Попередження та профілактика на дорогах Дрогобича Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Наталія Постойко, СЗГ Дрогобицький МВ ГУМВСУ у Львівській областіПопередження та профілактика на дор   
23.04.2012
Міліція З метою стабілізації та зниження стану аварійності Державною автомобільною інспекцією Дрогобицького міського відділу вживаються організаційні та практичні заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на території обслуговування.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 2402

Детальніше...
 
Дрогобицька автоінспекція сплутала вихідний день зі святковим Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Іван Тихий, тижневик "Каменярі"   
18.04.2012
Міліція 16 квітня, наступний за Великодним день, дрогобицькі автоінспектори продовжували "охороняти" дорожний знак, який в центрі міста з вул.. Музичної спрямує рух автотранспорту на вул. Трускавецьку і таким чином забороняє в’їзд на вул. Завалля у недільні і святкові дні. Під прицільне око патруля ДАІ потрапив і журналіст, який повертався додому після 23 години.

Коментарі (17) | Переглядів: 5040

Детальніше...
 
Чому мовчать водії? Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Оксана Каспрук   
05.04.2012
Весна планетою крокує – доріг ніхто не ремонтує… Така "поезія" приходить до голови, коли їдеш по вулиці Стрийській у Дрогобичі. Мова йде не про всю вулицю, а окрему її частину – від паспортного столу до ЗОШ №4. Не один водій, проїжджаючи на цій ділянці, забувши про піст, висловив не одне "тепле" слово на адресу міської влади. Журналісти "ДІ" сьогодні здійснили невеличку прогулянку з фотоапаратом і були шоковані побаченим.

(натисніть на фото для перегляду, всього 10 фото)

Коментарі (22) | Переглядів: 3776

Детальніше...
 
Допоможемо владі латати дороги Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Автомобіліст   
20.03.2012
Дороги На більшості доріг Дрогобиччини з таненням снігу мов корова язиком злизала асфальт. Укотре витрачені десятки мільйонів гривень платників податків, а корупціонери у владних кабінетах поклали собі до кишень чималі суми. Як зарадити біді? Громадський активіст Павло Бєлоусов з кримської Алушти знайшов, здається, дієвий спосіб впливу на владу.

Коментарі (20) | Переглядів: 3258

Детальніше...
 
Коли засиплять ями? Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Оксана Каспрук   
15.03.2012
Дороги Весна вступила на землю як повноправна господиня. Але, крім довгожданого тепла, проблеми стали з’являтися, наче проліски з-під снігу. Адже зійшов сніг, який сяк-так рівняв дороги, і багатостраждальна вулиця Івана Франка – страшний сон усіх дрогобицьких водіїв – виявилася у катастрофічному стані. Найпроблемніший шмат дороги знаходиться поблизу церкви. Тож дискомфорт відчувають не лише водії, а й ті люди, для яких недільний похід до церкви стає ледь не екстрімом.

Коментарі (21) | Переглядів: 3210

Детальніше...
 
Маршрутчики наражають на небезпеку себе і пасажирів Надрукувати
Дорожній патруль
27.01.2012
ВідеоОдин з наших читачів надіслав відео, зняте випадково за допомогою відеореєстратора. На ньому видно, як маршрутка "підрізає" водія, тобто не надає переваги у русі. Водій маршрутки не лише порушив ПДР, а й, враховуючи складні погодні умови та погане дорожнє покриття, наражає на небезпеку життя та здоров’я пасажирів.

Коментарі (53) | Переглядів: 6230

Детальніше...
 
Перший сніг в середині січня став для дрогобицьких комунальників несподіванкою Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Іван Тихий   
18.01.2012
Сніг Дрогобич виявився не готовим до першого снігу. Це підтвердив 16 січня на нараді в ратуші директор департаменту міського господарства – заступник міського голови Андрій Янів.

Коментарі (25) | Переглядів: 3831

Детальніше...
 
Люди перекрили дорогу Дрогобич-Волоща для важковагового транспорту фірми ТКС Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Іван Тихий, тижневик "Каменярі"   
12.01.2012
Дороги Вчора, 11 січня, мешканці с. Волоща Дрогобицького району перекрили дорогу на автошляху Дрогобич-Волоща для важковагового транспорту фірми ТКС, яка проводить протипаводкові роботи в районі.

Коментарі (20) | Переглядів: 5587

Детальніше...
 
Дорогі дороги Дрогобича і влада Надрукувати
Дорожній патруль
Написав(ла) Олесь Доктор   
11.01.2012
Дороги Фраза російського поета А. Вознесенського: "А на русские дороги не хватает ни рессор, ни мата!" – лише половина з того, що може охарактеризувати нинішній стан доріг Дрогобиччини. Я би ще додав, що не вистачає грошей та шибениць, бо занадто вже це справа державної ваги та безмежної відповідальності. А що державної ваги, то це кожен розуміє по-своєму, майже як в Дрогобичі на продуктовому ринку: хто продає товар, того й вага…

Коментарі (35) | Переглядів: 5565

Детальніше...
 
Новий вигляд старих доріг Дрогобича Надрукувати
Дорожній патруль
29.09.2011
ВідеоСьогодні (29 вересня 2011 року) ми здійснили поїздки вулицями Стрийською та Трускавецькою з метою огляду проведених дорожніх робіт.

(всього 2 відео)

Коментарі (20) | Переглядів: 5142

Детальніше...
 
До Нового року дороги зроблять? Надрукувати
Дорожній патруль
08.09.2011
ВідеоСьогодні на вулицях міста можна було побачити багато людей у жовтих спецівках, а саме на вулицях Трускавецькій і Стрийській. Вітаємо дрогобичан, розпочалися нарешті ремонти доріг!

Коментарі (30) | Переглядів: 3770

Детальніше...
 
Всього 97 - 107 з 107
© 2008-2017 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3425 днів)