Дрогобицьке сміття тихо вбиває...

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
25.12.2021


- Тарас Ярославович скажіть будь-ласка чому на вул.Гайдамацькій і досі знаходиться несанкціоноване сміттєзвалище?
 
 

 - Тарас Ярославович скажіть чому ви не виконуєте припис Обласної Екологічної Комісії, яка вас примусила забрати накопичене вами сміття до 22.12.2021 року.
- Ми чули про 4-6 міс., а уже пройшов рік від часу пустих обіцянок, то все-таки коли ми дочекаємось на виконання обіцянок даних громаді ТГ, чи це був простий передвиборчий піар та хайп…
 
Як нам відомо, через неналежне виконання посадовцем своїх обов’язків, відходи складували та не сортували на сміттєсортувальній лінії, та щей фактично під відкритим небом, що і завдало великих екологічних збитків.
 
У листопаді 2019 року Державна Нкологічна Інспекція у Львівській області склала протокол щодо порушень експлуатації земельної ділянки. Згідно з документом, на вказаній ділянці виявлено перевищення вмісту забруднюючих речовин:
- міді,
- цинку,
- фосфору,
- кадмію,
- свинцю,
-нітратів,
- хлоридів.
 
За результатами проведеної інженерно-екологічної експертизи підтверджено забруднення земель, яке заподіяло комунальне підприємство Дрогобицької міської ради.
 
У межах розпочатого кримінального провадження, сума завданої шкоди становить понад 3 млн. грн., які влада заплатить за наші з вами кошти, замість того щоб спрямувати їх, наприклад, на безкоштовне харчування дітей в садках та школах, про яких Тарас Ярославович дуже турбується.

 

Переглядів: 2543

Коментарі (26)
 
Щось виглядає, що потихеньку в Тараса Кучми стягується зашморг на шиї і він не почуває себе таким впевнено як пів року тому.  
Кучма повівся на пусті обіцянки Ковча (який мріє про тепле мерське крісло) і почав масово програвати усі суди.  
Дивно що Тарас Кучма нерозуміє, навколо нього та в його команді одні зрадники, які бачать себе на його місці.  
А це:  
Каракевич, Ковч, Кушлик, Герман, Коцюба, Цвігун.  
Ой важко буде Тарасу Ярославовичу боротись з ними на наступних виборах.
Рейтинг: 40+ 0-
 
Дрогобичанин., 09:59 25 грудня 2021 р.
 
Вище перелічені особи за скоєні ними злочини , деякі відносяться до категорії "особливо небезпечних" мали сидіти в буцигарні , разом із своїми шавками придворними.
Рейтинг: 32+ 0-
 
Оля, 10:13 25 грудня 2021 р.
 
Кучма іди геть!  
Ти зрадив все задля чого ми стояли і помирали на майдані!  
Ти зрадник, злодій, брехун і фарисей !  
Зникни з життя дрогобичан, як страшний сон!  
Біжи в ті Штати чи Канаду поки в тебе є така можливість!  
Біжи і неоглядуйся!
Рейтинг: 38+ 0-
 
Майданівець, 10:22 25 грудня 2021 р.
 
Правління Кучми і його заступників, разом із заввідділами, керівниками, депутатами ще довго буде відгукуватися ДРОГОБИЧАНАМ мов страшний сон.  
Крали і збагачувалися. Збагачувалися і крали, а після всього ще й брехали безбожного!  
Ніхто із них не працює для людей!
Рейтинг: 27+ 0-
 
Ліля, 10:58 25 грудня 2021 р.
 
А той Паша Дейл і Володя чіп нічого для Дрогобича корисного не зробили!  
Дзерин тільки біля свого будинку, за наші гроші(депутатські 50 000) поставив камеру і світло коло свого під’їзду , бо боїться що люди , кого він кинув на земельні ділянки, почекають його біля під’їзду і поламають ногу. І ще ви бачили як він ставить близько машину біля під’їзду , щоб бістро за пригнути і не получити по ублюдському є…лу ! А Пашка Дейл всі депутатські гроші вклав в охорону 19 ого училища, бо там тримає свої побиті тачки, які йому купляє ПАПІК з Криму!
Рейтинг: 33+ -2-
 
Дукас, 11:08 25 грудня 2021 р.
 
Жодному з Вами перечислених прізвищ голосу недамо. Бо це те саме що наразі мерує. Їхні закінчені на тепер різного роду інститути управлінців нам кращого комфорту не дадуть . А їм - так. Молоді та голодні якось так можна це назвати. Гайдамацьке сміття - це велика ГАНЬБА. А мало бути питанням першочерговим. А не Чавині маразми які справно виконуються. Космонавти блін.
Рейтинг: 14+ -2-
 
Дрогобичанину, 11:58 25 грудня 2021 р.
 
Дзерин - це помилка природи не більше.
Рейтинг: 27+ -1-
 
Дукасу, 12:00 25 грудня 2021 р.
 
А як з площинними баранами? Вони заради тої площі і голосували. Якщо мислення обмежується тільки площею та парковками і логолавками , то вже діагноз. А влада це добре бачить тому такий безлад.
Рейтинг: 18+ 0-
 
До "Майданівця", 12:12 25 грудня 2021 р.
 
За якийсь час ті хто голосував за сміття Кучму на собі і своїх дітях відчують наслідки сміттєзвалища в місті.  
І підуть з простягнутою рукою просити на лікування.  
Все закономірно - отримають всі по своїх заслугах.  
Особливо мешканці Коновальця які як одурманені йшли голосувати за вусатого.  
Тепер нюхайте і отримуйте шкідливі речовини з повітрям!
Рейтинг: 21+ 0-
 
Правда, 12:28 25 грудня 2021 р.
 
Команда Кучми це зграя казнокрадів, фальсифікаторів конкурсів на державні посади і на посади директорів шкіл а також фальсифікаторів конкурсів на земельні ділянки. Ганьба вам паразитам!
Рейтинг: 24+ 0-
 
Виборець, 12:37 25 грудня 2021 р.
 
Ненавиджу кучму і ратушних держиморд. Завдяки їм місто мого дитинства перетворили в звалище. Ніяк не наїдяться коритники.  
Особлива подяка бетонно-площинним баранам!
Рейтинг: 26+ 0-
 
До виборців, 13:49 25 грудня 2021 р.
 
Погляньте , як котельні димлять в 3-годині ночі, шо вони там спалюють? ну явно не газ;
Рейтинг: 12+ 0-
 
Макс, 14:35 25 грудня 2021 р.
 
Найстрашнішим покаранням для всіх злодіїв (при владі вони, у владі, чи- довкола неї) було б- повпихати їх всіх у дрогобицьку лазню, яка, понад століття, мабуть, мала б за честь називатися "Трипер"- і нехай там виздихають. Вже удвічі підняли ціни- то закупіть, бодай би, по пачці пластиліну для кожного відвічувача цієї помийниці: буде на що нормально лаху почепити, та й - дірки позаколупувати- у всіх, триста років тому посписуваних, тазиках.
Рейтинг: 7+ 0-
 
!, 15:29 25 грудня 2021 р.
 
Хто знає як в центрі міста бар Тарантіньйо став великого доктора іглотерапевта КучмиТЯ в приватній власності, та які депутати голосували за казнокрада!
Рейтинг: 14+ 0-
 
Ігор, 15:44 25 грудня 2021 р.
 
"Сірожа" дешево продався: вистачило на квиток до Америки. А там- на панель: махати. "прапорцем".
Рейтинг: 6+ 0-
 
!, 15:53 25 грудня 2021 р.
 
Київстарівська бидлото, або вас знищать, по самі ваші смердячо-кримінальні Києви, або перестаньте знущатися з абонентів!
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 17:22 25 грудня 2021 р.
 
Чомусь сайт ДІ чи то забув, чи з невігластва не привітав своїх читачів з великим світлим святом. Тому це зроблю я.  
Вітаю усіх без винятку читачів сайту зі святом РІЗДВА ХРИСТОВОГО. Зичу усім мудрості, добра, спокою в родинах і єдності у протистоянні російській агресії проти України, у боротьбі добра зі злом.  
 
Христос Рождається! Славімо Христа!
Рейтинг: 7+ -1-
 
Наталія, 17:28 25 грудня 2021 р.
 
У "ТАРАНТІНО" не ходити і взагалі мудрі люди у теперішні часи не залишають свої кровні по смердючим розливайкам. Спокусливі назви дають барам а кухня ляп-тяп , але цього ми не побачимо. Гидота тай годі. Нехай туристів ушльопки у своїх барах частують або самі жруть. Ще їм бабло носити. НЕвже мало з комуналки міста ТИРЯЮТЬ ЩОДНЯ? Скоріш би вибори тих токсичних.
Рейтинг: 13+ 0-
 
Дрогобичанка до "Ігоря", 19:20 25 грудня 2021 р.
 
Ну так))), але вони в Раді, а ти в сраці :grin :zzz
Рейтинг: 4+ -3-
 
До 123, 00:05 26 грудня 2021 р.
 
Так вони скоро будуть Раді що в Сраці! :cry :cry
Рейтинг: 9+ 0-
 
До до, 00:15 26 грудня 2021 р.
 
Дрогобицька лазня сьогодні перетворилася на руїну. В центрі міста стоїть така будівля і за безцінь роздана в оренду. Де дивляться патріоти - депутати. Чому ніхто не перевірить надхожень в бюджет . Там повний бардак. Приміщення валиться
Рейтинг: 8+ 0-
 
Іван, 05:19 26 грудня 2021 р.
 
Доки отим бандитам і бандиткам можна товкмачити, що самопроголошені, надумані "вимоги" самодурів, котрі "запрошують на роботу хлопчика-дівчинку, жіночку-пані, не старших 35 й не коротше двадцяти, із "зарплатою" 100 грн. , чи двісті гривень за добу"- це така у них "мінімалізація" (триста годин на тиждень за сто гривень? ! ) формулювання, "клейте знимку в анкету (у сотенно-тисячний раз, аби у відповідь - нічого, нічого й нічого), "конкурси" грошових мішків і родинно-мафіозних зв"язків є КРИМІНАЛОМ? ! Багато ще можна наводити текстів таких "запрошень" (найчастіше- з п"ятьма помилками у трьох словах), АЛЕ: чи бодай хтось моніторить оті всі рабовласницькі "шабашництва", особливо. , та яке "особливо"- скрізь? !
Рейтинг: 4+ 0-
 
!, 06:02 26 грудня 2021 р.
 
"У Львові на вокзалі посеред ночі загорівся ( ОКРЕМОСТОЯЧИЙ- ! ? ! - ну, як вам таке? ! ) пасажирський поїзд. Ніхто з людей не постраждав: провідник вже вивів пасажира, який перебував у вагоні, а "вогнеборці включились у спеціальні апарати захисту органів дихання та зору і приступили до проведення робіт з ліквідації". ХТО отій штубацькій сатані видав стєрвофікат про укр. мову? ! ДСНСшники, може, з вас усіх ще рік вираховували із зарплат- за "окремостоячі" захисні костюми? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 11:46 26 грудня 2021 р.
 
Поки вони в Раді, будуть як в сраці, то ти ще чотири роки будеш гниівку пити та смердіти парашею з рота))) :zzz 8)
Рейтинг: 2+ -4-
 
До до до, 13:17 26 грудня 2021 р.
 
А якими ТТ вони "чубляТТся"? ! Треба пістончики поміняти: котрий чим дальше від іншого "стрельне"- того й права рука сильніша від лівої? !
Рейтинг: 3+ 0-
 
!, 19:34 26 грудня 2021 р.
 
УВАГА, УВАГА, УВАГА  
 
ЗВЕРНЕННЯ: 
До мешканців Дрогобицької ТГ, скільки ще Ви будете терпіти таке цинічне та нагле знущання від Кучми Тараса Ярославовича та його мародерської свити.  
 
- Вони нас нагло дурять та грабують останні 6 років, місто повністю зплюндроване урапатріотами які дорвались до корити.  
- Вони нам кидають кістку, картинку, ремонт площі, ЦНАП тепер стадіон.  
- Вони нагло крадуть кошти які Держава виділяє на ці проекти, на них відкривають десятки кримінальних справ, але за вкрадені гроші вони відкупляються.  
- Вони ігнорують постанови, заяви, звернення, приписи, вони ігнорують все, що може їм перешкодити красти наші з вами бюджетні гроші.  
- Вони купляють нові автомобілі сраковози для мера а грошей на харчування дітям в школах немає.  
- Вони їздять у відрядження по цілому світі, але закривають школи, бо немає фінансування.  
- Вони створили Муніципальну Варту, приватну армію Кучми Тараса, на утримання якої з бюджету тратяться міліони, а відійшовши 100м від площі Ринок темно як в сраці а ями такі, що можна собі шию звернути.  
- Вони обіцяли після обвалу будинку зайнятись ремонтами десятків аварійних будинків і що 0 цілих хер десятих, добре, що завалили будинок і кінці в воду.  
- Вони зробили з міста велике сміттєзвалище, місто засипане відходами, вулиця гайдамацька перетворилась в ТИМЧАСОВОПОСТІЙНИЙ полігон для відходів з десятками тисяч тон сміття, за вивезення якого ми звами заплатили декілька міліонів долларів, які потратились на вибори та осіли в кишенях чиновників.  
- Вони обіцяли нам на майдані вільний доступ до влади, пряме спілкування з владою, натомість ми отримали Дрогобицьку міську раду закритого типу, простих людей, громадських активістів, журналістів, не пускають в приміщення, виштовхують.  
- Ми з Вами дозволили створити диктатуру в Дрогобичі, де за лайк та коментар в Фейсбуці Вас можуть звільнити з роботи, майже як в Рашці, Тарас Кучма має кумира Путіна, адже він стільки років провчився в Росії там напостійно живе його рідний брат і ще багато багато іншого.  
 
Тарас Ярославович може досить брехати нам , напишіть заяву на звільнення так буде легше усім, уже сивочолий гетьман думав, що йому все зійде з рук, але ні СЯДУТЬ ВСІ.  
 
Друзі нам потрібно гуртуватись і підніматись з колін та скинути ярмо під назвою Тарас Кучма.  
Тому приєднюйтесь до нас, до нашої команди до нашого руху "Битва ЗА Дрогобич", пора винести це сміття з нашого дому, перемога буде за нами.  
 
З повагою 
Іван Торський
Рейтинг: 3+ 0-
 
Іван Торський, 14:37 13 січня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2022 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5208 днів)