Трускавець залишився без води на невизначений термін

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
Написав(ла) vartonews.com.ua   
04.01.2022


У перший понеділок нового 2022 року, 3 січня, місто Трускавець опинилось без води через відсутність подачі КП “Дрогобичводоканал” з гірнянського водозабору.

Про відключення повідомили у місцевому водоканалі.
 

 «Оголошення! У зв’язку з припиненням постачання води КП “Дрогобичводоканал ” на м.Трускавець, з 09:00 3 січня 2022 року тимчасово припинена подача води на місто.
 
Водопостачання буде відновлено після подачі води КП “Дрогобичводоканал”»
 
Реакція мереж не забарилася…

Напередодні нового року стало відомо про розірвання договору між двома водоканалами.

Переглядів: 1573

Коментарі (33)
 
Нічого страшного, мені за несплату давно відключили і якось живу.
Рейтинг: 4+ 0-
 
meneer Flunt, 09:14 04 січня 2022 р.
 
Це просто катастрофа з владою.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Володимир, 09:22 04 січня 2022 р.
 
"суд лінча"-те що вилікує нашу владу!
Рейтинг: 5+ 0-
 
циклон, 11:24 04 січня 2022 р.
 
Чтобы не поднимать цену на воду дрогобичанам , кощей безмерный Шагала решил за щот трускавчан решить свои внутренние проблемы ;) Если приедут Слуги то завоняються и засрут весь курорт
Рейтинг: 3+ -4-
 
Турист, 11:35 04 січня 2022 р.
 
Добре, що я живу у Дрогобичі, ане у Трускавці, бо валю по кілька кобіт на день і після кожної треба помитись.
Рейтинг: 4+ -3-
 
Гріцацуєв, 12:05 04 січня 2022 р.
 
Раніше при большевіках і навіть при незалежній УКРАІНІ мінеральна вода "НАФТУСЯ" в бюветах була БЕЗКОШТОВНОЮ! Потім мовлять, що то все продали нагріли бабло\не знаю чи тор правда\і тепер нібьи то мін вода тільки за бабло в гриваках. ТРУСКАВЕЦЬ стдить на баблі і думаю що заплатити за постачання води вони мають можливості. Був би я на місці Керівника Дрогобич водоканал я би постіпив так само. Так що "щирі вукраінчі" мовчіть і не скріпіть. Ось такі новини. ЧАО БАМБІНА!
Рейтинг: 7+ -1-
 
снайпер + за УКРАІНУ, 12:09 04 січня 2022 р.
 
І шо: вони всі аж поперділи Вас боятися? ! Та серуть всім на голови, як і срали, хіба по телевізорах пердять своїми переожирілими мордами- яко курортні, так і містечкові: всі- страшні начальники, були- як вічні, а тепер ще й хочуть бути довічними. Марш на параші!
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 14:42 04 січня 2022 р.
 
Куркуль возняк докерувався. Мудачьйо .
Рейтинг: 3+ -1-
 
Засранець а не трускавець, 15:27 04 січня 2022 р.
 
шагала під диктовку кучми розірвав договір водопостачання, бо будуть питан няі і до голови РДА. Але він не врахував, що РДА звернеться до контролючих служб перевірити діяльність і шагали також, він ще до тепер аргументовано не сказав громаді де закопав валютний кредит, висновки прокурора соболя-то була просто ширмочка; де пішли кошти на розвиток від будівництва і ще дещо. Якщо він дійсно припинив воду, то може сміло сушити сухарі, бо Держава гарантує захист прав споживачів у сфері питноі води шляхом забезпечення кожноі людини питною водою, бо це ж може призвести до загрози життю та здоровю населення, а лікарні, садочки, школи і саме під Новий рік, в результаті дехто може залишитися тільки з гулями на задній частині тіла, бо це катастрофа, зупинка води до Трускавця може призвести до надзвичайних наслідків екологічного, санітарно-епідемічного та соціального характеру. Думаю, що обовязково буде продовження, якщо вони дійсно таке вчудили.
Рейтинг: 6+ -2-
 
дрогобичанка, 17:19 04 січня 2022 р.
 
Діяльність КП Водоканалу давно потребує серйозного аналізу. Правда , як використано кошти світового банку, скільки грошей влили КП за останні роки з бюджету міста. І це при надто високих тарифах, які з 01. 01. 2022р. виросли на 29%. Але машини в керівників круті, будинки ростуть як гриби. А водичка як витікала з труб , так і витікає. Пролізли в депутати і прикрили свої задки . Прикриваються патріотичними партіями. Напевно вже час спитати з мера звіт про керівництво КП. Адже це він призначає їх на посади. А щодо палок в колеса голові РДА тут є певна правда. Жаль, що цей керівник ще не вказав прозорому де його реальне місце за всі здобутки.
Рейтинг: 2+ -1-
 
Дрогобичанин, 17:46 04 січня 2022 р.
 
Приїхала на свята. За два тижні вже раз сьомий віключають воду. Більше не приїду сюди.
Рейтинг: 1+ 0-
 
заробітчанка з Дрогобича, 17:52 04 січня 2022 р.
 
Це можна трактувати як прихований теракт, не треба терористів щоб щось примусово зупиняти з технологічного обладнання, достатньо вичикати екстермальні умови і своім розпорядженням припинити ціле місто питного споживання води, ну ж такі делікатні справи треба було через суд, а хто такий шакал чи цілий шагала, що він собі уявив про себе, де воно розвивалося, трускавчани бажають якось так, йому та його сімі подарувати частинку Різдвяного дива, яке він спромігся для трускавчан, але те диво щоб тебе дивувало цілий рік.
Рейтинг: 3+ -1-
 
трускавчанка, 18:08 04 січня 2022 р.
 
То Трускавцю за те, що нафтусю платну зробили.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Фріц, 18:17 04 січня 2022 р.
 
А чому Цвігун з Дзерином не ходять по вулиці Гайдамацькій і не виписують…Ми і Тарас Кучма не обіцяємо а робимо))))))))))))))))
Рейтинг: 8+ 0-
 
Коновальця, 18:17 04 січня 2022 р.
 
Ну, це ж диверсія, яка прямо дискретує нинішню владу в Києві, це може свідчити лише тому, що дрогобицька влада продовжує насміхатися з Києва, на руський жаргон "беспредел полний", бо нікому до того, що робиться на місцях, як все нагло розпродується, захмарне утримання, а зараз рік завершується, що якесь чмо низького гатунку спаскудило свята трускавчанам та відпочиваючим, а само в теплі, в затишку з повними відрами води з почуттям виконаного обовязку, спить спокійно та приготувався в колі сімі зустрічати Різдво. Це якось не по християнським канонам, його зробила та пиха та вміння залізати там, де треба.
Рейтинг: 3+ -1-
 
василь, 18:28 04 січня 2022 р.
 
Cкільки вже воює Шагала з Бучковичем за борги Трускавця сам бог знає. А толку немає, бо видно, в Шагали немає юристів. а Бучковський паразитує на дрогобичанах, які регулярно платять і теж сидять без води, причому вже декілька днів перед святами. Чому не зробили врізку в інший водопровід, якщо планували закрити Гірне. і чому без води справні платники? Де прокурори міської прокуратури? . Де, нарешті водовозки з водою перед будинками людей?
Рейтинг: 8+ 0-
 
Анатолій, 20:10 04 січня 2022 р.
 
Ц падлюки й скотиняки таким чином фінансують свої партії! Якби влада у Києві була владою, то негайно б заборонила будь-яке державне фінансування політичних партій. З якого ото дива в Україні- понад 200 політичних шарашок клеять дурня з десятків мільйонів Народу? !
Рейтинг: 2+ 0-
 
!, 20:47 04 січня 2022 р.
 
Банда кримінальна править
Рейтинг: 5+ 0-
 
Народ, 22:54 04 січня 2022 р.
 
де вода? на наступних виборах жодного голосу за шагал, кучмів!
Рейтинг: 6+ 0-
 
Вода, 06:42 05 січня 2022 р.
 
Міцний господарник Шагала , коли буде вода в місті? . Зовсім втратили совість падли.
Рейтинг: 5+ 0-
 
111, 07:59 05 січня 2022 р.
 
Води нема, вулиці не освітлюються, повсюди болото та сміття. А керовніки собі виписують захмарні премії.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Степан, 08:23 05 січня 2022 р.
 
Слухайте, дрогобицька свора з ратуші, скористалася природньою монополією на водопостачання , майже цілий місяць чекала, що такими діями заставлять міського голову Трускавця та можливо представника Президента Украіни в Дрогобицькому регіоні повзати перед всякими шагалами на колінах, що б відкрити задвіжку на Трускавець, але ж це не форс-мажор, тут треба розумно, юридично фахово підійти, що б доказати, що це був політично вмотивований шантаж, який призвів до нарахувати і стягнути з задіяних чинуш по повній програмі, як показове дійство на всю Украіну, що призвело такими діями до надзвичайноі ситуаціі, що мають підтвердити відповідні служби та прості жителі та відпочиваючі Трускавця, та так накрутитит, що б винуваті могли далі ходити до ратуші, в калісонах, це було б по моєму судженню правильним щодо цієі наглоти. Як так, ціле місто лишити без води, нормальна людина би до такого не додумалася. Про це дійство з боку кучми та причетних посадовців звичайно вже поставлено до відома Киів. Це ж звичайний шантаж.
Рейтинг: 3+ -2-
 
надя, 08:30 05 січня 2022 р.
 
такі діі, як не виконання процедурних моментів перезаключення договору чи пролонгація договору не можуть в порівнянні призвести до відключення від питтєвоі води цілого міста, це незаконне та не вмотивоване рішення керівника дрогобицького водоканалу треба кваліфікувати як перевищення своіх службовмх повноважень, що мають істотні наслідки та грубе порушення прав та інтересів жителів та відпочиваючих цього міста а також інших юридичних осіб, що призвело до створення надзвичайноі ситуаціі екологічного епідемічного характеру, до реальноі загрози життю та здоровю населенню та проживаючим цього прекрасного міста, які можуть вимагати моральноі компенсаціі.
Рейтинг: 2+ -2-
 
юрист, 09:04 05 січня 2022 р.
 
Шагала то злодій, який сидить при кориті вже купу років і грабує простих людей. Яке Він мав право відключити ціле місто від води.
Рейтинг: 5+ -3-
 
Люди, 09:15 05 січня 2022 р.
 
це серйозне звинувачення і по факту правоохоронні органи негайно мають відкрити кримінальне провадження і через суд зобовязати подати воду місту Трускавцю на період проведення відповідних слідчих дій, питання одне-правомочність в такій ситуаціі відключення дрогобицьким водоканалом ціле місто Трускавець та частково Дрогобич від води. Тут посилатися на умови договору замало, тут ще є Державні зобовязання та наслідки, масштабність понесеноі шкоди від таких дій.
Рейтинг: 3+ -2-
 
віктор, 09:36 05 січня 2022 р.
 
Як класно:трускавецька влада роками живе собі поживає і добра наживає, при цьому накопичуючи щороку мільйонні борги перед Дрогобичводоканалом-а ви , Дрогобич-подавайте воду , як би нічого і не було, бо це , виявляється, шантаж ! Це дрогобичани мають на собі тягти їхні борги ? Трускавчани скоро по літрах, а не кубах воду платитимуть. Народ-багатий, ну подумаєш-45 грн. за куб. Мовчать, значить-усе їх влаштовує.
Рейтинг: 3+ 0-
 
хто має ті борги перекривати ?, 19:10 05 січня 2022 р.
 
не плутайте що таке шантаж і борги, бо за платоспроможність будь-якоі фірми вина лежить тільки на керівнику, а в даному випадку ще й на кучму, який мав би звільнити керівника, який не справлявся з своіми обовязками. Щодо шантажу-це кримінальне відключення цілого міста, що недопустимо. А задавнену дебіторську заборгованість можна трактувати, що були уступки керівника щодо свідомого закривання очей на початках росту заборгованості і все мало б розслідуватися компетентними органами, а зараз ці борги будуть списані як безнадійні. Але воду пустили, але цьому ще не кінець.
Рейтинг: 4+ -2-
 
василь, 22:43 05 січня 2022 р.
 
Якщо наші самашественники отримують такі зарплати (сотнями тисяч грн щомісяця)- то що має робити той бідний пенсіонер, або ж- інвалід, або ж- самотні люди, або ж- на всіх кутах обдурювані злодіями-рабовласниками найняті працівники, котрі, знаючи, що прожитковий мінімум(за розрахунками Мінсоцполітики) давно перейшов п"ятитисячну межу, а вони й далі отримують від 1934 (навіть не стільки, бо жоден банкомат дрібних купюр ані не видає, ані не приймає, у них вже й 50 грн. - не гроші).
Рейтинг: 2+ 0-
 
!, 08:00 06 січня 2022 р.
 
Шагала розікрав кошти Європейського банку розвитку які були виділені на водоканал і побудував двоповерховий будинок та купив собі джипа
Рейтинг: 5+ -2-
 
Інженер, 14:30 06 січня 2022 р.
 
Бо у Шагала молода коханка, яка біля в'їзду на броницьке сміттєзвалище у джипі пестить його цвяшок, на готель гроші закінчились.
Рейтинг: 4+ -1-
 
До інженера, 21:10 06 січня 2022 р.
 
що ви такі паскудства наговарювати на наше Різдво на дуже впливову людину місцевого штибу, який захоче і може цілий Дрогобич лишити без води і йому за то нічого не буде, бо вроді тричі наш обранець обиравсі і вже рахує, що може з нами робити все, що захочить. Якщо маєте зафільмований факт, то викладіть тут, вважаю, що зразу вистроіться черга, то й фацет очевидно вартує того в переносному значення таке судження.
Рейтинг: 2+ 0-
 
таня, 09:05 07 січня 2022 р.
 
гКажуть на базарі, що гусара видно по шноблю, чобіт капцю не пара, або, носи тяжку ношу обраного і вона приведе тебе в хороші місця.
Рейтинг: 0+ 0-
 
богдан, 09:18 07 січня 2022 р.
 
ці особи вартують, що б трускавчани так іх дістали в прямому і переносному значенні, що б ті руки пересталися слухатися, коли ім ще щось збреде в голову і треба підписати такого роду такий папір, а краще він вступився, нехай другі, розумні керівники вирішать цю задавнену старим керівником цю проблему, а може там тарифи економічно необгрунтовані, може запхав в собівартість свою безгосподарність.
Рейтинг: 0+ 0-
 
по простому,, 09:34 08 січня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2022 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5010 днів)