Кучма стримав слова? - друзі чи конкуренти

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
04.12.2021

 

Відео


Переглядів: 3173

Коментарі (37)
 
Як тільки розпочинається піст (чи то передріздвяний чи інший ) нечистий починає воювати. Це не жарт. Люди готуються до свят, колядують, діти чекають святого Миколая, а лихе-намагається витягувати негатив . Було літо, чому не піднімали то питання? То літом не смерділо, а тепер взимі, в морози- їх то шкрябає чомусь. Ближче Різдва будуть нові серії, так бачиться. А перед Пасхою-то взагалі розгул. Так показує практика. Гоголь з "Вечорами на хуторі поблизу Диканьки"- відпочиватиме. Іншого логічного пояснення-не знаходжу. Стає зовсім не дивно, що в таке Велике свято-пишуться такого роду статті.
Рейтинг: 3+ -10-
 
., 09:52 04 грудня 2021 р.
 
Якогог хріна Марія Головкевичка, депутатка засраної Дрогобицької районної ради, замість того шоби після лікарні не вмирати і відігрітися в музеї, поїхала знов десь на Схід. Ліпче бабо сиди в дома і дзвони до виборців. І шо з їм помогла за то й рік. нерви попсула. Та то замість того шоб їм помагати то вони тобюі на лікарства і на нові шмотки гроші збирали. І твоїй розведеній профурії дочці!
Рейтинг: 7+ -3-
 
Валентина Колотило, 09:54 04 грудня 2021 р.
 
І мене би взяли на роботу сміття сортувати, бо на іншу роботу не беруть, як душевнохворого.
Рейтинг: 2+ -2-
 
uit Koninkrijk der Nederlanden, 09:55 04 грудня 2021 р.
 
Чар-мене-чур! Я говорив що той Кучма не шаман, а Чорт-натуральний! Так брехати може тільки лукавий !
Рейтинг: 18+ -2-
 
Виборець, 09:58 04 грудня 2021 р.
 
А до чого там Лагодича всунули? Невже його ще хтось серйозно сприймає?
Рейтинг: 8+ -3-
 
Стах, 10:38 04 грудня 2021 р.
 
Людина яка не тримає слова! Брехун, очки бігають. І це лице міста! Він вже який раз щось обіцяє , і не виконує? Але крісло любить до безтями! Актор ще той. Йому в театр треба, і маска підходяща :grin
Рейтинг: 20+ -1-
 
Автор, 10:41 04 грудня 2021 р.
 
Скажіть, пане Президенте, хто отого шизофреніка призначив керувати Міністерством Охорони Здоров"я? Воно ж- самодур! Чи Ви, Президент, не Піночет для всієї отієї шобли, котра окупувала Вас особисто? ! Оте гівно вирішує, кого куди пускати, а кого- ні, воно хто? !
Рейтинг: 3+ 0-
 
!, 10:50 04 грудня 2021 р.
 
Людина яка так інтенсивно обманює сої земляків , має бути наказаний привселюдно! Бо знищення рідної країни , під час російсько-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ -це як мінімум зливання інтересів Держави! Кучма - це внутрішній ворог, якого треба як най бистріше позбутись, поки він не зруйнував майбутнє наший дітям!
Рейтинг: 14+ -1-
 
Чорновол, 11:11 04 грудня 2021 р.
 
А може того чорта ляшка у кульпарків замість стахіва? Бо чудить неадекват по-серйозному. Нехай та псіна Конституцію почитає бо прокльонів щодо його персони - неука вже немало. Хоч мільйон доз нехай собі вколе може морда його зміниться бо якесь чудо -юда засушене а не мужик.
Рейтинг: 4+ -2-
 
До "!" Коменту зверху, 11:25 04 грудня 2021 р.
 
Але Кучма зараз краще виглядає ніж рік тому, перед виборами, якись зелений та ще ті роги, я вам скажу брехати то тоже не легка робота)
Рейтинг: 17+ 0-
 
Клерк, 12:27 04 грудня 2021 р.
 
Як буквально на днях сказав голова м ЛЬВОВА САДОВИЙ у Львові почсали будувати смівттєпереробний завод, напевно на цілу Львівську область. ? скільки його будуть будувати напевно не один рік. ну то таке але будемо мати завод так що як колись мовив ! старший" русский братан - не ганите лошадей! ? Ціна такого завода 25 000 000 ЄВРО! АРЕВІДЕРЧІ м. ДРОГОБИЧ
Рейтинг: 4+ -1-
 
снайпер + затетий украінець, 12:32 04 грудня 2021 р.
 
Ну, а коли уже Лагодич розкаже про кучмині мільйони і надасть докази по Петрику?
Рейтинг: 12+ -1-
 
Саша, 12:43 04 грудня 2021 р.
 
вчора дивився по ТРК УКРАІНА Свобода слова САВІКА ШУСТЕРА. ШОК! Во главє держави уКРАІНА стоять як колись мовив напівжидок СТАЛІН "ВРАГИ НАРОДА"То не моі слова а виступ двох полковників військовоі розвідки УКРАІНИ! ШОК! А ви чепилися КУЧМИ вам видно скучно і не * уй робити! ? м. ДРОГОБИЧ
Рейтинг: 1+ -7-
 
снайпер + затетий украінець, 12:45 04 грудня 2021 р.
 
Шустер шоумен не більше, тому дивитись їхні політичні ігри багатьом вже набридло за 30 років. Одне і те ж. Основне для них аудиторія лохів-слухачів і тоді вони працюють на народ аж засмаркались всі без винятку серед нинішніх партєєк . А істиної правди народ ніколи знати не буде від тих перевертнів патрійотів вишиваних. Чуть що, відразу вишиванку одягає наволоч одна з другим і руку на серце кладе злодійня голіма. Снайпере пора вже дорослішати бо вони всі на нас ложили знаєш що. Де ми, а де вони причому з нашою допомогою . Но тепер нас нагинають по повному всюди виконуючи лиш те що каже західний партнер хай йому гресь мяко кажучи. Було зле а тепер ще гірше нажаль. Бо до здоров'я людини добрались ці іроди.
Рейтинг: 11+ -1-
 
Снайперу, 13:30 04 грудня 2021 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 4+ -1-
 
Гринь, 13:34 04 грудня 2021 р.
 
Тепер думаю що ні , бо Тарасько при кориті а як не буде обраний тоді і захисту небуде від тих контролюючих структур які його тепер кришують не безоплатно це ясна річ. Так було завжди зі всіма мерами. Мабуть ти ще замолодий корупціонерську схемку розуміти.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Сашку, 13:38 04 грудня 2021 р.
 
Ігор Чава на громадській раді оголосив про чистку кадрів, яким поза 60-ть! Що це таке пане мер?
Рейтинг: 7+ 0-
 
Хосе Турчик, 13:42 04 грудня 2021 р.
 
Пишіть заяву в поліцію про грубе порушення законодавства про працю. Будь-яка відмінність, виключення, обмеження або перевага, що заперечує або зменшує рівне здійснення права на працю є недопустимим у демократичному суспільстві
Рейтинг: 6+ 0-
 
Про чистку кадрів, 15:29 04 грудня 2021 р.
 
Правельно, нехай старі сидять на пенсії. Що ще мало накрали? Чому то молоді мають їздити по заробітках, а ті пердуни покидають кабінети тільки вперед ногами?
Рейтинг: 13+ -3-
 
До попереднього, 15:53 04 грудня 2021 р.
 
Кучма із замами, міськвиконкомом і депутатами-БАНДА, яку обрали несвідомі виборці на догоду тої шайки.
Рейтинг: 20+ -2-
 
Ліля, 16:50 04 грудня 2021 р.
 
Вічна проблема зігнати з теплого місця чинушу пенсіонера. Звісно що він має право дальше продовжувати працювати але на робітничих професіях. Йди сторожом у ту ж Ратушу чи якийсь учбовий заклад бо там також майже мертв'яки висиджують , або йди у магазин до Муля прибирати або у швейні цехи якщо пройдеш на біржі праці перенавчання . Робітничих професій багато як кажуть у центрі зайнятості. Але і у них пердуни пенсійні сидять та очолюють цю біржу праці мать її бо слів інших недобереш до того кодла копупційного. За 30 років не знайшлось таких керманичів у країні які б мали силу волі і політичної також це все болото висушити. А з другої сторони розумієм що вони ніколи не йшли з чистими намірами у владу починаючи з 90 -тих. Тому сьогодні такий бедланище повсюди. І це ще не дно як бачим. Бо маючи такого "Ляшка сандохтора" кожен день дивуєшся скільки у його башні "брєдових" фантазій. Тій фізособі ні Конституція країни ні сам Господь не є перешкодою до виконання "мети" всесвітньої організації моз. Якось так про наболіле .
Рейтинг: 9+ 0-
 
Аннета, 17:19 04 грудня 2021 р.
 
Як завжди сформована владою кучка людей постійно відволікає увагу від конкретики дописів на які необхідно давати зрозумілі відповіді. Як конкретно вирішується питання з поводженням з побутовими відходами, надати дані про фактичну вартість вивозу та захоронення їх. Роботу самої корумпованої комунальної сфери, розподілення землі та багато іншого. Але прихвостні швидко все спускають на політику і дурні не по темі коменти.
Рейтинг: 8+ 0-
 
Дрогобичанин, 19:02 04 грудня 2021 р.
 
Хто і коли Тобі скаже конкретику у цих питаннях . Там для нас заготовлені інші цифри та рішення ніж в реаліях . По-іншому незмогли б багатіти наші недотуркані обранці. Бачиш як опустились заради бабла маю на увазі демократичне фото мера. Якщо так його виставляють значить рильце то в пушку. Яка убогість у душі.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Дрогобичанину, 20:16 04 грудня 2021 р.
 
Один брехун на Банковій, а інший в Ратуші.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Степан, 23:23 04 грудня 2021 р.
 
Великий Юпітер підказує , що вставлене відео з Лагодичем не випадкове. Друзі по земельних ділянках , оборудках з комунальним майном , спатоньки не можуть - владоньки хочуть , і в рученьки бюджетні грошики вже не попадають. Скучно без влади! Всі ми розуміємо, що дані особи особливо болісно вболівають за громаду, іі земельку , і всі інші ресурси . Дякуємо за турботу!
Рейтинг: 0+ -3-
 
Борис, 06:00 05 грудня 2021 р.
 
Про що писати заяву в поліцію: на стовпах понаклеювали "клепсидр" із "запрошенням на роботу" із фантастичними обіцянками, а прийдеш- то наче вже на дверях написано "Ідіть у сраку! "? ! І які у тій "заяві в поліцію" наводити аргументи: наліпки на стовпах, а чи- нулі у зарплатних відомостях? ! А чи- сексуальні фрикадельки: "хлопчик-дівчинка нам треба", а не старих 50+? !
Рейтинг: 3+ 0-
 
?!, 06:22 05 грудня 2021 р.
 
Хосе Турчик зробив наклеп. Офіційно заявляю, що я знаю свого начальника Ігора Чаву, як законно призначеного начальника Управління культури і туризму Дрогобицької міської ради, молодого професора історичних наук, екс-директора Туристично-інформаційного центру і автора арективу ДРО, а люди знають , як депутата дрогобицької районної ради і офіційно від Кличка, не знаю про що пише Хосе Турчик! Усе це брехня! Творимо Культурний Бал разом!
Рейтинг: 2+ -10-
 
Леся Татарська, 10:04 05 грудня 2021 р.
 
Кучма не бреши!  
Ти нам це сміттєзвалище на Гайдаматській пообіцяв і міліон доларів !
Рейтинг: 7+ 0-
 
Латвія, 10:18 05 грудня 2021 р.
 
Прям молодий професор як то вміло тепер неуків називаєте. Скільки відвалив бабла за здобуття професорського звання? На моє переконання. він і "КИВА" одного поля ягода. Лопату в руки тим "професорам" і траншеї рити на новий ЦНАП .
Рейтинг: 13+ 0-
 
Дрогобичанка до Татарської, 11:43 05 грудня 2021 р.
 
Одні професори у ратуші блін. Лайноїди та заробітчани таке поганяло серед дрогобича у більшості щодо тих професорів. Свати брати сестри дружини коханки зяті та друзі по корупційним схемам - то неповний список штату міської ради ціілі династії корупціонерів за 30 років виплекались. З кожними черговими виборами для виборців стає це очевиднішим.
Рейтинг: 14+ -1-
 
Вау, 12:59 05 грудня 2021 р.
 
Яке ще ДРО? Відро? Щось курите. :grin
Рейтинг: 3+ 0-
 
Зеня до Татарської, 14:52 05 грудня 2021 р.
 
Один із цих постановників мішігінства прийняв рішення "встановити на фасаді альма-матер БАРИЛЬЄФ" на честь знаменитого дрогобицького професора. Свого часу пан професор (царство йому небесне) так розштубачив одного "скурпульозного" неука, що газетної шпальти було замало (і це- за однієї "берулі-борулі"). То, прошу пардону, котрий із вас- "скурпульозний барИльєф"? ! Невже й туди понаприймали одні одних, імені всіх "патріотів патрійотовичів"? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 15:34 05 грудня 2021 р.
 
"навпроти медичного центру «Алли Бульби» (кінець цитати)"- вкотре оштубачився котрийсь страшенно великий "писар" імені вуйка-патрійота? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 13:44 06 грудня 2021 р.
 
А чому, і хто, пам"ятник Бандері у Дрогобичі "споруджували" у двох різних квартирах одного й того ж будинку: невже Америка й Канада так багатоо вигаратали доларів? Вуса поголи!
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 13:55 06 грудня 2021 р.
 
А чому, і хто, пам"ятник Бандері у Дрогобичі "споруджували" у двох різних квартирах одного й того ж будинку: невже Америка й Канада так багато вигаратали доларів? Вуса поголи!
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 13:57 06 грудня 2021 р.
 
Хочу трохи не по темі.  
На вул. Стрийська встановили кільце із знаком кільцева (не головна) дорога. То що ж ви думаєте, водії їдуть і пропускають всіх хто виїхав на головну. Таке враження, що у нас всі покупляли права.
Рейтинг: 3+ 0-
 
снайпер, 08:24 07 грудня 2021 р.
 
Заборонити у місті та в ОТГ всілякорізні відкриття нових підприємств будь-кої форми власності, доки власники клепсидр на стовпах і на дверях своїх "шарашок"не пояснять їхні "принципи" прийому на роботу й власну вихованість та придатність до роботи з людьми! Не стєрвофікати перевіряти, а мізки й моральність!
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 15:01 08 грудня 2021 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2022 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5010 днів)