Проїзд на червоне світло Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Галина Т.   
08.09.2014
АвтомобіліДоброго дня! Прошу висвітлити тему світлофорів і пішохідних переходів біля шкіл. Щоранку веду дітей до школи і спостерігаю, як водії проїжджають нагло на червоне світло світлофора, навіть не пригальмовуючи.

Коментарі (13) | Переглядів: 3458

Детальніше...
 
Звернення до в.о. міського голови Романа Курчика щодо стану вулиці Самбірської Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Зорян Ацедонський   
21.08.2014
Дорога на СамбірськійВже досить тривалий період вулиця Самбірська у нашому місті знаходиться в жахливому аварійно-критичному стані, особливо на ділянці від АТП-14607 до межі міста. Рух транспорту цією вулицею створює щоденно аварійно небезпечні ситуації як для водіїв, так і для пішоходів і призводить до швидкого амортизаційного зносу ходової частини автомобілів.

Коментарі (34) | Переглядів: 4883

Детальніше...
 
Ямковий ремонт у Дрогобичі проводять за польською технологією Надрукувати
Дорожній патруль
18.08.2014
Ремонт ГрушевськогоСьогодні, 18 серпня, у Дрогобичі розпочали поточний ремонт дороги на вул. М.Грушевського. За словами директора департаменту міського господарства, заступника міського голови Івана Лепкого, роботу виконує стрийське підприємство "Магістраль". Використовується техніка, придбана у Польщі.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Оновлено 19.08.2014 о 13:00, додано відео.

Коментарі (26) | Переглядів: 4731

Детальніше...
 
У Дрогобичі відновлено ремонт доріг на Лесі Українки Надрукувати
Дорожній патруль
03.07.2014
Ремонт вулиць у ДрогобичіУ центрі міста відновлено ремонт дорожнього покриття. За допомогою потужної техніки фахівці львівського ШРБУ-65 укладають асфальт на вул. Лесі Українки. Роботи ведуться на належному рівні. Спочатку дорогу очищають від сміття і пороху, відтак кладуть асфальт. Сподіваємося, що за сприятливої погоди за кілька днів вулицю приведуть до належного стану і центр міста набере ошатного вигляду.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Коментарі (27) | Переглядів: 4884

Детальніше...
 
Комбінат міського господарства почав пожинати плоди своєї бездіяльності Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Міжнародна асоціація автомобілістів Прикарпаття   
24.06.2014
ДТП на Грушевсього17 червня 2014 року водій автомобіля "Міцубіші" Білас В.В. мав прикрість провалитися у одну із сотні пасток, розставлених Дрогобицьким КМГ та пунктами прийому металобрухту. Колесо його авто повністю провалилося у колодязь приймання дощової води. Ви скажете: "теж мені новина, таких випадків сотні".

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (11) | Переглядів: 5543

Детальніше...
 
Руслан Козир: "Проблема не з дорогами – проблема з казначейством" Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Трускавецька міська рада   
17.06.2014
Дороги ТрускавцяНа цьому під час наради з комунальними службами знову наголосив міський голова Руслан Козир. Казначейство продовжує блокувати кошти міста, які призначені для ремонту доріг. Без коштів місто не може розпочати жодного ремонту. Підрядники готові до праці, але чекають на аванс. Держказначейство ці платежі не проводить.

Коментарі (5) | Переглядів: 3041

Детальніше...
 
Площа Ринок знову стане пішохідною Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Прес-служба Дрогобицької міської ради   
05.06.2014
Площа Ринок буде пішохідноюВідповідно до рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради №116 від 19.06.2013р. "Про упорядкування в'їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини міста (пл. Ринок)" з 1 липня 2014 року в'їзд на площу Ринок відбуватиметься за спеціальними перепустками. Дане рішення розповсюджується для фізичних та юридичних осіб, в т.ч. для підприємців та державних службовців.

Коментарі (24) | Переглядів: 4651

Детальніше...
 
Чергова видимість ремонту доріг Дрогобича Надрукувати
Дорожній патруль
02.06.2014
Розбиті дороги ДрогобичаУ Дрогобичі відновлять роботи з капітального ремонту дороги на вул. Лесі Українки. Про це сьогодні, 2 червня, на нараді в ратуші повідомив директор департаменту міського господарства заступник міського голови Іван Лепкий.

Коментарі (9) | Переглядів: 3104

Детальніше...
 
Міжнародна асоціація автомобілістів Прикарпаття: справу №2 закрито! Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Міжнародна асоціація автомобілістів Прикарпаття   
31.05.2014
Небайдужий водійМи хочемо повідомити, що департамент міського господарства в особі І. Лепкого, С. Федака та комбінат міського господарства в особі А. Яніва, дотримали свого слова і оперативно відреагували на наш запит. Ми будемо справедливі і дякуємо їм за таку оперативність і діловитість. Надіємося, що і в подальшому вони будуть працювати по-новому, тобто латати ями асфальтом, а не - як колись - листами-відписками.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Коментарі (11) | Переглядів: 3533

Детальніше...
 
На ремонт автодороги Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий у цьому році з Держбюджету України надійде понад 4,5 млн. грн Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Прес-служба Романа Ілика   
31.05.2014
Депутат Роман ІликАвтодорогу Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий відремонтують вже у цьому році. Про це повідомив народний депутат України Роман Ілик. "Ця дорога є однією з артерій, що сполучає курортні міста Львівщини як Трускавець, Східниця, Моршин в тому числі й з країнами Євросоюзу. Тому переоцінити її значення та вплив на економічний розвиток цілого регіону вкрай складно, " - зазначив парламентар.

Коментарі (12) | Переглядів: 3612

Детальніше...
 
До майбутнього Дрогобича із хорошими дорогами Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Міжнародна асоціація автомобілістів Прикарпаття   
28.05.2014
Запити про ремонт дорігДописувачі в своїх коментарях пишуть, що багато в Дрогобичі поганої дороги. Так, це правда і ми знаємо. Але хочемо наголосити, що для офіційного запиту в певні інстанції нам необхідне особисте звернення від учасника руху, інтереси якого ми відстоюємо. Потрібна конкретика і буква закону. Ми не можемо ініціювати судову справу, не маючи підґрунтя (заяви до МААПу від конкретної особи або організації).

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Коментарі (13) | Переглядів: 2759

Детальніше...
 
Змусимо водоканал відновити дорогу! Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Міжнародна асоціація автомобілістів Прикарпаття   
26.05.2014
Водоканал не ремонтує дорогиМААП зверталася до небайдужих водіїв із проханням повідомляти нас про розкопані дороги під час ремонту підземних комунікацій, на яких не відновлено асфальтне покриття.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Коментарі (9) | Переглядів: 3207

Детальніше...
 
Всього 61 - 72 з 110
© 2008-2017 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3487 днів)