Чому ніхто не поніс покарання за створення незаконного сміттєзвалища в м. Стебник.

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
23.12.2021


Хочу нагадати, що 08.02.2021р. правоохоронцями в м. Стебник було вилучино та доставлено на арештмайданчик сміттєвоз «Mercedes-Benz», водій якого – 65-річний місцевий мешканець, нелегально відвантажував побутові відходи…

Яке покарання понесли винуватці, єдине, що ми знаємо на сьогодні 22.12.2021р. даний підприємець придбав ще два сміттєвози марки «Mercedes-Benz» і розширив свій бізнес…
 

 Вище вказані транспортні засоби, ми можемо бачити кожного дня на вулицях міст: Дрогобича, Трускавця, Борислава та Стебника, які збирають сміттєві відходи як нівчому не бувало…
 
На Львівщині у Стебнику створили власне стихійне сміттєзвалище .
 
Одне із підприємств у місті, що тепер входить до складу Дрогобицької ОТГ, побачило розв’язання проблеми з твердими побутовими відходами.
 
“Спочатку відбувалось сортування, проте виявилось, що й утилізація шляхом закопування. Приватний підприємець цього суб’єкту господарювання мав угоду зі Стебницькою міською радою на утилізацію ТПВ“, – розповів у коментарі ПравдаТУТ Львів староста Стебника Тарас Городиський.
Додамо, Тарас Городиський на посаді лише понад місяць, то запевняє, що усіх деталей не знає. Найцікавішим є те, цієї угоди серед документації мерії так і не знайшли.
 
Непокоїть теперішню владу кількість часу та ресурсів, які знадобляться для ліквідації відходів.
А от місцеві мешканці сміттярню помітили уже давно. Розповідають, що влітку дуже чути неприємний запах, адже вона розташована у промзоні, буквально за 200 метрів від дороги та від приватних будинків
 
За інформацією поліції, працівники одного з підприємств на Дрогобиччині, тривалий час вивозили побутові відходи на облаштоване ними стихійне сміттєзвалище.
 
“8 лютого правоохоронці вилучили та доставили на арештмайданчик вантажівку “Мерседес”, якою вивантажували побутові відходи на стихійному сміттєзвалищі. Окрім того, провели низку обшуків під час яких вилучили документацію та інші речові докази“, – зазначає речниця ГУ Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська.
 
Наразі досудове розслідування триває. Правоохоронці встановлюють усіх причетних до цього та власне обставини скоєння кримінального правопорушення.
 
Санкцією статті передбачається до 8 років позбавлення волі.
 
З матеріалів сайту 032online.com


 

Переглядів: 1383

Коментарі (34)
 
А чому психіатр не поніс покарання за те, що виписав мені не ті уколи і я став ще дурніший.
Рейтинг: 0+ 0-
 
uit Koninkrijk der Nederlanden, 11:29 23 грудня 2021 р.
 
ясно як день, що будувати сміттєпереробний завод у Львівській області треба і то терміново. бо просто немає іншого вихода. не знаю де дівалося сміття при СССР коли в певну годину іздила машина і визивали жителів звоником таким великим і люди виходили і висипали те сміття в машину - сміттєвоз. а куди вони його везли не знаю. Завод треба будувати ніби то мовив САДОВИЙ що у ЛЬВОВІ почали будувати таке підприємство ціна його 25 000 000 євро. ЧЕКАЄМО м. ДРОГОБИЧ
Рейтинг: 1+ 0-
 
снайпер + затетий украінець, 12:54 23 грудня 2021 р.
 
за кучми і його близького фахового оточення, то й комбінат реорганізували так, що на цвинтар, сторожа і пять гробарів посадили цілого директора, з посади яніва зробили генерального, а по сміттю ще одного директора, та так роздулися, що вже космічноі вартості за сміття бракує, москаля чи москалика возвели в ранг заступника, добавили йому ще один відділ і додумалися затвердити, чуєте, програми на поповнення статутного фонду для комбінату, заодно, окремо, таку програму для управителя-кп"ЖЕО" і звичайно не забули наш водоканал, який при кучмі став у тричі дорожчий і якимсь чином заліз під НКРЕ, а зараз в догонку придумали абонплату, від коли існують ці комунальні підприємства мали обонентські відділи і іі утримання входило з початку створення підприємства в собівартість, а та зграя церберів, які ходять по хатам треба поставити на довольствіє на керівників, бо іх прямий обовязок забезпечити платоспроможність підприємства в інший спосіб, бо завтра ще включать на бензину для того, щоб тещу звозити на базар-узаконити, бо транспорт ітак іде куди скаже керівник. Це вже не смішно, коли 80 процентів по утриманню іде на виплати, може краще б сиділи вдома, всеодно б якось крутилося. Що значить допустити до влади таких господарників ?
Рейтинг: 16+ 0-
 
Віра, 13:56 23 грудня 2021 р.
 
Вимітуйте тото сміттє з вікон прям під балькони, а ще лішне- везіт попід двері тотої сволоти, котра всєм тим "керує". Той бідний тракториста, на, триста підісєть разів переколупаному тракторцьови, сам там не їзде- йно по команді свого рабовласника, так, як і той шофер зи сміттєвозки. Можна стартувати з флеш-мобу (ота чортівня понапридумувала собі забавок для відмивання мільярдів, флеш-моби): всі мішки й мішечки зи сміттьом- під ратушнянські двері! Най тогди си возєт. Ви в тім Дрогобичови- ще більше обкурено-обколоті, аніж у їхних Кийовах, зи всєма Конченими Заспами!
Рейтинг: 7+ -1-
 
!, 14:03 23 грудня 2021 р.
 
кучма теж став удвічі дорожчий, на його утримання за "одобрямс" наших щирих виразників інтересів людей місцевого штибу-депутатів міськоі ради, на його тільки утримання (зарплата з напруженими, преміі на здоровя, на свята та інші подіі) десь в середньому по щирому поза 140 тис. грн. грязними. Бачиш такі випади і дивує, що так мало дали, треба так дати, щоб Украіну здивувати.
Рейтинг: 16+ 0-
 
вася, 14:19 23 грудня 2021 р.
 
То просто ще одне дочирне підприємство від ТарКома, таке саме є на Гайдамацький і на Рихтичах, скоро плануєм ще в кожному селі таке відкрити
Рейтинг: 6+ 0-
 
Красуляк, 14:33 23 грудня 2021 р.
 
Не по темі, але хочу запитати, чому на дрогінфо не можна писати із закордону? Пробував з Польщі та Німеччини, нічого не виходить.
Рейтинг: 2+ -1-
 
Іван, 15:26 23 грудня 2021 р.
 
Тому що наш народ як барани! , Ми жили під панщиною так і залишились кріпаками, у нас в підсвідомості зашито що якщо депутат чи мер чи будь яка інша владна особа, і законно вона то робить чи незаконно, по совісті чи по свиньськи то так має бути, бо він закон і не попреш А от зібратись, привезти йому той мусор під ратушу, і ще всраку накопати.
Рейтинг: 12+ 0-
 
Вова, 17:52 23 грудня 2021 р.
 
А хто Вам не дає? Везіть сміття під ратушу і копайте в сраку.
Рейтинг: 6+ -2-
 
До Вови, 17:54 23 грудня 2021 р.
 
А чого ти маєш зза кордону на місцевих царьків дзявкати?  
Ми всі тільки те й можемо робити, що на утримання кучми і його оточення працювати, а вони нам за це сміття під вікна вискладають, мають право
Рейтинг: 5+ 0-
 
Пашак, 17:58 23 грудня 2021 р.
 
Отак мислить більшість рагулів. Лишень би не я , бо завтра треба дупу підлизати владі , щоб отримати якийсь папірець, який маєш отримати по закону. Але ні, треба ласкаво йти і просити ось що у ваших головах закладено страх перед "паном" з кабінету високого. Ото і самі ви з них панів поробили своїм дуполизством. Тому дописувач ВОВА підмітив правильно , якщо чиниться такий бедлан , але нажаль один у полі не воїн. То нюхайте сміття і не бздіть. А мусора ще зо два роки будуть розслідувпти справу по цьому. "Мерседесу" , а потім і терміни сплинуть позовні , і тоді закриють справу як і всі попередні. Що тут не ясно ще вам кріпаки ? Бо вже злість бере коли таку тупість читаєш. Що не відаєте у якому хаосі тепер живемо?
Рейтинг: 4+ -1-
 
До "до Вови", 19:03 23 грудня 2021 р.
 
Знай наших , нє .
Рейтинг: 0+ 0-
 
Красуляку, 19:05 23 грудня 2021 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 0+ 0-
 
Гринь, 19:27 23 грудня 2021 р.
 
Який дурак відмовиться від курки , що дає золоті яйця ? Хто може порахувати чесно скільки коштує утилізація сміття ? КУди дівається різниця фактичної вартості і цієї яку сьогодні маємо ? Вже два рази за 10 років можна було мати смітєпереробний завод. Спочатку Коростельов хотів великий відкат, а потім Кучма захотів бути в долі. Європейські підприємства, так не працюють.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Сміттярам., 19:58 23 грудня 2021 р.
 
Ще раз про утримання мера, за які такі заслуги так оцінили його наші обранці, мозгів там не може бути, бо немає фундаментальних знань, господарник ніякий, а може є щось таке, що ми не знаємо і не бачимо ? Я думаю, що навіть би в корінь удався чи мав золоті яя, всеодно задорого взяли на утримання. Коли вже накінець будуть оцінювати та платити як в нормальному цивілізовано світі з врахуванням вкладу у розвиток міста, бо за таке вони ще мають бути винні громаді, маразм повний. Було за радзіка порядка 190 чиновників, а за кучми вже скоро перевалить за триста і всі йому вдячні, бо він безпосередньо відбирає, скоро будуть шнурівки завязувати, куди ми рухаєиося, Ю що ми зробили з міста, ім бракує грошей, то вони зробили платні заізди на цвинтар, на площу, а виходка в центрі немає, а по селах все позакривали, не можна таким давати владу, це моє судження, а може не бачу чогось, крім площі.
Рейтинг: 11+ 0-
 
Андрій, 20:50 23 грудня 2021 р.
 
А я можу на пісюні нести відро води.
Рейтинг: 1+ -1-
 
Гріцацуєв, 11:08 24 грудня 2021 р.
 
Як принесете сміття під ратушу - то заставлять "муніципальну варту" його забирати. А посміттюх федак буде "мусорську" корзину тримати :) Люда покаже всім свої литки з "кобаками" :) Шкода, шо пархатий "гарабєц", який любив туди часто зазирати і фотографувати вже в Хайфі :)
Рейтинг: 4+ 0-
 
Сміттє під ратушу, 14:13 24 грудня 2021 р.
 
Аааа, ну, зрозуміло: всі мєнти-начальники (як і решта начальників всіх мастей) далі пішли у начальники, а рядові й напіврядові- масово звільняються, бо: а) на них тиснуть: общак запліснів без хабарів, а гребсти з усіх підряд- не кожному сумління дозволяє, бо, яко діти, йшли туди- наче за ідею; б) ловити мафію високомільйонерську- то вам не папірці писати й переписувати, перекладаючи зі стола на стіл; в) всі штатні й позаштатні посади на покоління розписані поміж родичів й коханок з коханцями; г). ге- вони і є ГЕ! Шкода, що львівські каратисти лише одного на лопатки поклали, а то тепер атошників- більше, аніж населення в Україні, вкупі з порозігнаними зі своїх теренів переселенцями! Колись стільки ж було чорнобильців, і всі, як один, череваті генерали.
Рейтинг: 2+ 0-
 
!, 14:28 24 грудня 2021 р.
 
Мало не істеричний сміх трафив :"Дрогобицькі артилеристи отримали сучасний комп’ютерний артполігон": тепер військовики будуть сидіти на диванах- і один з одним, окрім смс-поспілкуватися, будуть ще й стрілялки в комп"ютері бавитися, під гарантії державного фінансування на мільярди гривень. Ото, войнушки побавляться: летять літачки- бабахкають гарматки, га? !
Рейтинг: 3+ -1-
 
Ось де ваші, Люди, гроші!, 14:34 24 грудня 2021 р.
 
Сидіть тихо смерди. ЮБудеете кричати , приїде банан ананевич з каракевичем і вас усіх присадятт і "постріляють" , як робили з броницькими активістами. Але щось пішло не так , і громада Брониці виграла усі суди проти мерії КМГ і Кучми і компанії. ,
Рейтинг: 12+ 0-
 
Анаконда, 14:37 24 грудня 2021 р.
 
Військових не рухай. Підпиши контракт і теж бався у войнушки.
Рейтинг: 2+ -6-
 
До попереднього, 14:40 24 грудня 2021 р.
 
Вам сам Президент порекомендував: "Ідіть у сраку! ", що ти ще тут дзявкаєш, "відмивальнику грошей" скотинячий? !
Рейтинг: 3+ -1-
 
До 1440!, 14:44 24 грудня 2021 р.
 
На ще: "Начальника Івано_Франківської митниці спіймали на хабарі у 10 тисяч доларів". Найпатрійоідіотичнішої, Івано_Франківської! Один раз! А до того- скільки багажників нафарширував доларами? !
Рейтинг: 2+ -1-
 
!, 14:51 24 грудня 2021 р.
 
На ще: "Начальник райвідділу поліції у Броварах бив своїх підлеглих і знущався з них". Мало зірок на погони купив? ! А скільки таких- по всій Україні? ! А міністри, а їхні проститутки персональні, а їхні "папіки, шмяпіки, внуки й племінники", плюс- всі родинники? ! Мало? То нехай тобі повилазить!
Рейтинг: 1+ -1-
 
!, 14:53 24 грудня 2021 р.
 
Дзявкаєш тут ти, а військові за допомогою тих комп'ютерів тренуються, щоб коли настане час тебе захистити, бо ти ж сцикло ні себе, ні свою сім'ю захистити не зможеш. Найбільше, що ти зможеш, так це писати дурниці і то на сайті, де не потрібна реєстрація.
Рейтинг: 1+ -2-
 
До 14:44, 15:29 24 грудня 2021 р.
 
То моє сміття , я просто так багато продукую. А за утилізацію таки великі розцінки Янів понаставляв, що я мушу коло своєї фірми все складувати!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Федя Т.Пв, 15:34 24 грудня 2021 р.
 
Не звертайте уваги, це якесь вічнонезадоволене, то йому влада не така, то оголошення на стовпах не такі, то вакцинуватися воно боїться, тепер уже і до військових справа дійшла. Коротче до армії шизіків Флюнта, Гриня, Гріцацуєва додався ще один.
Рейтинг: 2+ -1-
 
До 15:29, 17:47 24 грудня 2021 р.
 
Ну, ти там був першим! А витринькані гроші тобі недодадуть до пенсії, бо ще, таким, як ти, треба закупити гумові ляльки, такі ж, гумові, мізки і нацюцюрники на пеніси. Ну, й земельки надерибанити, аби було де комп"ютерні стрілялки вивчати. Шкода Вашого Міністра: він- інтелігентна людина і, напевно, ще оті всі дерибани не вивчив.
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 17:57 24 грудня 2021 р.
 
Та відвідувачі сайту уміють знаходити новини, не треба усе, що знайшов на просторах інтернету пхати сюди, є конкретна тема, от її і обговорюй.
Рейтинг: 1+ 0-
 
До знака оклику, 18:27 24 грудня 2021 р.
 
На ще: "У 2020 році Міністерство молоді та спорту з виділених державою 2, 7 млрд грн (без урахування місцевих бюджетів) не використало 0, 5 млрд грн. ". Все це, в оригіналі, звучить так: на 2, 7 мільярда гривень витратилися батьки, санки на слалом виготовляли самі спортсмени, а решту "невикористаних" 0, 5 мільярда (! ) роздерибанили всілякі "сірожі" по своїх офшорах? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 18:28 24 грудня 2021 р.
 
Царювання вусатого назавжди ввійде в анали як типовий приклад "з діда в пана"
Рейтинг: 9+ 0-
 
Трусель, 21:29 24 грудня 2021 р.
 
Царювання вусатого, назавжди ввійде в анали, як типовий приклад "з діда в пана"(Трусель) 
Варто зазначити-"Вусатого" та його придворних, від котрих смердить непорядністю, як від сміття!
Рейтинг: 4+ 0-
 
Ліля, 11:40 25 грудня 2021 р.
 
І не понесе, бо в нас «рука-руку миє». Гниюча влада. Дуже би хотів побачити таку картину десь в Європі? На скільки би потягнув термін за таке
Рейтинг: 2+ 0-
 
Стебник, 14:44 25 грудня 2021 р.
 
Це банан-чортіла мусорська разом з федею аферистом запакували там кучмівське сміття. пора вже ту мусорську нечисть піз…ти!
Рейтинг: 3+ 0-
 
Ато а ето, 14:50 25 грудня 2021 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2022 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5010 днів)