Тарас Ярославович, то вони "ЗЕ" все-таки «КЛОУНИ» чи ні…?

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
20.12.2021
Запитання до громади, як Ви гадаєте, коли мер Дрогобича лукавив:
 

 

 Чи коли називав Президента України Володимира Зеленського і депутата від 121 округу від ПП «Слуга Народу» Ореста Саламаху - «КЛОУНАМИ».
 
- Чи коли просив у них гроші на велику реконструкцію площі Ринок?
==============================
Тарас Ярославович свого часу бігаючи по каналах та роздаючи інтерв’ю, багато чого наговорив, але час йде і ми пригадаємо усі перли які він видавав, тільки щоб залишитись біля корита…
==============================
 
Хочемо нагадати, що 23 липня Депутату Оресту Саламасі було висловилено недовіру: Депутати ДМР підтримали петицію громади.


https://drohobych-rada.gov.ua/
Хочемо також нагадати про зневажливе ставлення Тараса Ярославовича до Депутатів міської ради VIII скликання від ПП "СЛУГА НАРОДУ": Пилипціва Олег а Мироновича, Слотило Марти Ігорівни та до Голови Дрогобицької РДА
Кулиняка Степана Львовича... 


 

Переглядів: 1996

Коментарі (29)
 
Нічого нового та дивного у поведінці мера, адже саме так є не тільки у верхах , але і між простими пересічними. У нас такий ментолітет і його майже неможливо виправити . Немає особистої думки твердої майже ніхто , кожного можна перекупити тому так бідуємо. Спільні проєкти та спільні схеми щодо дерибану бабла -ось що поєднює владних мужів а потім будуть нові кримінальні справи бо з кимось не поділились і так вже століттями ми це спостерігаєм. Боляче лиш то, що владних крадунів та зрадників не саджають натомість це можуть зробити з простою людиною. Навішати ярликів і до цюпи. Подвійні стандарти зашкалюють повсюди тепер.
Рейтинг: 11+ -1-
 
Дрогобичанка, 09:55 20 грудня 2021 р.
 
Вкрай драматично розвиваються подіі в боротьбі Ярослава Бігуняка проти Кучми. Фермер повигравав всі суди. І що тепер буде ?
Рейтинг: 20+ 0-
 
Цікаво., 10:16 20 грудня 2021 р.
 
Хіба це клоуни, от у нас на Кульпарківській є і клоуни, і мери, і президенти.
Рейтинг: 2+ -3-
 
uit Koninkrijk der Nederlanden, 10:30 20 грудня 2021 р.
 
Не тільки повигравав суди, але ще зобов’язав МР повернути судові збори які він оплатив.  
На хвилинку, Кучма повертає бюджетні кошти але судиться за фізичних осіб які дали йому гроші за ці ділянки і яких вони позбудуться, але як ми знаємо Тарасик ніколи не повертає гроші, просто затягує час.  
Перемога на стороні Бігуняка!
Рейтинг: 24+ -1-
 
Дрогобичанин., 10:33 20 грудня 2021 р.
 
не хочеться тут щось коментувати, бор тут крім мене простого дрогобичанина\так як пан Зеленський простого парня з Кривого Рогу\ ще будуть думаю купа коментарів. Що таке шановані "СЛУГА НАРОДА"? Оці два слова говорять самі за себе - чиновники повинні звітуватися перед народом стоячи на колінах перед цим народом! Якби не ми і іх би не було цих "СЛУГ НАРОДА"! Важко керувати державою УКРАІНОЮ. Не легко бути і керівником міста. бо всім ще ніхто не вгодив, таке наше життя! Клоуни чи не клоуни- ? . Напевно що так. Але то клоуни з великим баблом. Маєте приклад з тим не русским зам міністра МВС Украіни! То взагалі цирк! Як його там ЛАПШАШВІЛІ! ? . Важко жити. П. С. І ще. щоб там не було я як давній житель супер міста ДРОГОБИЧА всім бажаю здоров я, наснаги, не сваритися і бути як один кулак. ми того варті! СЛАВА МОІЙ НЕЗАЛЕЖНІЙ НЕНЬЦІ УКРАІНІ! м. ДРОГОБИЧ
Рейтинг: 4+ -2-
 
снайпер + затетий украінець, 11:04 20 грудня 2021 р.
 
Кучма -це просто непотріб, лайно, мотлох і брехлива несинітниця і це все що я можу сказати Хорошого про таракана Кучму
Рейтинг: 24+ -1-
 
Ато а ето, 11:19 20 грудня 2021 р.
 
тарасьо жре в три горла і про своіх шавок не забуває, підкидує ім земельку, але будуть відповідати всі
Рейтинг: 19+ 0-
 
tyr, 11:32 20 грудня 2021 р.
 
Ну і що тут такого? Коли у мене був начальник порохобот, я теж був за Порошенка, тепер начальник помінявся, новий топить за Зеленського, і я за Зеленського. Треба жити так, як цього вимагає час.
Рейтинг: 4+ -12-
 
Стах, 11:56 20 грудня 2021 р.
 
Коментар трохи не в тему, але хочу псу нагадати, Дзерин поверни гроші за 4-от ділянки ! 16 штук баксів засосав! Вітдай бо буде біда! Самбірська близько!
Рейтинг: 10+ 0-
 
Рагуль., 12:35 20 грудня 2021 р.
 
Хто буде рявкати проти мера Кучми або проти мене - усіх крою. я сказав.
Рейтинг: 4+ -6-
 
Банан стебницький, 12:37 20 грудня 2021 р.
 
До Стаха.  
Не переймайтеся дуже, шановний. Клоун ЗЕ вибудовує таку систему, що скоро всі будуть кричати тільки "одобрямс" та натхненно плескати в долоні стоячи. І сприяють цьому самі ж зебаранці 73. Історія 100 -літньої давнини повертається.
Рейтинг: 4+ -14-
 
Наталія, 12:43 20 грудня 2021 р.
 
Зайдеш після 17:00 
Скажеш хто на тебе рявкая, я підстрах!
Рейтинг: 4+ 0-
 
Борис до Банана стебницького, 13:09 20 грудня 2021 р.
 
Таааак, робим цімус "до Європи": 14. 45 год, "двійка" біля універмагу- чхати той пристарілий "рульовець" хотів на те, що двоє очікувачів на шаленому вітрі чекають, аби "його тупорильство" зупинилося на визначеній для цього зупинці- проїхав мимо, ані муркнув. Квитки скільком пасажирам видав від початку зміни? Наступне: отих "два місця для своїх" на Стебник і Борислав- то не прерогатива Рудницьких в області, аби оту шарабанду повиштуркувати геть з роботи? ! Чому досі у "жовтій" зоні всілякі аферяшки "з 11 до 16" висять по всіх автобусах, причім- з текстом про "червону" зону? ! Що: у багажниках до Львова возите валюту хабарницьку? !  
. Заходиш до якогось там сиромудренного магазину з м"ясами для бідаків, аби купити собі жменьку заталяпаного найдешевшого фаршу, заодно спитав про роботу. "Та по вас не видно, що ви так бідуєте"- продавчиня (направду- байгарка "крашенная") має до того інтерес? А, може, я на ногах з інсультом зайшов, та ще й- після запалення і з мокрими черевиками; а їй, сатані намазюканій, що: "лівака" напопродала, вакси накупила- й вифастриговує себе знизу догри, пані "європейка". Я до тебе пристава, а чи знову поналіплюєте "клепсидр" на дверях, що вам "потрібні (лохи) на роботу"? ! А викому "потрібні", страшні "європейки"? ! Ану, марш на курси з культури поводження за прилавком- чималі гроші за те ще й заплатите, ковбасниці недофаршировані! Про супершмаркети- вже й нічого казати: мафія! Чого отої мафії понапихали до міста і скільки хабарів за це поклали до кишень? !
Рейтинг: 1+ -3-
 
фас!, 14:29 20 грудня 2021 р.
 
Про наступного "більдога" за кермом білої маршрутки, котрий до старої бабусі, утричі від нього старшої, котра ледь ногами перебирає", мордасить "та рухайтемисі скоріше"- також мовиться! Гнати мити дючки імені "геранутого флюнта"!
Рейтинг: 1+ -3-
 
!, 14:35 20 грудня 2021 р.
 
Чому ніде не згадується група депутатів від бюджетної комісії Європейської солідарності Дрогобича! Ви вже повністю обнагліли?
Рейтинг: 11+ -1-
 
Роман Бейзик, 17:09 20 грудня 2021 р.
 
Бо він, напевно, там - головний "общатник" дерибану, йо? ! Вкупі із вічним зварювальником всіх художніх мальовидл регіону плюс папік з зрестом на череві!
Рейтинг: 3+ 0-
 
!, 17:55 20 грудня 2021 р.
 
Забули ще згадати мого кумира і наставника донечки Миколу Лукянченка!
Рейтинг: 4+ -2-
 
Хосе Турчик, 18:46 20 грудня 2021 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 0+ -3-
 
Гринь, 18:49 20 грудня 2021 р.
 
Ого: спортЦмані- Sшухер!
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 18:52 20 грудня 2021 р.
 
То є 80-й рівень пихатої зверхності: якийсь фельдфебель, котрий загріб півтори області у всі , напхом напхані, кишені своєї родини, запхав ті руки в брюки- і "внєматочно шлюхає" художній свист про літні фотки середини першого зимового хурделю імені всія Дрогобича. То є що? Дурним- вакциною- по клепках у головах? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
?!, 20:18 20 грудня 2021 р.
 
ТАВАРІЩ! Прочитав оте все що ти тут написав, йой вибачайте ви тут написали і повір мені на слово ніхера на поняв. Цо то таке єст? Я в шоку! ? м. ДРОГОБИЧ
Рейтинг: 2+ -2-
 
до ?!, 21:39 20 грудня 2021 р.
 
Кучма-це пристусуванець брехливий
Рейтинг: 10+ 0-
 
Правда, 23:05 20 грудня 2021 р.
 
на останній сесії міської ради роздали по 2 га декілька ділянок в Унятичах на підставних осіб, які не мають жодного відношення до села. За наявною інформацією зекмля роздана на людей яких- дав нардеп саламаха. так кучма районною землею розплачується за підтримку від депутата. А тепер село б мало поставити питання депутату отг з Унятич бейзику чому він не відстоює інтереси села, а повністю ліг під кучму і виконує всі його команди.
Рейтинг: 9+ -1-
 
унятичі, 09:54 21 грудня 2021 р.
 
Що- земля: у Львові на шаленому холоді, прости Господи, наче вівці, стояли сотні людей у черзі до висококоронованих дверей облгазу. Ото- кінець всьому. Люди, чому ви глухі й німі до самих себе? ! Невже ані ніхто не здогадався викликати НАБУ, ДБР, СБУ, МВС і всіх силовиків, аби отій скотині, котра дала команду зачинити двері перед людьми, обламали роги? ! У ни там- що: корпоративний стриптиз панам у той час танцювали, поки простий люд вимерзав на вулиці? Воно настільки дебільне? Такі приклади чхання на людей є і у нашому місті, в іншій стратегічній конторі з "європейськими" дверима і породинними понаприйнятими на "роботу". Іншим туди- зась.
Рейтинг: 0+ -1-
 
!, 10:06 21 грудня 2021 р.
 
Бейзик місцевий рагуль барига з 90-х. Гуртівник крупи та муки. Лізло і лізло все життя до влади і таки залізло. Знало де йому буде ситно. Яка то наволоч навколо що слів вже нехватає. І який наш виборець наївний та продажний що також боляче дивитись. За гречку, за лавку , за обіцянку лукаву біжать голосувати за таких бидлюків. Та вже односельчани могли б знати шкурні інтереси "бейзиків" своїх. Не з Марсу. він прилетів.
Рейтинг: 10+ -1-
 
До "унятич", 10:31 21 грудня 2021 р.
 
Подивіться що натворив Янів з оплатою на вивіз сміття 34. 50 грн це як в Києві, а Каракевич підтримав його аферу та щей якихось скандинавів-аферистів попривозив , вони немали куда сплавити старі баки від сміття , бо в Європі за утилізацію купа бабла треба заплатити , а тут Кучма з Янівом і Жирним Германом міліон заплатили за непотріб!  
Подивіться вище як Каракевич виконує передвиборчі обіцянки! Цікаво стримає своє слово і складе повноваження секретаря і депутата, чи ні?
Рейтинг: 9+ -1-
 
Юрист, 12:00 21 грудня 2021 р.
 
У місті- абсолютний завал всього і катастрофа: лід на тротуарах, сміття- повнезно й не вивезене, начальственна, всіх мастей, дурня по кабінетах під всіма куполами, загребущі квитанції і націнки за "послуги" (аби на комп"ютері кнопочку тицькнути- треба, зранку, тицькнути 7 грн. , а опісля- вже всі 15), зате- начальниці, ще з часів молодого Брежнєва, "начальничать", ціни на все- шибздануті, а осиротіла, перезамерзла сцена посеред центральної площі- як ешафот для всілякої самопроголошеної сволоти, на яку ані купол не звалиться, ані прапор писок не зашмурдячить!
Рейтинг: 7+ -1-
 
!, 15:59 21 грудня 2021 р.
 
Хватить пиз. В місті відносно нормально. Якась московська ахінея !
Рейтинг: 0+ -5-
 
Борис, 17:27 22 грудня 2021 р.
 
Сам ти- московська ахінея! Тут он, раптом, асадовий, став "підтримувати вітчизняного виробника"- нові "Галицькі МММстиції" на підході? Де вкрадені у мільйонів народу гроші? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 14:17 23 грудня 2021 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2022 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5010 днів)