 
Владу Стебника очікує нова хвиля протесту Надрукувати
Новини Стебника
Написав(ла) Вікторія Лишик   
27.07.2011
Герб СтебникаСхоже, що стебницьку владу чекає нова хвиля протесту працівників сфери житлово-комунального господарства. Про це на понеділковій нараді повідомила заступник директора, старший майстер ТзОВ "Трускавецькурортліфт" Іванна Мороз. За її словами, працівники підприємства, яких, згідно штатного розпису, нараховується 8 чоловік, з лютого місяця не отримують заробітної платні. А у них діти, сім’ї.

Коментарі (1) | Переглядів: 2341

Детальніше...
 
Всього 41 - 60 з 69
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3816 днів)