Літопис дорожнього обману (Дрогобицький район) Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Андрій Якубув   
11.02.2013
ДорогиБа, що робить? скінчився вік лицарства,
доводиться не списом, а пером
боротися з Іваном та Петром…
Пишу статтю "Про кризис господарства".
(Л. Українка)

(натисніть на фото для перегляду, всього 8 фото)

Коментарі (8) | Переглядів: 5933

Детальніше...
 
Бути чи не бути або Де наші дороги? Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Ярослав Довгий   
31.01.2013
ДорогиМинулого року на сторінках Дрогінфо було багато спроб підняти проблему експлуатації та будівництва доріг на Дрогобичині. Нещодавно Остап Озерний подав на "ДІ" інформацію про перспективи завершення будівництва об’їздної (внутріквартальної) дороги по вул.Северина Наливайка. Болюча тема об’їздної дороги та проблеми, повязані з її відсутністю, турбують більшість мешканців міста Дрогобича і вони на собі відчувають безсилість та неспроможність влади навести елементарний порядок на вулицях міста.

Коментарі (12) | Переглядів: 3189

Детальніше...
 
Міст, що створював загрозу життя водіїв, нарешті полагоджено Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Вікторія Лишик   
20.11.2012
ДорогиНещодавно завдяки старанню новообраного керівника філії "Дрогобицький райавтодор" дочірнього підприємства "Львівський облавтодор", депутата Дрогобицької районної ради Сергія Грибанова, який входить до депутатської фракції партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" було виконано обсяг ремонтних робіт по реконструкції моста на автодорозі Борислав-Самбір, що знаходиться в селі Ясениця-Сільна.

Коментарі (8) | Переглядів: 2644

Детальніше...
 
На дорогах Дрогобича – "Наша раша" Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Вікторія Лишик   
17.11.2012
ДорогиЯк повідомив на понеділковій нараді Дрогобицької міської ради директор департаменту міського господарства виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Іван Лепкий, цього тижня будуть повністю завершені роботи щодо асфальтування вулиці І. Франка. На вулиці Сахарова завершено роботи щодо ливневої каналізації та зрізці дерев. Згодом заасфальтують і вулицю Сахарова, - аж до початку вулиці Війтівська Гора. Тоді, на черзі будуть вулиці Козловського та Спортивна...

Коментарі (27) | Переглядів: 3368

Детальніше...
 
На Спортивній і Козловського потрібні танки! Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Житель, водій   
23.10.2012
ТанкШановна редакція, маю до Вас прохання. Звертаюся до Вас від імені усіх мешканців та гостей вулиць Спортивна та Котляревського! Зробіть якийсь репортаж, на тему відсутності дороги до наших хат. Реально уже немає жодної нормально (навіть за мірками Дрогобича) дороги додому. Біля нашого "Європейського стадіону" проїжджають уже лише вантажівки та техніка МНС.

Коментарі (24) | Переглядів: 3121

Детальніше...
 
Порушення ПДР пішоходами Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Наталія Постойко, СЗГ Дрогобицький МВ ГУМВСУ у Львівській області   
12.05.2012
Міліція У період з 10 по 30 травня 2012 року на території Львівської області проводиться цільове профілактичне відпрацювання по виявленню і припиненню порушень Правил дорожнього руху пішоходами, особами котрі керують мопедами, мотоциклами, моторолерами, велосипедами.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2632

Детальніше...
 
Попередження та профілактика на дорогах Дрогобича Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Наталія Постойко, СЗГ Дрогобицький МВ ГУМВСУ у Львівській областіПопередження та профілактика на дор   
23.04.2012
Міліція З метою стабілізації та зниження стану аварійності Державною автомобільною інспекцією Дрогобицького міського відділу вживаються організаційні та практичні заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на території обслуговування.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2506

Детальніше...
 
Дрогобицька автоінспекція сплутала вихідний день зі святковим Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Іван Тихий, тижневик "Каменярі"   
18.04.2012
Міліція 16 квітня, наступний за Великодним день, дрогобицькі автоінспектори продовжували "охороняти" дорожний знак, який в центрі міста з вул.. Музичної спрямує рух автотранспорту на вул. Трускавецьку і таким чином забороняє в’їзд на вул. Завалля у недільні і святкові дні. Під прицільне око патруля ДАІ потрапив і журналіст, який повертався додому після 23 години.

Коментарі (17) | Переглядів: 5165

Детальніше...
 
Чому мовчать водії? Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Оксана Каспрук   
05.04.2012
Весна планетою крокує – доріг ніхто не ремонтує… Така "поезія" приходить до голови, коли їдеш по вулиці Стрийській у Дрогобичі. Мова йде не про всю вулицю, а окрему її частину – від паспортного столу до ЗОШ №4. Не один водій, проїжджаючи на цій ділянці, забувши про піст, висловив не одне "тепле" слово на адресу міської влади. Журналісти "ДІ" сьогодні здійснили невеличку прогулянку з фотоапаратом і були шоковані побаченим.

(натисніть на фото для перегляду, всього 10 фото)

Коментарі (22) | Переглядів: 3887

Детальніше...
 
Допоможемо владі латати дороги Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Автомобіліст   
20.03.2012
Дороги На більшості доріг Дрогобиччини з таненням снігу мов корова язиком злизала асфальт. Укотре витрачені десятки мільйонів гривень платників податків, а корупціонери у владних кабінетах поклали собі до кишень чималі суми. Як зарадити біді? Громадський активіст Павло Бєлоусов з кримської Алушти знайшов, здається, дієвий спосіб впливу на владу.

Коментарі (20) | Переглядів: 3355

Детальніше...
 
Коли засиплять ями? Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Оксана Каспрук   
15.03.2012
Дороги Весна вступила на землю як повноправна господиня. Але, крім довгожданого тепла, проблеми стали з’являтися, наче проліски з-під снігу. Адже зійшов сніг, який сяк-так рівняв дороги, і багатостраждальна вулиця Івана Франка – страшний сон усіх дрогобицьких водіїв – виявилася у катастрофічному стані. Найпроблемніший шмат дороги знаходиться поблизу церкви. Тож дискомфорт відчувають не лише водії, а й ті люди, для яких недільний похід до церкви стає ледь не екстрімом.

Коментарі (21) | Переглядів: 3331

Детальніше...
 
Маршрутчики наражають на небезпеку себе і пасажирів Надрукувати
Дорожній патруль
27.01.2012
ВідеоОдин з наших читачів надіслав відео, зняте випадково за допомогою відеореєстратора. На ньому видно, як маршрутка "підрізає" водія, тобто не надає переваги у русі. Водій маршрутки не лише порушив ПДР, а й, враховуючи складні погодні умови та погане дорожнє покриття, наражає на небезпеку життя та здоров’я пасажирів.

Коментарі (53) | Переглядів: 6339

Детальніше...
 
Всього 97 - 108 з 113
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3543 дні)